Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2018 2019 0

FO/ROZPIS PODZIM 19/20

20|08 2019

Starší žáci U15, Dorost U19, Muži A, Muži B

FO/Muži B: Vamberk - České Meziříčí B 2:3pp

17|08 2019

příští utkání v sobotu 24.8. ve 14:00 v Křovicích

FO/Muži A: TJ Slavoj Předměřice n. L. : Vamberk 3:1

17|08 2019

příští utkání v sobotu 24.8. v 17:00 na městském stadionu V Lukách

FO/U15: TJ Lokomotiva Borohrádek - Vamberk 1:8

17|08 2019

příští utkání 24.8. ve 14:45 na městském stadionu V Lukách

FO/Muži A: Vamberk : TJ Spartak Kosičky 1:2pp

10|08 2019

příští utkání v sobotu 17.8. v 17h v Předměřicích nad Labem

FO/Muži A Pohár hetjmana: Vamberk A - Dobruška A 0:4

04|08 2019

Cesta A mužstva v poháru končí. 

FO/Muži B Pohár OFS: Vamberk B - Rychnov B 1:8

04|08 2019

Cesta B mužstva v poháru končí. 

FO/Muži A Pohár hejtmana: Vamberk A - Solnice 2:1

22|07 2019

Příští pohárové utkání 4.8. v 17:30 V Lukách 

FO/Přípravné utkání Muži A: Vamberk : Letohrad B

17|07 2019

Fotbal o víkendu V Lukách

FO/Dorost: Wroclaw Trophy

08|07 2019

Článek o účasti dorostu na mezinárodním turnaji

FO/Hodnocení jarní části sezóny 2018/2019

01|07 2019

FO/Muži A: EUROFANZ - mistrovství Evropy fotbalových fanoušků

01|07 2019

Reprezentanti Pavel Šponar a Radek Müller

ST/GRAND PRIX 2019

20|06 2019

Seriál turnajů mládeže.

VV/BLAHOPŘÁNÍ FOTBALOVÉMU ODDÍLU

16|06 2019

Postup A-čka.

FO/Muži B: Častolovice - Vamberk 3:2pp

15|06 2019

Muži B zakončili sezónu na druhém místě.

FO/STŽ: Vamberk - SK Roudnice 0:15

15|06 2019

Starší žáci zakončili sezónu na šestém místě ve finálové skupině.

FO/Dorost: Dvůr Králové - Vamberk 6:3

15|06 2019

Dorost zakončil sezónu na sedmém místě.

FO/Muži A: Vamberk - Dobruška B 15:1

15|06 2019

Muži A zakončili vítězně sezónu a skončilo jejich působení v okresním přeboru.

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice 2:1, Malšova Lhota - Vamberk 0:1

11|06 2019

Mlaší žáci zakončili sezónu na šestém místě.

FO/STŽ: Dobruška/Opočno - Vamberk 2:3

09|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. v 11h na městském stadionu V Lukách s SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice

FO/Dorost: Vamberk - Chlumec nad Cidlinou 4:2

09|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. v 10:15 ve Dvoře Králové

FO/Muži A: Křivice - Vamberk 0:4

08|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. ve 14h na městském fotbalovém stadionu V Lukách

FO/Muži B: Vamberk - Rokytnice v O. h. 6:2

08|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. v 10:15 v Častolovicích

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 0:4, Kostelec - Vamberk 3:1

08|06 2019

příští utkání v úterý 11.6. v Malšově Lhotě s Třebechovicemi p. O. a TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

ST/„SPORTOVNÍ DEN 2019 S TJ BANÍK VAMBERK“

02|06 2019

Hezký turnaj.

FO/Dorost: Rudník - Vamberk 4:3

02|06 2019

příští utkání v neděli 9.6. v 17h na městském stadionu V Lukách s FK Chlumec n. C./Nové Město

FO/STŽ: TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK - Vamberk 0:3

01|06 2019

příští utkání v neděli 9.6. ve 14:30 v Opočně s Dobruška/Opočno

FO/Muži A: Vamberk - Rychnov nad Kněžnou B 5:1

01|06 2019

příští utkání v sobotu 8.6. v 15:00 v Křivicích

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:1, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 3:4

01|06 2019

příští utkání v sobotu 8.6. od 9h v Častolovicích s Týništěm a Kostelcem/Častolovicemi

FO/Muži B: České Meziříčí B - Vamberk B 2:5

01|06 2019

příští utkání v sobotu 8.6. v 17:00 v Rokytnici v O. h.

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, České Meziříčí - Vamberk 4:6

01|06 2019

Finálový turnaj proběhne 8.6. Od 9h v Rokytnici v O. h.

FO/STP: Ohnišov - Vamberk 9:2, Černíkovice - Vamberk 0:2, České Meziříčí - Vamberk 1:3

01|06 2019

Finálový turnaj proběhne v Sopotnici 8.6. Od 9h 

FO/Předpřípravka: Výsledky turnaje v Černíkovicích

29|05 2019

FO/MLP: Solnice - Vamberk 3:2, Vamberk - Borohrádek 3:4, Rychnov - Vamberk 4:4

26|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6 od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Českým Meziříčím a Slatina/Javornice

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 2:1, Slatina/Javornice - Vamberk 0:5, Ohnišov - Vamberk 0:0

26|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. od 9h v Ohnišově s Č. Meziříčím, Černíkovicemi a Ohnišovem

FO/Muži B: Vamberk - Voděrady 2:4

26|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. v 17h v Českém Meziříčí

FO/Dorost: Vamberk - TJ Tatran Hostinné

26|05 2019

příští utkání v neděli 2.6. v 16h v Rudníku

FO/Muži A: TJ Žďár nad Orlicí - Vamberk 0:3

25|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. v 17h na hřišti V Lukách s Rychnovem nad Kněžnou B

FO/STŽ: Vamberk - TJ Dvůr Králové nad Labem 0:6

25|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. v 11:30 v Malšově Lhotě s TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

FO/ROZPIS JARO

20|05 2019

Muži A, Muži B, Dorost, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka, Mladší přípravka

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice 6:3, Vamberk - Týniště 1:9, Vamberk - Doudleby 1:6

19|05 2019

příští utkání v neděli 26.5. v 9:00 v Rychnově se Solnicí, Borohrádkem a Rychnovem

FO/STP: Vamberk - Kostelec 0:2, Vamberk - Černíkovice 3:1, Vamberk - Slatina 4:2

19|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. od 9h v Českém Meziříčí se Slatina/Javornice, Ohnišov a České Meziříčí

FO/STŽ: Třebechovice - Vamberk 0:1

19|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. ve 13:30 na hřišti V Lukách s Dvorem Králové n. L.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 5:1,

18|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. v 10:00 v Malšově Lhotě s Třebechovicemi a Slavií HK/Malšova Lhota

FO/Muži B: Vamberk - Křovice 2:4

18|05 2019

příští utkání v neděli ve 13:30 s Voděrady

FO/Muži A: Vamberk - Petrovice n. O. 5:1

18|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. v 17:00 se Žďárem n. O.

FO/Měsíc náborů do přípravek

14|05 2019

Fotbalový oddíl s radostí přivítá nové členy na sezónu 2019/2020

FO/Dorost: Vamberk - Vrchlabí 1:4

12|05 2019

příští utkání v neděli 26.5. od 16h na hřišti V Lukách s Hostinné

FO/Muži A: Kostelecká Lhota - Vamberk 5:4

12|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. v 17h na hřišti V Lukách s Petrovicemi

FO/STP: Vamberk - Ohnišov 1:1, Vamberk - Kostelecká Lhota 6:1, Vamberk - Javornice/Slatina 5:2

12|05 2019

ptříští utkání v neděli 19.5. od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Kostelcem, Černikovicemi a Slatinou

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, Černíkovice - Vamberk 6:0, Týniště - Vamberk 9:0

11|05 2019

příští utkání v neděli 19.5. od 9h na hřišti V Lukách s Týniště, Doudleby/Sopotnice a Rokytnice.

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec 2:3, Vamberk - Týniště 3:1

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. od 9h na hřišti V Lukách s Novým Městem nad Metují a Chlumcem nad Cidlinou

FO/Muži B: Slatina - Vamberk 0:3

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. ve 14:30 s Křovicemi na hřišti V Lukách

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:2, Kostelecká Lhota - Vamberk 2:5, Kostelec - Vamberk 1:3

08|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornicí/Slatina

FO/Dorost Pohár: Vamberk - Rychnov nad Kněžnou 2:3

07|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 16:00 na hřišti V Lukách s FC Vrchlabí B

FO/Mladší přípravka: Vamberk - Lípa 3:1, Vamberk - Kostelec 4:10, Vamberk - České Meziříčí 8:0

05|05 2019

příští utkání proběhnou v sobotu 11.5. v 9h ve Slatině s Týništěm, Černíkovicemi a Slatinou

FO/Muži B: Vamberk - Roveň 2:1

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 17h ve Slatině n. Z.

