Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2018

FO/Nadcházející utkání 25. a 26. 8.

20|08 2018

st. žáci, dorost, muži

FO/Dorost: Vamberk - Dohalice 8:1

19|08 2018

příští utkání v neděli 26.8. ve 14:30 s SK Babí/TJ Velké Poříčí v Babí.

FO/Starší žáci: TJ Tatran Hostinné - Vamberk 0:6

18|08 2018

příští utkání v sobotu 25.8. ve 14:45 V Lukách s SK Třebechovice pod Orebem

FO/Muži B: Vamberk - Dobré 4:2

18|08 2018

příští utkání v sobotu 25.8. od 17h na Rovni.

FO/Muži A: Lukavice - Vamberk 1:4

18|08 2018

příští utkání v neděli 26.8. od 17:00 na hřišti V Lukách se Zdelovem.

FO/Nadcházející utkání 18. a 19.8.

13|08 2018

St. žáci, dorost, Muži

O pohár předsedy Odborů KOVO KV

12|08 2018

Konečné výsledky základní části hřiště 1

 

O pohár předsedy Odborů KOVO KV

12|08 2018

Konečné výsledky základní části hřiště 2

O pohár předsedy odborů kovo kv

12|08 2018

Čtvrtfinále

 

O pohár předsedy odborů kovo kv

12|08 2018

Semifinále

 

O pohár předsedy odborů kovo kv

12|08 2018

FINÁLE a o 3. místo + výsledková brožura 

 

 

FO/Muži A: Vamberk - Černíkovice 3:2 (pen. 5:4)

11|08 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 18. 8. 2018 od 17:00 v Lukavici.

FO/Rozpis mistrovských utkání - podzim 2018

29|07 2018

Dorost, starší žácí, muži A, muži B

FOTBAL

17|07 2018

přípravná utkání

FO: Finále Poháru starších žáků U15

16|06 2018

v našem areálu V Lukách.

FO/Muži B: Častolovice - Vamberk 1:4

16|06 2018

naše A mužstvo skončilo v soutěži poslední a sestupuje do okresního přeboru.

ST/GRAND PRIX 2018

14|06 2018

Seriál turnajů mládeže.

FO/STP: Finálový turnaj o umístění

10|06 2018

FO/MLP: Závěrečný turnaj o umístění

10|06 2018

mladší přípravka zakončila sezonu na 4. místě.

FO/Dorost: Vamberk - Třebechovice p. O. 6:3

10|06 2018

Dorostenci zakončili sezonu na 3. místě.

FO/Muži B: České Meziříčí - Vamberk 0:4

10|06 2018

Muži B skončili sezonu na 2. místě.

FO/Muži A: Vamberk - Albrechtice n. O. 2:3p

09|06 2018

příští utkání proběhne v sobotu 16. 6. 2018 15:00 s AFK Častolovice - TJ Baník Vamberk

FO/STŽ: Hoříněves - Vamberk 2:3

09|06 2018

Starší žáci zakončili sezonu na 5. místě.

FO/MLP: Vamberk - Týniště 5:3, Doudleby - Vamberk 2:18

03|06 2018

finálový turnaj o 1 - 8 místo se koná 9.6.2018 na hřišti v Doudlebách n.Orl.

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:1, Vamberk - Týniště 0:9, Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2

03|06 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 10.6. od 9h VELKÉ FINÁLE 10 TÝMŮ v Borohrádku.

FO/Muži A: Solnice - Vamberk 4:2

03|06 2018

příští utkání proběhne v sobotu 9.6. od 17h na hřišti V Lukách s Albrechticemi nad Orlicí.

ST/VETERÁNI V HOSTINNÉM

03|06 2018

Pátý letošní turnaj.

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby nad Orlicí 1:2

02|06 2018

příští utkání proběhne v neděli 10.6. od 17h v Českém Meziříčí.

FO/Dorost: Dvůr/Bílá Třemešná - Vamberk 4:1

02|06 2018

příští utkání proběhne v neděli 10.6. v 16h V Lukách s Třebechovicemi p. O.

FO/MLŽ: Rychnov - Vamberk 2:3, Olympia/Malšovice 6:1

02|06 2018

Naši mladší žáci dohráli krajský přebor na devátém místě.

FO/STŽ: Vamberk - Velké Poříčí 2:3p

02|06 2018

příští utkání proběhne v sobotu 9.6. od 15h v Hoříněvsi.

TJ: Sportovní den s Baníkem

01|06 2018

1.6.2018 proběhl sportovní den s Baníkem pro žáky ZŠ Vamberk

TJ:Dětský den V Lukách

30|05 2018

2.6.2018 proběhne ve fotbalovém areálu V Lukách dětský den.

ST/VETERÁNI V PRAZE

29|05 2018

Čtvrtý letošní turnaj.