FO/Dorost: Dobruška - Vamberk 4:3p

04|05 2019

příští utkání v úterý 7.5. v 17:30 s Rychnovem n. K. (POHÁR)

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:2, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 0:4

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 9h na hřišti V Lukách s Kostelec/Častolovice a s Kosteleckou Lhotou

FO/STP: Sopotnice/Doudleby - Vamberk 7:0, Javornice/Slatina - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 1:1

04|05 2019

příští utkání proběhnou v neděli 12.5. v 9h na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornice/Slatina

FO/STŽ: Vamberk - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 0:2

04|05 2019

příští utkání bude známo až po losovacím aktivu

FO/Předpřípravka: Výsledky turnajů v Týništi a Rychnově

01|05 2019

příští turnaj 8.5. od 16h v Kostelci n. O.

FO/Starší žáci: TJ Sokol Malšova Lhota - Vamberk 4:0

01|05 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 na hřišti V Lukách s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/MLP: Častolovice - Vamberk 6:2, Vamberk - Týniště 3:6, Černíkovice - Vambek 5:2

01|05 2019

příští utkání v neděli 5.5. od 9h na hřišti V Lukách s České Meziříčí, Lípa nad Orlicí a Kostelec nad Orlicí

FO/Starší žáci: TJ Dvůr Králové nad Labem - Vamberk 4:1

28|04 2019

přští utkání ve středu 1.5.v 17:30 v Malšově Lhotě s TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

FO/Muži A: Borohrádek - Vamberk 2:4

28|04 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 17:00 v Kostelecké Lhotě

FO/Muži B: Dobré - Vamberk 5:4p

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. v 17:00 na hřišti V Lukách s Rovní.

FO/Dorost: Vamberk - Kunčice/Kobylice 0:1

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 v Dobrušce.

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-MUŽSTVA

21|04 2019

Výborný stolní tenis.

FO/Dorost: Vamberk - Teplice/Meziměstí 0:3

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 16h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kunčice/Kobylice

FO/Muži A: Kostelec n. O. B - Vamberk 6:2

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 17h v Borohrádku

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby n. O. 3:0

20|04 2019

příští utkání v neděli 28.4. od 17h v Dobrém

FO/MLP: Vamberk - Černíkovice 1:17, Vamberk - Borohrádek 4:13

20|04 2019

příští utkání ve středu 1.5. od 9h v Černíkovicích s Týništěm/Albrechtice a Černíkovicemi

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 2:2, Doudleby/Sopotnice - Vamberk 0:4, Černíkovice - Vamberk 5:0

20|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h v Sopotnici s Javornice/Slatina, Černíkovicemi a Doudleby/Sopotnice.

FO/MLŽ: Malšova Lhota - Vamberk 3:0, Třebechovice - Vamberk 2:1

19|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h na městském stadionu ve Vamberku V Lukách s FC Olympia HK/FK Kratonohy a TJ Sokol Třebeš II.

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:4, Vamberk - Borohrádek 0:8, Rychnov - Vamberk 4:3,

14|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovicemi a s Borohrádkem.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 3:1, Chlumec n. C. - Vamberk 3:0

14|04 2019

příští utkání v pátek 19.4. v 9:00 v Třebechovicích s TJ Sokol Malšova Lhota/ FC Slavia HK a Třebechovice p. O.

FO/STŽ: 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka - Vamberk 2:9

14|04 2019

příští utkání 28.4. v 9:30 ve Dvoře Králové n. L.

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Deštné v O. h. 3:1

13|04 2019

příští utkání 21.4. v 17:00 v Doudlebách s Kostelecem nad Orlicí B

FO/Dorost: Třebechovice p. O - Vamberk 2:1

13|04 2019

příští utkání v neděli 21.4. v 16:00 na hřišti V Lukách s TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí

FO/STP: Vamberk - Slatina n. Z. 3:0, Vamberk - Doudleby n. O. 1:5, Černíkovice - Vamberk 8:0

13|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. v 9:00 v Kostelecké Lhotě s Doudleby, K. Lhotou a Černíkovicemi

FO/Reprezentace ČR Future U17 - Future U17 Belgie 2:2 a 4:0

11|04 2019

Vamberecký odchovanec Filip Zawada přispěl gólem!

FO/Dorost: Vamberk - Babí 6:3

07|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 14:30 venku s SK Třebechovice pod Orebem

FO/STP: Doudleby/Sopotnice - Vamberk 6:0, Vamberk - Ohnišov 4:0, Vamberk - Kostelec/Častolovice 6:0

07|04 2019

příští utkání: Sobota 13. 4. 2019 10:30 Černíkovice (Slatina/Javornice, Doudleby/Sopotnice)

FO/Muži A: Zdelov - Vamberk 1:2pp

06|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 16:30 na hřišti V Lukách s Deštné v O.h.

FO/MLP: Týniště - Vamberk 14:1, Vamberk - Solnice

06|04 2019

příští utkání: Neděle 14. 4. 2019 09:00 v Rychnově nad Kněžnou (Slatina/Javornice, Borohrádek).

FO/STŽ: Vamberk - TJ Velké Poříčí 3:0

06|04 2019

příští utkání v neděli neděli 14. 4. 2019 14:45 ve Staré Pace

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:1, Vamberk - Týniště 4:2

06|04 2019

příští utkání v neděli 14. 4. 2019 11:00 v Chlumci nad Cidlinou

FO/Vamberecký odchovanec v základním kádru reprezentace ČR

02|04 2019

Future U-17 na utkání v Belgii

FO/Rozhovor s reprezentantem ČR Pavlem Šponarem

01|04 2019

O účasti na historicky prvním fotbalovém zápase fanoušků.

Fo/STŽ: Týniště nad Orlicí - Vamberk 4:2

31|03 2019

píští utkání v sobotu 6.4. ve 14:15 ve Vamberku s TJ Velké Poříčí

FO/Dorost: Dohalice - Vamberk 1:7

31|03 2019

příští utkání v neděli 7.4. v 15:30 ve Vamberku

FO/Muži A: Vamberk - Lukavice 3:0

30|03 2019

příští utkání v sobotu 6.4. v 16:30 ve Zdelově

FO/Dorost: Vamberk - Skřivany 3:4

24|03 2019

příští utkání v neděli 31.3. v 10:00 v Dohalicích

FO/STŽ: Vamberk - Roudnice 1:8

23|03 2019

příští utkání v neděli 31.3.2019 na atletickém stadionu v Týništi nad Orlicí

FO/Muži A: Přátelské utkání: Černíkovice - Vamberk 1:3

23|03 2019

městský stadion Solnice

ST/A-ČKO POKRAČUJE V DOBRÝCH VÝKONECH

19|03 2019

Stále v popředí tabulky.

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - České Meziříčí 2:6

17|03 2019

UMT Dobruška

FO/Dorost: Pohárové utkání: Vamberk - Kostelec nad Orlicí/Častolovice 1:2

17|03 2019

UMT Rychnov nad Kněžnou

FO/Jarní příprava

17|03 2019

Jarní příprava fotbalového oddílu TJ Baník Vamberk, z.s.

FO/Dorost: Pohárové utkání: Borohrádek - Vamberk 1:4

10|03 2019

UMT Rychnov nad Kněžnou

FO/Muži A: Přípravné utkání: Javornice - Vamberk 0:2

09|03 2019

UMT Černíkovice

FO/Muži A: Zimní soustředění zakončené přátelským utkáním: Opočno - Vamberk 4:0

03|03 2019

UMT Dobruška

FO/Dorost: Přátelské utkání: Libchavy - Vamberk 3:5

02|03 2019

UMT Dobruška 

FO/Muži B: Přípravné utkání: Mistrovice - Vamberk 2:3

02|03 2019

UMT Letohrad

Zdravotní pojišťovny - podpora sportu

28|02 2019

Využijte této možnosti a nechte si proplatiti členské příspěvky u Vaši pojišťovny

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice 1:1, Malšova Lhota - Vamberk 0:1

25|02 2019

příští utkání v sobotu 1.6. od 9h s TJ Sokol Třebeš a FC Olympia HK/FK Kratonohy

FO/Muži A: Přípravné utkání: Letohrad dorost - Vamberk 1:4

23|02 2019

23.2. UMT Letohrad

ST/A-ČKO HRAJE STÁLE DOBŘE

20|02 2019

Utkání 12. - 15. kola

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - Sruby 2:1

17|02 2019

UMT Letohrad

FO/Předpřípavky: Turnaj OFS Rychnov nad Kněžnou ve Vamberku

16|02 2019

Poděkování Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy

12|02 2019

Program "MŮJ KLUB" 2018

První trénink Florbalu již zítra!

05|02 2019

Ve středu 6.2. V 16h ve školní tělocvičně. 

STP: 5. ročník ZHL OFS RK - starší přípravka

02|02 2019

MLP: X. BARTOŠ CUP 2019 pro ročník 2011 a ml.

02|02 2019

MLŽ: 3. ročník ZHL OFS RK - mladší žáci

01|02 2019

MLP: 4. ročínk ZHL OFS RK - mladší přípravka

27|01 2019

STP: VII. BANÍK CUP 2019 pro ročník 2008 a ml.

26|01 2019

Personální změny ve vedení TJ Baník Vamberk z.s.

24|01 2019

ST/ ZAČALA DRUHÁ POLOVINA SOUTĚŽÍ

23|01 2019

Vítězný vstup A-čka.

ST/POSLEDNÍ LETOŠNÍ UTKÁNÍ A-ČKA

20|12 2018

Dobré výkony.

TJ Baník Vamberk, z.s. - Valná hromada

14|12 2018

dne 29.11.2018 v salónku hotelu Krajka ve Vamberku

FO/Přípravky: 22. Mikulášský turnaj

10|12 2018

V sobotu 8.12.2018 proběhl tradiční turnaj ve sportovní hale ve Vamberku

ST/REGIONÁLNÍ PŘEBORY 2018 ŽÁKŮ

08|12 2018

Úspěšná děvčata.

ST/ZAVĚREČNÝ TURNAJ VETERÁNŮ

22|11 2018

Honza obhájil 8. místo.

FO/Muži: Černíkovice - Vamberk 0:2

11|11 2018

skončila podzimní část sezóny.

FO/Dorost: Skřivany - Vamberk 5:2

11|11 2018

skončila podzimní část sezóny.

FO/STŽ: Vamberk - Borohrádek 3:2

10|11 2018

skončila podzimní část sezóny.

FO/Rekonstrukce hlavního fotbalového hřiště V Lukách zahájena

08|11 2018

fotografie v galerii

ST/MISTROVSKÉ SOUTĚŽE 44. TÝDEN

05|11 2018

Dobré výsledky.

FO/Dorost: Vamberk - Dvůr Králové 3:2

04|11 2018

příští utkání v neděli 11. 11. 2018 v 10:00 ve Skřivanech

FO/MLŽ: Vamberk - Týniště 2:1, Vamberk - Třebeš 0:8

04|11 2018

Skončila podzimní část sezóny.

TJ/Ocenění Zdeňka Vodáka za práci pro okresní fotbalový svaz

04|11 2018

z turnaje mladší přípravky v hale R. Šebrleho 4.11. 2018

FO/STŽ: Vamberk - Hostinné 6:1

03|11 2018

příští utkání 10.11.2018 v 11:45 na hřišti V Lukách s Borohrádkem

FO/Muži A: Dobruška - Vamberk 0:7

03|11 2018

příští utkání v neděli 11. 11. 2018 ve 14:00 v Černíkovicích

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 2:3, České Meziříčí - Vamberk 3:2, Ohnišov - Vamberk 2:0

28|10 2018

Skončila podzimní část sezóny.

FO/Dorost: Chlumec n. C. - Vamberk 7:1

28|10 2018

příští utkání v neděli 4. 11. 2018 ve 13:00 na hřišti V Lukách s TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná

FO/STŽ: Borohrádek - Vamberk 2:8

28|10 2018

příští utkání v sobotu 3. 11. 2018 v 11:45 na hřišti V Lukách s TJ Tatran Hostinné

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 6:0, Vamberk - Černilov 0:6

27|10 2018

příští utkání v neděli 4.11.2018 na hřišti V Lukách s Týništěm a Třebší.

FO/Muži A: Vamberk - Křivice 4:0

27|10 2018

příští utkání v sobotu 3. 11. 2018 v 10:00 s Dobruškou "B" (Poznámka: UMT - Dobruška)

ST/REGIONÁLNÍ SOUTĚŽE 43.TÝDEN

27|10 2018

Výsledky.

FO/Krajský výběr - WU14 přípravný kemp dívek

24|10 2018

Naše dívky byly nominovány do Královéhradeckého výběru a zůčastnili se kempu v Hradci Králové na hřišti FC Slavia Hradec Králové

ST/ÚSPĚŠNÉ VYKROČENÍ DO NOVÉ SEZÓNY.

21|10 2018

Výsledky uplynulého týdne.

FO/Muži A: Rychnov n. K. B - Vamberk 1:0

21|10 2018

příští utkání v sobotu 27.10.2018 ve 14:30 na hřišti V Lukách s Křivicemi.

FO/Dorost: Vamberk - TJ Rudník

21|10 2018

příští utkání v neděli 28.10.2018 ve 12:15 v Chlumci nad Cidlinou.

FO/STŽ: Dobruška/Opočno - Vamberk 2:1

21|10 2018

příští utkání v neděli 28.10.2018 v 10:00 v Borohrádku.

FO/STP: Doudleby - Vamberk 4:0, Vamberk - Ohnišov 0:0

21|10 2018

příští turnaj proběhne 28.10.2018 v 9h v Kostelecké Lhotě (Ohnišov, Č. Meziříčí, Kostelecká Lhota).

FO/MLŽ: Vamberk - Dobruška 1:4, Rychnov n. K. - Vamberk 14:0

20|10 2018

příští utkání v sobotu 27.10.2018 od 9h na hřišti V Lukách s Nový Městem n. M. a Černilovem.

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice v. O. h. 15:0, Vamberk - Doudleby/Sopotnice 0:10, Vamberk - Lípa n. O. 2:7

20|10 2018

příští turnaj v neděli 28.10.2018 od 9h v Častolovicích.

FO/Pozvánka na valnou hromadu fotbalového oddílu

16|10 2018

v pondělí 29.10.2018 od 17:00 v malém sále Sokolovna Vamberk

FO/MLP: Rokytinice v O. h. - Vamberk 0:8, Solnice - Vamberk 2:4, Častolovice - Vamberk 7:2

14|10 2018

příští turnaj v sobotu 20.10.2018 v 9h na hřišti V Lukách.

FO/STP: Vamberk - České Meziříčí 1:2, Vamberk - Ohnišov 1:0

14|10 2018

příští turnaj v neděli 21. 10. 2018 v 9h v Sopotnici

FO/Muži B: Doudleby n. O. - Vamberk B 4:1

14|10 2018

Skončila podzimní část sezóny.

FO/Muži A: Vamberk - Žďár n. O. 1:0

13|10 2018

příští utkání v neděli 21. 10. 2018 ve 12:30 v Rychnově na UMT s Rychnov n.K. "B"

FO/SŽ: Vamberk - TJ Dvůr Králové 1:7

13|10 2018

příští utkání v neděli 21. 10. 2018 v 10:00 na UMT v Dobrušce s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/MLŽ: Vamberk - Týniště 0:5, Vamberk - Třebeš 0:13

13|10 2018

příští turnaj v sobotu 20. 10. 2018 od 13h v Rychnově nad Kněžnou s Dobruška/Opočno a s Rychnov n. K..

FO/Dorost: Hostinné - Vamberk 1:0

13|10 2018

příští utkání v neděli 21. 10. 2018 ve 14:30 na hřišti V Lukách s TJ Rudník.

ST/SEZÓNA 2018-2019 ZAČALA

10|10 2018

Úvodní zápasy A-čka.

Badminton: Nábor dětí a mládeže

08|10 2018

každou středu od 17h!

FO/MLP: Solnice - Vamberk 3:2, Doudleby - Vamberk 7:1

07|10 2018

příští turnaj v neděli 14. 10. 2018 v 9h v Rokytnici v. O. h. (Solnice, Častolovice, Rokytnice)

FO/STP: Vamberk - Kostelec/Častolovice 4:3, Vamberk - Javornice/Slatina 16:0

07|10 2018

příští turnaj 14.10. 2018 v 9h na hřišti V Lukách (Č. Meziříčí, Ohnišov B)

FO/Muži A: Petrovice n. O. - Vamberk 1:7

07|10 2018

příští utkání v sobotu 13. 10. 2018 v 16:00 na hřišti V Lukách se Žďárem n.O.

FO/Muži B: Vamberk - Častolovice 1:5

06|10 2018

příští utkání v neděli 14. 10. 2018 v 16:00 v Doudlebách n.O. "B"

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice p. O. 0:1, Kostelec/Častolovice - Vamberk 7:0

06|10 2018

příští turnaj v sobotu 13. 10. 2018 od 9h na hřišti V Lukách (Týniště n. O., Třebeš)

FO/Muži A: Vamberk - Kostelecká Lhota 3:0

29|09 2018

příští utkání v neděli 7. 10. 2018 v 16:00 v Petrovicích n.O

FO/ Muži B: Rokytnice v. O. h. - Vamberk 0:3

29|09 2018

příští utkání v sobotu 6. 10. 2018 v 16:00 na hřišti V Lukách s Častolovicemi.

FO/Dorost: Vrchlabí - Vamberk 6:2

29|09 2018

příští utkání v sobotu 13. 10. 2018 ve 13:00 v Hostinném.

FO/STŽ: Vamberk - Nová Paka/Stará Paka 9:0

29|09 2018

příští utkání v sobotu 13. 10. 2018 ve 13:15 na hřišti V Lukách.

FO/MLŽ: Černilov - Vamberk 5:0, Vamberk - Nové Město n. M. 2:2

29|09 2018

příští utkání proběhnou v sobotu 6.10. 2018 od 9:00 v Častolovicích (Třebechovice p. O., Kostelec/Častolovice)

FO/STP: Ohnišov - Vamberk 1:0, Černíkovice - Vamberk 6:3

29|09 2018

příští turnaj proběhne 7.10.2018 od 9:00 na hřišti V Lukách.

FO/MLP: Vamberk - Kostelec 2:7, Vamberk - Doudleby 5:5, Vamberk - Rychnov 1:4

29|09 2018

plakát

Fotbal:Měsíc náborů

28|09 2018

Informace o náboru dětí a mládeže

FO/Dorost: Vamberk - Dobruška/Opočno 3:1

23|09 2018

příští utkání proběhne v sobotu 29. 9. 2018 ve 14:00 ve Vrchlabí.