FO/Muži B: Rychnov n. K. B - Vamberk 4:2

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. v 17h s Doudlebama.

FO/Dorost: Borohrádek - Vamberk 1:3

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. od 15h ve Dvoře Králové.

FO/SŽ: Slavia HK/M. Lhota - Vamberk 2:3

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. ve 14:45 V Lukách s Velkým Poříčím.

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 2:0, České Meziříčí - Vamberk 5:1

27|05 2018

příští turnaj proběhne v Kuklenách v sobotu 2.6. od 9h (Olympia/Malšovice, Rychnov n. K.).

FO/STP: Vamberk - Kostelec nad Orlicí 4:7, Vamberk - Sopotnice 0:8

27|05 2018

příští turnaj proběhne 3.6.2018 od 9h v Kostelecké Lhotě (Týniště/Albrechtice, České Meziříčí).

FO/Muži A: Vamberk - Předměřice 3:0

26|05 2018

příští utkání proběhne v neděli 3.6. v 17h v Solnici.

FO/MLP: Týniště - Vamberk 9:6, Ohnišov - Vamberk 11:2, Rychnov - Vamberk 12:2

26|05 2018

příští turnaj proběhne v neděli 3.6. od 9h V Lukách (Týniště, Doudleby)

FO/STP: Vamberk - Kostelecká Lhota 4:1, Vamberk - Ohnišov 0:5

20|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h V Lukách (Sopotnice, Kostelec/Častolovice).

FO/Dorost: Vamberk - TJ Sokol Skřivany 2:3

20|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 14h v Borohrádku.

FO/Muži A: TJ Velešov Doudleb nad Orlici - Vamberk 2:3

19|05 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 26.5. v 17h V Lukách s TJ Slavoj Předměřice n. L.

FO/MLP: Borohrádek - Vamberk 9:1, Vamberk - Lípa n. O. 1:6

19|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 26.5. 9h v Albrechticích (Ohnišov, Rychnov, Týniště).

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk 1:7

19|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 14h s Rychnovem B.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 1:4, Vamberk - Rozkoš 0:3

19|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h v Týništi nad Orlicí (České Meziříčí).

FO/SŽ: Vamberk - Roudnice/Kunčice 1:0

19|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 10h v Hradci Králové s SlaviaHK/M. Lhota.

FO/Dorost: Předměřice n. L. - Vamberk 4:2

13|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 20.5.2018 od 16:00 V Lukách.

FO/MLŽ: Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:5, Vamberk - Olympia/Malšovice 3:3

13|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 19.5.2018 od 9:00 V Lukách (Nové Město n. M., Rozkoš)

FO/MLP: Doudleby nad Orlicí - Vamberk 8:0, Lípa n. O. - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 5:1

13|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 19.5. od 9h v Borohrádku (Lípa n. O.).

FO/SŽ: Žacléř - Vamberk 3:2 pp

12|05 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 19.5. ve 14:45 v Rokytnici.

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2, Kostelec nad Orlicí - Vamberk 4:2, Borohrádek - Vamberk 6:2

12|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 20.5. od 9h V Lukách (Ohnišov, Kostelecká Lhota).

FO/Muži B: Vamberk - Javornice 7:2

12|05 2018

příští utkání proběhne 19.5. od 17h ve Voděradech

FO/STŽ: Solnice - Vamberk 2:7

06|05 2018

příští utkání proběhne 8.5. v 17:00 v Rokytnici s Dobré/Opočno.

FO/MLŽ: Vamberk - M. Lhota/Slavia HK 1:3, Černilov - Vamberk 12:1

06|05 2018

příští turnaj proběhne 13.5. od 9:00 na hřišti V Lukách (Rychnov, Olympia/Malšovice)

FO/MLP: České Meziříčí - Vamberk 2:1, Lípa n. O - Vamberk 1:3, Častolovice - Vamberk 5:1

06|05 2018

příští turnaj proběhne 13.5. od 9:00 v Doudlebách (Lípa, České Meziříčí)

FO/STP: Borohrádek - Vamberk 9:0, Vamberk - Týniště/Albrechtice 1:4, Černíkovice - Vamberk 3:2

05|05 2018

příští turnaj proběhne 12.5. od 9:00 v Kostelecké Lhotě (Kostelec/Častolovice, Borohrádek)

FO/Muži B: Slatina n. Z. - Vamberk 1:6

05|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 12.5. od 14:00 na hřišti V Lukách s Javornicí B.

FO/Muži A: SK Třebechovice - Vamberk 2:1

05|05 2018

příští utkání proběhne 19.5. od 17:00 v Doudlebách.

FO/Dorost: Vamberk - SK Třebechovice 5:1

01|05 2018

příští utkání proběhne 13.5. od 14:30 v Předměřicích.

FO/Muži B: Vamberk - SK Dobré, z.s. 5:1

28|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 5.5. od 17:00 ve Slatině nad Zdobnicí.