FO/MLŽ: Rychnov n. K. - Vamberk 4:1, Dobruška - Vamberk 8:1

23|09 2018

příští turnaj proběhne 29.9.2018 od 9h v Černilově (Černilov, Nové Město n. M.)

FO/STP: Vamberk - Slatina/Javornice B 8:2, Vamberk - Ohnišov A 0:4

23|09 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 29. 9. 2018 v 09:00 v Ohnišově.

FO/STŽ: Velké Poříčí - Vamberk 3:1

22|09 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 29. 9. 2018 ve 14:15 na hřišti V Lukách.

FO/MLP: Černíkovice - Vamberk 5:2, Rychnov n. K. - Vamberk 2:8, Č. Meziříčí - Vamberk 0:8

22|09 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 29.9. od 9h na hřišti V Lukách (Kostelec n. O., Doudleby/Sopotnice, Rychnov n. K.)

FO/Muži B: Vamberk - Č. Meziříčí B 10:2

22|09 2018

příští utkání v sobotu 29. 9. 2018 v 16:30 v Rokytnici v O.h. 

FO/STP: Doudleby - Vamberk 8:0, Vamberk - Kostelecká Lhota 6:4

16|09 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 23. 9. 2018 v 09:00 na hřišti V Lukách (Slatina/Javornice, Ohnišov)

FO/Muži A: Vamberk - Borohrádek 3:4 (pen: 2:4)

15|09 2018

příští utkání v sobotu 29. 9. 2018 v 16:30 na hřišti V Lukách s Kosteleckou Lhotou.

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk B 2:4

15|09 2018

příští utkání v sobotu 22. 9. 2018 v 16:30 na hřišti V Lukách s Českým Meziřířím B

FO/Dorost: Bystřian Kunčice - Vamberk 4:0

15|09 2018

Příští utkání v neděli 23. 9. 2018 15:30 na hřišti V Lukách s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/STŽ: Vamberk - Týniště nad Orlicí 5:3

15|09 2018

Příští utkání v sobotu 22. 9. 2018 ve 14:30 s TJ Velké Poříčí.

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 2:1, Třebeš - Vamberk 10:0

15|09 2018

Příští turnaj v neděli 23. 9. 2018 v 11:00 v Dobrušce (Rychnov, Dobruška/Opočno).

FO/MLP: Vamberk - Č. Meziříčí 4:0, Vamberk - Borohrádek 8:14

15|09 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 22. 9. 2018 od 09:00 v Albrechticích (Týniště/Albrechtice, Častolovice).

ST/VETERÁNI V NERATOVICÍCH

14|09 2018

Další republikový turnaj.

ST/ROZLOSOVÁNÍ SEZÓNY 2018-2019 "A" čko

12|09 2018

TSM: AEROBIC s Majdou

11|09 2018

začínáme 11.9.2018

FO/STŽ: SK Roudnice - Vamberk 4:0

09|09 2018

příští utkání v sobotu 15. 9. 2018 14:45 na hřišti V Lukách s SK Týniště nad Orlicí

FO/MLŽ: Třebechovice p. O. - Vamberk 3:0, Kostelec n. O. - Vamberk 4:0

09|09 2018

příští turnaj v sobotu 15. 9. 2018 14:00 v Třebši (TJ Sokol Třebeš II, SK Týniště nad Orlicí)

FO/STP: Vamberk - České Meziříčí 1:3, Doudleby n. O./Sopotnice - Vamberk 5:0, Vamberk - Ohnišov B 0:0

08|09 2018

příští turnaj v neděli 16. 9. 2018 09:00 v Doudlebách n. O. (Doudleby / Sopotnice, K. Lhota)

FO/Dorost: Teplice n. M. - Vamberk 2:3

08|09 2018

příští utkání v sobota 15. 9. 2018 14:30 v Kunčicích (SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice)

FO/Muži B: Křovice - Vamberk 2:3

08|09 2018

příští utkání v sobotu 15. 9. 2018 17:00 ve Voděradech

FO/Muži A: Vamberk - Kostelec n. O. B 8:2

08|09 2018

příští utkání v sobotz 15. 9. 2018 17:00 v areálu V Lukách s Borohrádkem.

FO/MLP: Lípa n. O. - Vamberk 4:1, Kostelec n. O. - Vamberk 8:1, Rokytnice v. O. h. - Vamberk 1:17

08|09 2018

příští turnaj v sobotu 15. 9. 2018 09:00 na hřišti V Lukách (České Meziříčí, Borohrádek)

FO/Nadcházející utkání 8. a 9.9.

03|09 2018

FO/Dorost: Vamberk - Třebechovice p. O. 8:2

02|09 2018

příští utkání v sobotu 8.9.2018 ve 14:00 v Meziměstí s TJ Slavoj Teplice n. Met./TJ Loko Meziměstí

FO/STP: Vamberk - Kostelec n. O. 1:4, Vamberk - Ohnišov B 3:2, Vamberk - Kostelecká Lhota 0:3

02|09 2018

příští turnaj v sobotu 8.9.2018 v 9:00 v Sopotnici (Č. Meziříčí, Doudleby/Sopotnice, Ohnišov B)

FO/MP: Černíkovice - Vamberk 5:2, Rychnov - Vamberk 2:8, České Meziříčí - Vamberk 0:8

01|09 2018

příští turnaj v sobotu 8. 9. 2018 09:00 v Lípě n.O. (Kostelec n. O., Lípa n. O., Rokytnice v. O. h.)

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 2:2, Vamberk - Černilov 2:9

01|09 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 8.9.2018 v 9:00 v Třebechovicích (Kostelec n. O, Třebechovice p. O.)

FO/STŽ: Vamberk/Rokytnice - Malšova Lhota/FC Slavia HK 5:7

01|09 2018

příští utkání v neděli 9. 9. 2018 14:30 v Roudnici s SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice 

FO/Muži B: Vamberk - Slatina n. Z. 5:2

01|09 2018

příští utkání v sobotu 8. 9. 2018 v 17:00 v Křovicích

FO/Muži A: Deštné v. O. h. - Vamberk 0:3

01|09 2018

příští utkání v sobota 8. 9. 2018 v 17:00 na hřišti V Lukách s Kostelcem n.O. "B"

FO/Nadcházející utkání 1.9. a 2.9.

27|08 2018

FO/Dorost: Babí - Vamberk 9:1

26|08 2018

příští utkání v neděli 2.9. v 16h na hřišti V Lukách s Třebechovicemi p. O.

FO/Muži A: Vamberk - Zdelov 0:1

26|08 2018

příští utkání 1.9.2018 v 17h v Deštném v. O.h.

ST/ITTF WORLD TOUR 2018 OLOMOUC

26|08 2018

Czech Open

FO/SŽ: Vamberk - Třebechovice p. O. 1:7

25|08 2018

příští utkání ve středu 29.8. v 17:30 na hřišti V Lukách s Třebechovicema p. O.

FO/Muži B: Roveň - Vamberk "B" 2:3 (1:0) Pen: 9:10

25|08 2018

příští utkání 1.9.2018 v 17h na hřišti V Lukách se Slatinou n. Z.

FO/Kompletní rozpis mistrovských utkání - podzim 2018

23|08 2018

Muži A, Muži B, Dorost, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka, Mladší přípravka

FO/Nadcházející utkání 25. a 26. 8.

20|08 2018

st. žáci, dorost, muži

FO/Dorost: Vamberk - Dohalice 8:1

19|08 2018

příští utkání v neděli 26.8. ve 14:30 s SK Babí/TJ Velké Poříčí v Babí.

FO/Muži A: Lukavice - Vamberk 1:4

18|08 2018

příští utkání v neděli 26.8. od 17:00 na hřišti V Lukách se Zdelovem.

FO/Starší žáci: TJ Tatran Hostinné - Vamberk 0:6

18|08 2018

příští utkání v sobotu 25.8. ve 14:45 V Lukách s SK Třebechovice pod Orebem

FO/Muži B: Vamberk - Dobré 4:2

18|08 2018

příští utkání v sobotu 25.8. od 17h na Rovni.

FO/Nadcházející utkání 18. a 19.8.

13|08 2018

St. žáci, dorost, Muži

O pohár předsedy odborů kovo kv

12|08 2018

Semifinále

 

O pohár předsedy odborů kovo kv

12|08 2018

FINÁLE a o 3. místo + výsledková brožura 

 

 

O pohár předsedy odborů kovo kv

12|08 2018

Čtvrtfinále

 

O pohár předsedy Odborů KOVO KV

12|08 2018

Konečné výsledky základní části hřiště 2

O pohár předsedy Odborů KOVO KV

12|08 2018

Konečné výsledky základní části hřiště 1

 

FO/Muži A: Vamberk - Černíkovice 3:2 (pen. 5:4)

11|08 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 18. 8. 2018 od 17:00 v Lukavici.

FOTBAL

17|07 2018

přípravná utkání

FO/Muži B: Častolovice - Vamberk 1:4

16|06 2018

naše A mužstvo skončilo v soutěži poslední a sestupuje do okresního přeboru.

FO: Finále Poháru starších žáků U15

16|06 2018

v našem areálu V Lukách.

ST/GRAND PRIX 2018

14|06 2018

Seriál turnajů mládeže.

FO/Muži B: České Meziříčí - Vamberk 0:4

10|06 2018

Muži B skončili sezonu na 2. místě.

FO/Dorost: Vamberk - Třebechovice p. O. 6:3

10|06 2018

Dorostenci zakončili sezonu na 3. místě.

FO/MLP: Závěrečný turnaj o umístění

10|06 2018

mladší přípravka zakončila sezonu na 4. místě.

FO/STP: Finálový turnaj o umístění

10|06 2018

FO/STŽ: Hoříněves - Vamberk 2:3

09|06 2018

Starší žáci zakončili sezonu na 5. místě.

FO/Muži A: Vamberk - Albrechtice n. O. 2:3p

09|06 2018

příští utkání proběhne v sobotu 16. 6. 2018 15:00 s AFK Častolovice - TJ Baník Vamberk

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:1, Vamberk - Týniště 0:9, Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2

03|06 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 10.6. od 9h VELKÉ FINÁLE 10 TÝMŮ v Borohrádku.

FO/MLP: Vamberk - Týniště 5:3, Doudleby - Vamberk 2:18

03|06 2018

finálový turnaj o 1 - 8 místo se koná 9.6.2018 na hřišti v Doudlebách n.Orl.

ST/VETERÁNI V HOSTINNÉM

03|06 2018

Pátý letošní turnaj.

FO/Muži A: Solnice - Vamberk 4:2

03|06 2018

příští utkání proběhne v sobotu 9.6. od 17h na hřišti V Lukách s Albrechticemi nad Orlicí.

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby nad Orlicí 1:2

02|06 2018

příští utkání proběhne v neděli 10.6. od 17h v Českém Meziříčí.

FO/Dorost: Dvůr/Bílá Třemešná - Vamberk 4:1

02|06 2018

příští utkání proběhne v neděli 10.6. v 16h V Lukách s Třebechovicemi p. O.

FO/STŽ: Vamberk - Velké Poříčí 2:3p

02|06 2018

příští utkání proběhne v sobotu 9.6. od 15h v Hoříněvsi.

FO/MLŽ: Rychnov - Vamberk 2:3, Olympia/Malšovice 6:1

02|06 2018

Naši mladší žáci dohráli krajský přebor na devátém místě.

TJ: Sportovní den s Baníkem

01|06 2018

1.6.2018 proběhl sportovní den s Baníkem pro žáky ZŠ Vamberk

TJ:Dětský den V Lukách

30|05 2018

2.6.2018 proběhne ve fotbalovém areálu V Lukách dětský den.

ST/VETERÁNI V PRAZE

29|05 2018

Čtvrtý letošní turnaj.

FO/Muži B: Rychnov n. K. B - Vamberk 4:2

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. v 17h s Doudlebama.

FO/Dorost: Borohrádek - Vamberk 1:3

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. od 15h ve Dvoře Králové.

FO/SŽ: Slavia HK/M. Lhota - Vamberk 2:3

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. ve 14:45 V Lukách s Velkým Poříčím.

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 2:0, České Meziříčí - Vamberk 5:1

27|05 2018

příští turnaj proběhne v Kuklenách v sobotu 2.6. od 9h (Olympia/Malšovice, Rychnov n. K.).

FO/STP: Vamberk - Kostelec nad Orlicí 4:7, Vamberk - Sopotnice 0:8

27|05 2018

příští turnaj proběhne 3.6.2018 od 9h v Kostelecké Lhotě (Týniště/Albrechtice, České Meziříčí).

FO/Muži A: Vamberk - Předměřice 3:0

26|05 2018

příští utkání proběhne v neděli 3.6. v 17h v Solnici.

FO/MLP: Týniště - Vamberk 9:6, Ohnišov - Vamberk 11:2, Rychnov - Vamberk 12:2

26|05 2018

příští turnaj proběhne v neděli 3.6. od 9h V Lukách (Týniště, Doudleby)

FO/STP: Vamberk - Kostelecká Lhota 4:1, Vamberk - Ohnišov 0:5

20|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h V Lukách (Sopotnice, Kostelec/Častolovice).

FO/Dorost: Vamberk - TJ Sokol Skřivany 2:3

20|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 14h v Borohrádku.

FO/Muži A: TJ Velešov Doudleb nad Orlici - Vamberk 2:3

19|05 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 26.5. v 17h V Lukách s TJ Slavoj Předměřice n. L.

FO/MLP: Borohrádek - Vamberk 9:1, Vamberk - Lípa n. O. 1:6

19|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 26.5. 9h v Albrechticích (Ohnišov, Rychnov, Týniště).

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk 1:7

19|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 14h s Rychnovem B.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 1:4, Vamberk - Rozkoš 0:3

19|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h v Týništi nad Orlicí (České Meziříčí).

FO/SŽ: Vamberk - Roudnice/Kunčice 1:0

19|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 10h v Hradci Králové s SlaviaHK/M. Lhota.

FO/Dorost: Předměřice n. L. - Vamberk 4:2

13|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 20.5.2018 od 16:00 V Lukách.

FO/MLŽ: Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:5, Vamberk - Olympia/Malšovice 3:3

13|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 19.5.2018 od 9:00 V Lukách (Nové Město n. M., Rozkoš)

FO/MLP: Doudleby nad Orlicí - Vamberk 8:0, Lípa n. O. - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 5:1

13|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 19.5. od 9h v Borohrádku (Lípa n. O.).

FO/SŽ: Žacléř - Vamberk 3:2 pp

12|05 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 19.5. ve 14:45 v Rokytnici.

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2, Kostelec nad Orlicí - Vamberk 4:2, Borohrádek - Vamberk 6:2

12|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 20.5. od 9h V Lukách (Ohnišov, Kostelecká Lhota).

FO/Muži B: Vamberk - Javornice 7:2

12|05 2018

příští utkání proběhne 19.5. od 17h ve Voděradech

FO/STŽ: Solnice - Vamberk 2:7

06|05 2018

příští utkání proběhne 8.5. v 17:00 v Rokytnici s Dobré/Opočno.

FO/MLŽ: Vamberk - M. Lhota/Slavia HK 1:3, Černilov - Vamberk 12:1

06|05 2018

příští turnaj proběhne 13.5. od 9:00 na hřišti V Lukách (Rychnov, Olympia/Malšovice)

FO/MLP: České Meziříčí - Vamberk 2:1, Lípa n. O - Vamberk 1:3, Častolovice - Vamberk 5:1

06|05 2018

příští turnaj proběhne 13.5. od 9:00 v Doudlebách (Lípa, České Meziříčí)

FO/STP: Borohrádek - Vamberk 9:0, Vamberk - Týniště/Albrechtice 1:4, Černíkovice - Vamberk 3:2

05|05 2018

příští turnaj proběhne 12.5. od 9:00 v Kostelecké Lhotě (Kostelec/Častolovice, Borohrádek)

FO/Muži B: Slatina n. Z. - Vamberk 1:6

05|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 12.5. od 14:00 na hřišti V Lukách s Javornicí B.

FO/Muži A: SK Třebechovice - Vamberk 2:1

05|05 2018

příští utkání proběhne 19.5. od 17:00 v Doudlebách.

FO/Dorost: Vamberk - SK Třebechovice 5:1

01|05 2018

příští utkání proběhne 13.5. od 14:30 v Předměřicích.

FO/STP: Sopotnice - Vamberk 2:1, Vamberk - Rokytnice 1:2, Týniště - Vamberk 4:3

28|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 5.5. od 9:00 v Černíkovicích (Týniště/Albrechtice, Borohrádek)

FO/Muži A: Vamberk - TJ Spartak Opočno 1:2

28|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 5.5. od 17:00 v Třebechovicích.

FO/Muži B: Vamberk - SK Dobré, z.s. 5:1

28|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 5.5. od 17:00 ve Slatině nad Zdobnicí.

FO/Dorost: SK Babí/Velké Poříčí - Vamberk 0:3

28|04 2018

příští utkání proběhne v úterý 1.5. od 17:30 na hřišti V Lukách proti Třebechovicím.

FO/MLP: Rychnov - Vamberk 12:3, Solnice/Černíkovice - Vamberk 11:3, Dobruška/Opočno - Vamberk 9:1

28|04 2018

příští turnaj proběhne v neděli 6.5. od 9:00 v Českém Meziříčí (Lípa, Častolovice)

FO/SŽ: Vamberk - Borohrádek 1:0

28|04 2018

příští utkání proběhne v neděli 6.5. od 15:00 v Solnici.

FO/MLŽ: České Meziříčí - Vamberk 1:1, Vamberk - Týniště 0:3

28|04 2018

příští turnaj proběhne 6.5. od 9:00 v Černilově (M.Lhota/Slavia HK)

FO/MLP: Vamberk - Solnice/Černíkovice 1:11

22|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 22.4. od 9:00 v Rychnově nad Kněžnou.

FO/Muži A: TJ Baník Vamberk - TJ Sokol Malšovice 1:5

21|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 28.4.2018 ve 14:00 na hřišti V Lukách.

FO/Muži B: Roveň - TJ Baník Vamberk 0:2

21|04 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 28.4.2018 ve 14:00 na hřišti V Lukách.

FO/Dorost: Rasošky/Smiřice - Vamberk 1:13

21|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 28.4. v 17:00 v Babím.

FO/SŽ: Tatran Hostinné - Vamberk

21|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 28.4. od 14:45 V Lukách s Borohrádkem.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město 2:3, Vamberk - Rozkoš 3:3

21|04 2018

příšt turnaj proběhne v sobotu 28.4. od 9:00 v Českém Meziříčí.

FO/STP: Vamberk - Kostelecká Lhota 0:1, Sopotnice - Vamberk 4:0, Vamberk - Doudleby n. O. 0:1

21|04 2018

příští turnaj proběhne 28.4. od 9:00 v Týništi n. O.

ST/VETERÁNI V HAVÍŘOVĚ

20|04 2018

Třetí letošní turnaj.

FO/MLP: Vamberk - Dobruška/Opočno 1:7, Doudleby - Vamberk 8:0, Vamberk - Ohnišov 2:4

15|04 2018

příští turnaj proběhne v neděli 22.4. od 9:00 na hřišti V Lukách (Černíkovice/Solnice, Slatina n. Z.)

FO/Muži B: SK Dobruška - TJ Baník Vamberk B 0:2

15|04 2018

příší utkání v sobotu 21.4. v 17h na Rovni.

FO/Dorost: Vamberk - TJ Lokomotiva Borohrádek 2:3p

15|04 2018

příští utkání 21.4. ve 14:30 s Rasošky/Smiřice.

FO/Muži A: FC České Meziříčí - TJ Baník Vamberk 4:2

14|04 2018

příští utkání v sobotu 21.4.2018 v 17:00 na hřišti V Lukách s TJ Sokol Malšovice

FO/SŽ: Vamberk - TJ Dvůr Králové 6:2

14|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 21.4. ve 12:30 s Tatran Hostinné

FO/MLŽ: Olympia Malšovice - Vamberk 1:0, FC Spartak Rychnov - Vamberk 4:0

14|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 21.4.2018 na hřišti V Lukách s Novým Městem a Rozkoší

FO/STP: Vamberk - Doudleby 0:4, Vamberk - Ohnišov 0:1, Vamberk - České Meziříčí 4:2

14|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 21.4. od 9:00 v Sopotnici (Kostelecká Lhota, Doudleby)

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-ČKA.

10|04 2018

Sezóna 2017- 2018 skončila.

FO/Kompletní rozpis zápasů fotbalového oddílu

10|04 2018

Muži, dorost, st. žáci, ml. žáci, st. přípravka, ml. přípravka a před-přípravka

FO/Dorost: Slavoj Skřivany - Vamberk 0:3

08|04 2018

příští utkání v neděli 15.4. v 16:00 na hřišti V Lukách s Borohrádkem

FO/STP: Borohrádek - Vamberk 8:0, Vamberk - Ohnišov 2:2, Vamberk - Kostelec n. O. 0:4

08|04 2018

příští turnaj ve Vamberku V Lukách v sobotu 14.4. od 9:00 s Doudleby n. O., České Meziříčí a Ohnišovem

FO/SŽ: Nová/Stará Paka - Vamberk 0:3

07|04 2018

příští utkání v sobotu 14.4. ve 14:45 na hřišti V Lukách s TJ Dvůr Králové

FO/MLŽ: Vamberk - M. Lhota/Slavia HK 2:11, FK Černilov - Vamberk 7:3

07|04 2018

příští utkání v sobotu 14.4. v Kuklenách od 13:00 s Olympia/Malšovice a Rychnov n. K.

FO/Muži A: Vamberk - TJ Velké Poříčí 2:3

07|04 2018

příští utkání v sobotu 14.4. v 17:00 v Českém Meziříčí

FO/MLP: Vamberk - Dobruška/Opočno 2:4, Vamberk - Týniště n. O. 3:5, Vamberk - Doudleby n. O. 0:8

07|04 2018

příští turnaj v Doudlebách nad Orlicí v neděli 15.4. od 9:00 s Dobruška/Opočno, Ohnišov a Doudleby n. O.

FO: Tréninky

05|04 2018

přehledně i s kontaktem

FO/Dorost: Vamberk - TJ Slavoj Předměřice n. L. 3:1

01|04 2018

příští zápas 8.4. v 10:00 ve Skřivanech

ST/ÚSPĚCH C-ČKA: KPST Záhornice B - Baník Vamberk C 8 :10

31|03 2018

Postup do vyšší soutěže.

FO/SŽ: Vamberk - Týniště n. O. 0:1

31|03 2018

Příští zápas Nová/Stará Paka 7.4. ve 12:00

FO/Muži A: TJ Sokol Lípa n. O. - TJ Baník Vamberk 2:1

31|03 2018

příští zápas 7.4. v 16:30 na hřišti V Lukách.

Fotbal: Rozpis zápasů na 14 dní

31|03 2018

FO/Dorost: Vamberk - Kopidlno/Libáň 6:0

30|03 2018

FO/Dorost: TJ Rudnik - Vamberk 1:3

25|03 2018

Příští zápas 30.3. v 15:00 na hřišti V Lukách.
 

FO/Muži A: Vamberk - SK Česká Skalice 1:6

24|03 2018

galerie

Příští zápas proběhne v Lípě nad Orlicí v sobotu 31.3. od 16:00.

ST/VETERÁNI V TIŠNOVĚ

19|03 2018

Druhý letošní turnaj.

FO/SŽ: Vamberk - Třebechovice pod Orebem 1:3

18|03 2018

Příští zápas v Černilově 29.3. od 16h.
Dále 31.3. od 13:45, doma proti Týništi nad Orlicí.

Barevný ples

07|03 2018

Srdečně zveme již na sedmý ročník tradičního plesu

ST/Další zápasy A-čka

19|02 2018

V oslabených sestavách důležité remízy.

FO/Muži A: Vamberk - Těchonín 9:0

17|02 2018

Přátelské utkání

ST/Veteráni v Holicích

11|02 2018

První letošní turnaj.

FO/MLŽ: Zimní halová liga mladších žáků OFS Rychnov n. K.

10|02 2018

Výsledky druhého turnaje.

FO/MLP: VI. BANÍK CUP 2018 pro hráče narozené 1.1.2007 a mladší

04|02 2018

V neděli 4. února 2018 jsme uspořádali tradiční turnaj pro mladší žáky

FO/MLP: ZHL OFS Rychnov nad Kněžnou Mladší přípravky

03|02 2018

Konečné výsledky zimní halové ligy.

ST/Nejlepší sportovec okresu Rychnov za rok 2017

02|02 2018

Předseda oddílu stolního tenisu Honza Podolka obdržel ocenění 

In-line stezka v Lukách - projekt TJ Baník Vamberk

02|02 2018

Popořte projekt areálu v Lukách!

FO/Muži A: Třebešský fotbalový pohár II. Ročník

27|01 2018

dne 27.1.2018 se část týmu A - mužstva zůčastnila halového turnaje v Třebši.

FO/STP: IV.Baník CUP 2018 - 20.1.2018

20|01 2018

20.1.2018 proběhl turnaj pro mladší a starší přípravky ročníky 2009 a ml.

FO/Muži A, Dorost, St. žáci: ZIMNÍ PŘÍPRAVA

15|01 2018

Rozpis přátelských utkání a turnajů.

Sportovní ples

15|01 2018

vyhlášení sportovce Vamberka roku 2017

TERMÍNOVÁ LISTINA CMKV 2018

10|01 2018

Turnaje.

Veselé Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novém roce 2018

23|12 2017

Poděkování ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy

22|12 2017

Program VIII. - Organizace sportu ve sportovních klubech 2017

ST/Zápasy A-čka.

22|12 2017

Střídavé úspěchy.

ST/OKRESNÍ PŘEBORY STARŠÍCH ŽÁKŮ 2017

20|12 2017

Velký úspěch Adélky Hamerské.

FO/MLP:XXI VÁNOČNÍ ESAB CUP 2017 pro roční 2007 a ml.

17|12 2017

Výsledky turnaje mladších a starších přípravek.

Ocenění Jana Podolky Českou unií sportu

11|12 2017

 na valné hromadě OS ČUS 9.12.2017

ST/OKRESNÍ PŘEBORY MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2017

10|12 2017

Dobré 3.12.2017.

FO/MLP:XXI MIKULÁŠSKÝ ESAB CUP 2017 pro roční 2009 a ml.

10|12 2017

Výsledky halového turnaje mladších a starších přípravek.

FO/STP: ZIMNÍ HALOVÁ LIGA STARŠÍ PŘÍPRAVKY

09|12 2017

Výsledky třetího turnaje zimní halové ligy starších přípravek.

FO/MLŽ: Zimní halová liga mladších žáků OFS Rychnov n.K.

02|12 2017

Výsledky prvního turnaje.

ST/Výsledky A-čka

20|11 2017

Další zápasy.

FO/STP: Zimní halová liga starší přípravky

19|11 2017

Výsledky druhého turnaje halové ligy starších přípravek a rozpis na finálový turnaj v Rokytnici nad Orlicí.

FO/MLP: Zimní halové turnaje

15|11 2017

Kategorie - ročníky 2007/2009/2010

FO/Muži A: SK Albrechtice n. O. - Vamberk 4:0

12|11 2017

FO/SŽ: Rokytnice/Vamberk - TJ Sokol Hoříněves 6:1

11|11 2017

FO/Dorost: TJ Sokol Stěžery - Vamberk 1:3

11|11 2017

FO/MLŽ: SK Týniště n. O. - Vamberk/Rokytnice 0:6, Vamberk/Rokytnice - TJ Sokol Třebeš II.

05|11 2017

FO/Dorost: Vamberk/Rokytnice - Dobruška/Opočno 4:0

05|11 2017

FO/SŽ: TJ Velké Poříčí - Vamberk 0:8

04|11 2017

FO/Muži A: Vamberk - SK Solnice 1:2

04|11 2017

ST/Historické vítězství D-čka

04|11 2017

Baník Vamberk D - Sokol Slatina nad Zdobnicí C  17:1

Tenis:První gamy vambereckého tenisu

02|11 2017

Život občas přináší paradoxy. Kdo by věřil, že vamberecký tenis vděčí za svůj zrod Hitlerově rozpínavosti vedoucí k zabrání našeho pohraničí…To byl důvod, proč se do dřívější Hernychovy tkalcovny přesunula v roce 1938 Báňská a hutní společnost z Bohumína.

Tenis:Drama o záchranu vyměnili za postup!

02|11 2017

Letošní léto je již nenávratně minulostí a antuková tenisová sezóna spěje ke  svému závěru. I  letošní rok jsme se účastnili soutěže neregistrované ligy tenisu. Soutěž před lety vznikla v  rychnovském okrese, ale rozšířila se i o družstva z Královéhradecka a Náchodska.

FO/Dorost: Dvůr/Třemešná - Vamberk 4:3

28|10 2017

FO/Muži A: TJ Slavoj Předměřice nad Labem - Vamberk 3:1

28|10 2017

FO/SŽ: Vamberk/Rokytnice - Slavia HK/Malšova Lhota 5:0

28|10 2017

FO/MLŽ: FC Spartak Rychnov n.K. - Vamberk 8:0, FC České Meziříčí - Vamberk 4:1

26|10 2017

FO/MLP: Týniště n. O. - Vamberk 12:1, Rychnov n. K. - Vamberk 14:1

22|10 2017

FO/SŽ: Roudnice/Kunčice - Rokytnice/Vamberk 1:6

22|10 2017

FO/Dorost: Třebechovice - Vamberk 4:3p

22|10 2017

FO/STP: Vamberk - Doudleby n. O 0:1, Vamberk - Borohrádek 2:6, Vamberk - Ohnišov 0:2

21|10 2017

FO/Muži A: Vamberk - Doudleby 3:2

21|10 2017

ST:Výsledky A-mužstva

20|10 2017

TJ:Podpora sportující mládeže: jedna z priorit vyspělé společnosti

18|10 2017

TJ Baník Vamberk spolu s ostatními sportovními oddíly ve městě každoročně řeší sezónní obsazenost městských krytých sportovních zařízení. Rok od roku se situace zhoršuje, kapacity těchto zařízení v posledních letech nestačí požadavkům jednotlivých oddílů. Tímto neudržitelným stavem pak nejvíce trpí mládež. Nedostatečná kapacita nezbytného sportovního zázemí totiž omezuje nejen její sportovní růst, ale může dokonce mladé zájemce o sport odradit.

FO/Muži A: Sokol Provodov - Vamberk 8:1

15|10 2017

21.10.2017 v 15:30 bude naše áčko hostit sousední Doudleby nad Orlicí. Přijďte nás podpořit!

FO/STP: Vamberk - České Meziříčí 3:0, Vamberk - Ohnišov 2:2

15|10 2017

FO/SŽ: Vamberk - Žacléř 0:2

15|10 2017

FO/Dorost: Vamberk/Rokytnice - Babí/Poříčí 4:2

15|10 2017

FO/MLP: Borohrádek - Vamberk 7:3, Vamberk - Lípa n. o. 0:5

14|10 2017

FO/Muži B: Vamberk - České Meziříčí B 4:0

14|10 2017

Béčko úspěšně ukončilo podzimní část sezony na krásném druhém místě s 23 body. Hodně štěstí na jaře.

FO/MLŽ: Vamberk/Rokytnice - Týniště n. o. 5:1, Vamberk/Rokytnice - Třebeš 1:4

14|10 2017

TSM: Nábor Rebelles

12|10 2017

FO: Osvětlení na novém hřišti ve fotbalovém areálu V Lukách

10|10 2017

Brzká tma nás již nezastaví v tréninkových procesech :)

ST:Úspěch našeho veterána.

09|10 2017

ST:Milá vzpomínka - již je to 62 let.

09|10 2017

Fotbal/Muži B: Doudleby n. o. B - Vamberk 1:2p

08|10 2017

Fotbal/MLŽ: Kostelec/Častolovice - Vamberk/Rokytnice 8:0, Vamberk/Rokytnice - Třebechovice p. O. 1:7

08|10 2017

Fotbal/Dorost: Vamberk/Rokytnice - Rasošky/Smiřice 8:1

08|10 2017

Fotbal/Muži A: Vamberk - Třebechovice pod Orebem 0:2

07|10 2017

Fotbal/MLP: Slatina - Vamberk 4:9, Doudleby n. O. A - Vamberk 8:2, Týniště n. O. - Vamberk 5:2

07|10 2017

Fotbal/STP: Borohrádek - Vamberk 9:2, Vamberk - Kostelec n. O./Častolovice C 9:0

07|10 2017

Fotbal/SŽ: Rokytnice/Vamberk - Solnice 1:5

07|10 2017

ST:Poděkování městu Vamberk

04|10 2017

Fotbal: Pozvánka na seminář trenéru mládeže

02|10 2017

který se koná na městském fotbalovém stadionu ve Vamberku v pondělí 2. 10. 2017 od 16:15 hodin

Fotbal/MLP: České Meziříčí - Vamberk 10:1, Častolovice - Vamberk 10:2

01|10 2017

V sobotu 7.10. jede mladší přípravka do Slatiny kde se utká s domácími v 9:00, s Doudlebama v 9:40 a s Týništěm v 10:20.

Fotbal/Dorost: TJ Lokomotiva Borohrádek - Vamberk 3:2p

01|10 2017

V neděli 8.10.2017 v 15:00 se dorost utká s Rasošky/Smiřice ve Vamberku na novém hřišti.

Fotbal/STP: Vamberk - Týniště/Albrechtice 2:4, Vamberk - Černíkovice 1:4

01|10 2017

V sobotu 7.10. jede starší přípravka do Borohrádku kde se utká v 9:00 s domácími a v 10:00 s Kostelcem/Častolovicemi.

Fotbal/SŽ: TJ Lokomotiva Borohrádek - Rokytnice/Vamberk 3:2

01|10 2017

V sobotu 7.10. ve 13:45 se starší zácí doma utkají se Solnicí.

Fotbal/Muži A: TJ Spartak Opočno - Vamberk 3:0

01|10 2017

V sobotu 7.10. v 16:00 Vamberečtí přivítají na hřišti V Lukách Třebechovice pod Orebem.

Fotbal/MŽ: Vamberk - Nové Město n. m. 1:3, Vamberk - Černilov 3:3

30|09 2017

V neděli 8.10. jedou mladší žáci do Kostelce kde se utkají s domácími v 9:00 a v 10:00 s Třebechovicemi.

Taneční skupina: Rozpis tréninků

30|09 2017

Fotbal/Muži B: Vamberk - Rychnov n. k. B 3:2p

30|09 2017

V neděli 8.10. v 16:00 jede béčko do Doudleb.

Rozpis haly

25|09 2017

pro zimní období 2017/2018

Fotbal/Dorost: Vamberk/Rokytnice - TJ Slavoj Skřivany 3:2

24|09 2017

Dorostenci v neděli 1.10. ve 13:30 sehrají utkání s TJ Lokomotiva Borohrádek.

Fotbal/MLP: Černíkovice/Solnice - Vamberk 9:3, Rychnov n. K. - Vamberk 13:0

24|09 2017

Mladší přípravka jede příští týden v neděli 1.10. do Častolovic kde se utká s domácím týmem a s hochy z Českého Meziříčí.

Fotbal/MLŽ: Rychnov n. K. - Vamberk 10:0, České meziříčí - Vamberk 4:1

23|09 2017

30.9.2017 hostí mladší žáci Nové Město n. M. a Černilov od 9:00 ve Vamberku V Lukách.

Fotbal/Muži A: TJ Sokol Malšovice - Vamberk 1:3

23|09 2017

1.10. od 16:30 odehrají muži A týmu zápas v Opočně.

FO/Muži B: Vamberk - Voděrady 2:1

23|09 2017

Muži B vyzvou Rychnov n. K. B v sobotním utkání 30.9. v 16:30 na Vambereckém fotbalovém hřišti V Lukách.

Fotbal/SŽ: Rokytince/Vamberk - TJ Tatran Hostinné 14:0

23|09 2017

Starší žácí odehrají utkání proti Dobrušce/Opočno ve čtvrtek 28.9. v 16:30, dále pak v neděli 1.10. v 10:00 proti TJ Lokomotiva Borohrádek.

Fotbal/STP: Rokytnice v o.h. - Vamberk 1:2, Týniště/Albrechtice - Vamberk 6:1

23|09 2017

Vamberk hostí v neděli 1.10. od 9:00 Týniště/Albrechtice a od 11:00 Černíkovice.

ST/ Úspěšné zahájení sezóny.

20|09 2017

Fotbal: Dovednostní olympiáda

18|09 2017

slibuje zvýšení úrovně pohybových a fotbalových schopností hráčů ve věku do 15 let a soutěživost mezi jednotlivými hráči

Fotbal/Dorost: Předměřice - Vamberk/Rokytnice 2:1

17|09 2017

V neděli 24.9. odehrají naši dorostenci na novém hřišti ve Vamberku v 15:30 utkání s chlapci ze Skřivan.

Fotbal/Muži B: Javornice B - Vamberk 3:4

17|09 2017

V sobotu 23.9. ve Vamberku v areálu V Lukách odehraje béčko v 16:30 utkání s Voděrady.

Fotbal/Muži A: Vamberk - České Meziříčí

17|09 2017

Naši muži A jedou v sobotu 23.9. vyhrát do Malšovic, výkop v 16:30.

Fotbal/STP: Vamberk - Doudleby 1:4, Vamberk - Kostelecká Lhota 3:3

17|09 2017

23.9. odehraje naše starší přípravka v Týništi s Rokytnicí a Týništěm/Albrechticemi.

Fotbal/SŽ: Dvůr Králové - Rokytnice/Vamberk 3:0

17|09 2017

Příští utkání sehrají naši starší žácí proti Hostinnému v sobotu 23.9. ve Vamberku ve 14:15 proti Hostinnému.

Fotbal/MLP: Ohnišov - Vamberk 18:0, Slatina - Vamberk 2:3

17|09 2017

24.9. se naše mladší přípravka utká s Rychnovem a Černíkovicí/Solnicí v Rychnově.

Fotbal/MLŽ: Vamberk/Rokytnice - Týniště 5:2, Vamberk/Rokytnice - Třebeš 1:3

16|09 2017

23.9. jedou naši mladší žáci do Českého Meziříčí.

Měsíc náborů

Fotbal: Měsíc náborů!

15|09 2017

Naše týmy jsou otevřeny novým zájemcům po celý rok, stačí přijít na trénink, či kontaktovat daného trenéra.

Fotbal/MLP: Vamberk - Doudleby n.O. B 0:12, Vamberk - Ohnišov 4:10

10|09 2017

Příští utkání sehrají naše mladší přípravka ve Slatině v neděli 17.9. v 9:50 proti Ohnišovu a v 10:40 proti Slatině.

Fotbal/Dorost: Vamberk/Rokytnice - TJ Rudník 4:1

10|09 2017

Příští utkání odehrají naši dorostenci v neděli 17.9. v 15:00 v Předměřicích.

Fotbal/SŽ: Rokytnice/Vamberk - Nová Paka/Stará Paka 1:2p

09|09 2017

Příští utkání sehrají naši starší žáci v neděli 17.9. ve Dvoře Králové v 9:30

Fotbal/Muži B: Vamberk - Slatina n.Z. 2:2 (PK:3:5)

09|09 2017

Příští utkání sehraje béčko v Javornici v neděli 17.9. v netradičních 10:00 proti Javornici B.

Fotbal/STP: Ohnišov - Vamberk 6:0, Doudleby n.O. - Vamberk 3:4, České Meziříčí - Vamberk 2:1

09|09 2017

Příští utkání 17.9. v neděli na fotbalovém hřišti V Lukách v 9:00 proti Doudlebám n. O. a 11:00 protiKostelecké Lhotě.

Fotbal/Muži A: TJ Velké Poříčí - Vamberk 4:0

09|09 2017

Těžký zápas proti prvnímu v tabulce dopadl pro áčko bez bodově, avšak v neděli 17.9. v 17:00 ve Vamberku může bodovat proti Českému Meziříčí.

Fotbal/MLŽ: Kostelec/Častolovice - Vamberk/Rokytnice 12:1, Vamberk/Rokytnice/Třebechovice 0:2

09|09 2017

Další utkání naši mladší žáci odehrají v sobotu 16.9. ve Vamberku na fotbalovém hřišti V Lukách v 9:00 proti Týništi n.O a v 11:00 proti TJ Sokol Třebeš II.

Fotbal/STŽ: Týniště n.O. - Vamberk 1:1 (PK 4:2)

03|09 2017

Naši starší žáci si vedou velmi dobře a stále se drží v horní části tabulky. Příští utkání odehrají v Rokytnici n.O. proti Nová/Stará Paka 9.9.2017

Fotbal/Dorost: Libáň/Kopidlno - Vamberk/Rokytnice 1:4

02|09 2017

Naši dorostenci pokračují neporaženi! Přijďte podpořit naše dorostence na utkání s TJ Rudník v neděli 10.9.2017, které se odehraje na novém fotbalovém hřišti V Lukách.

Fotbal/MLŽ Vamberk/Rokytnice - Nové Město n.M. 2:5, Černilov - Vamberk/Rokytnice 14:1

02|09 2017

Přejeme našim mladším žákům mnoho úspěchů v nadcházejících utkáních v Kostelci n.O. 9.9.2017.

Fotbal/MLP: Kostelec n.O. - Vamberk 13:2, Borohrádek - Vamberk 11:0

02|09 2017

Přejeme naši mladší přípravce mnoho úspěchů v nadcházejících utkáních ve Vamberku 10.9.2017.

Fotbal/Muži B: Dobré - Vamberk 2:3

02|09 2017

Naše béčko opět bodovalo a drží v tabulce první místo! Předvedou naši borci stejný výkon i proti Slatině n.Z. na hřišti ve Vamberku v sobotu 9.9.2017?

Fotbal/STP: Kostelec n.O./Častolovice - Vamberk 7:5, Ohnišov - Vamberk 5:1, Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2

02|09 2017

Přejeme naši starší přípravce mnoho úspěchů v nadcházejících utkáních v Českém Meziříčí 9.9.2017.

Fotbal/Muži A: Vamberk - Lípa n.O. 3:4

02|09 2017

Věříme, že naše áčko posbírá body ve Velkém Poříčí 9.9.2017!

FO/Dorost Vamberk/Rokytnice - Dvůr/Třemešná 3:3 (PK:4:1)

30|08 2017

Taneční skupina a Aerobic

30|08 2017

Rozvrh a základní informace

Fotbal/Dorost: Vamberk - TJ Sokol Stěžery 2:1

27|08 2017

Fotbal/St. žáci: Vamberk - Kostelec/Častolovice 10:0

26|08 2017

Fotbal/Muži B: Vamberk - Roveň 3:1

26|08 2017

Program mistrovských utkání mužstev FO TJ Baník Vamberk podzim 2017

22|08 2017

Muži A, Muži B, dorost, starší žáci, mladší žáci, starší přípravka, mladší přípravka

Fotbal/Přípravky

21|08 2017

První trénink 22.8. v 16:00 na fotbalovém hřišti V Lukách.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017

20|08 2017

Fotbal/Muži B: Vamberk B - Dobruška B 4:1

20|08 2017

Fotbal/Dorost: Dobruška/Opočno - Vamberk/Rokytnice 1:2

20|08 2017

Fotbal/Starší žáci:SK Třebechovice pod Orebem - Rokytnice/Vamberk 3:3 (PK:5:6)

20|08 2017

Fotbal/muži A: TJ Baník Vamberk - AFK Častolovice 4:4 (PK:2:4)

19|08 2017

FO: Měsíc náborů

17|08 2017

přiveďte Vaše děti na tréninky po celé září

 

FO: Modernizace fotbalového areálu v Lukách

09|08 2017

Zastupitelé a vedení Města na svém mimořádném zasedání 9. srpna projednali a poté schválili podání žádosti o dotaci na modernizaci fotbalového areálu V Lukách. Investiční dotační podprogram sloužící k modernizaci a výstavbě sportovišť pro ÚSC, SK a TJ vypsalo MŠMT ČR (podprogram 133D 530 a 133D 531).

Stolní tenis: A mužstvo pro sézonu 2017-2018

09|08 2017

Fotbal: Předpřípravka ve Vamberku?

08|08 2017

Výzva komise mládeže OFS Rychnov nad Kněžnou

FO/Muži B

07|08 2017

Trénink čtvrtek 18:00

FO/St. Žáci

02|08 2017

PU JUNI FC HK ženy - kluci TJ BANÍK Vamberk 2.8.2017 a zvítězil 7:2

Poděkování za práci na webu TJ Baník Vamberk, z. s.

01|08 2017

Tento web vznikl ve spolupráci s EasyWay snadnacesta.eu 

Badminton: Článek ve Vambereckém zpravodaji

01|07 2017

Badmintonisté se na konec letošních prázdnin těší…

Volejbal:Volejbalový smutek ve Vamberku

01|07 2017

Volejbal jako kolektivní sport provozovaný masově jak mužskou tak i  ženskou populací patří po  fotbalu k  nejrozšířenějším sportovním odvětvím v  naší republice. Má-li se představit občanům Vamberka volejbalový oddíl, je nutné nahlédnout alespoň stručně do historie.

Fotbal: Trenérská online licence Grassroots leader

01|07 2017

Od 1. 7. 2017 musí mít alespoň tuto licenci povinně všichni trenéři, kteří působí u týmů mládeže v roli trenérů nebo asistentů.

 

GRAND PRIX 2017

11|06 2017

FO/Muži B

06|06 2017

Změna ve vedení mužstva B