FO/Dorost: SK Babí/Velké Poříčí - Vamberk 0:3

28|04 2018

příští utkání proběhne v úterý 1.5. od 17:30 na hřišti V Lukách proti Třebechovicím.

FO/SŽ: Vamberk - Borohrádek 1:0

28|04 2018

příští utkání proběhne v neděli 6.5. od 15:00 v Solnici.

FO/MLŽ: České Meziříčí - Vamberk 1:1, Vamberk - Týniště 0:3

28|04 2018

příští turnaj proběhne 6.5. od 9:00 v Černilově (M.Lhota/Slavia HK)

FO/STP: Sopotnice - Vamberk 2:1, Vamberk - Rokytnice 1:2, Týniště - Vamberk 4:3

28|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 5.5. od 9:00 v Černíkovicích (Týniště/Albrechtice, Borohrádek)

FO/MLP: Rychnov - Vamberk 12:3, Solnice/Černíkovice - Vamberk 11:3, Dobruška/Opočno - Vamberk 9:1

28|04 2018

příští turnaj proběhne v neděli 6.5. od 9:00 v Českém Meziříčí (Lípa, Častolovice)

FO/Muži A: Vamberk - TJ Spartak Opočno 1:2

28|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 5.5. od 17:00 v Třebechovicích.

FO/MLP: Vamberk - Solnice/Černíkovice 1:11

22|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 22.4. od 9:00 v Rychnově nad Kněžnou.

FO/STP: Vamberk - Kostelecká Lhota 0:1, Sopotnice - Vamberk 4:0, Vamberk - Doudleby n. O. 0:1

21|04 2018

příští turnaj proběhne 28.4. od 9:00 v Týništi n. O.

FO/Muži A: TJ Baník Vamberk - TJ Sokol Malšovice 1:5

21|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 28.4.2018 ve 14:00 na hřišti V Lukách.

FO/Muži B: Roveň - TJ Baník Vamberk 0:2

21|04 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 28.4.2018 ve 14:00 na hřišti V Lukách.

FO/Dorost: Rasošky/Smiřice - Vamberk 1:13

21|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 28.4. v 17:00 v Babím.

FO/SŽ: Tatran Hostinné - Vamberk

21|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 28.4. od 14:45 V Lukách s Borohrádkem.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město 2:3, Vamberk - Rozkoš 3:3

21|04 2018

příšt turnaj proběhne v sobotu 28.4. od 9:00 v Českém Meziříčí.

ST/VETERÁNI V HAVÍŘOVĚ

20|04 2018

Třetí letošní turnaj.

FO/MLP: Vamberk - Dobruška/Opočno 1:7, Doudleby - Vamberk 8:0, Vamberk - Ohnišov 2:4

15|04 2018

příští turnaj proběhne v neděli 22.4. od 9:00 na hřišti V Lukách (Černíkovice/Solnice, Slatina n. Z.)

FO/Muži B: SK Dobruška - TJ Baník Vamberk B 0:2

15|04 2018

příší utkání v sobotu 21.4. v 17h na Rovni.

FO/Dorost: Vamberk - TJ Lokomotiva Borohrádek 2:3p

15|04 2018

příští utkání 21.4. ve 14:30 s Rasošky/Smiřice.

FO/Muži A: FC České Meziříčí - TJ Baník Vamberk 4:2

14|04 2018

příští utkání v sobotu 21.4.2018 v 17:00 na hřišti V Lukách s TJ Sokol Malšovice

FO/SŽ: Vamberk - TJ Dvůr Králové 6:2

14|04 2018

příští utkání proběhne v sobotu 21.4. ve 12:30 s Tatran Hostinné

FO/MLŽ: Olympia Malšovice - Vamberk 1:0, FC Spartak Rychnov - Vamberk 4:0

14|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 21.4.2018 na hřišti V Lukách s Novým Městem a Rozkoší

FO/STP: Vamberk - Doudleby 0:4, Vamberk - Ohnišov 0:1, Vamberk - České Meziříčí 4:2

14|04 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 21.4. od 9:00 v Sopotnici (Kostelecká Lhota, Doudleby)

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-ČKA.

10|04 2018

Sezóna 2017- 2018 skončila.

FO/Kompletní rozpis zápasů fotbalového oddílu

10|04 2018

Muži, dorost, st. žáci, ml. žáci, st. přípravka, ml. přípravka a před-přípravka

FO/STP: Borohrádek - Vamberk 8:0, Vamberk - Ohnišov 2:2, Vamberk - Kostelec n. O. 0:4

08|04 2018

příští turnaj ve Vamberku V Lukách v sobotu 14.4. od 9:00 s Doudleby n. O., České Meziříčí a Ohnišovem

FO/Dorost: Slavoj Skřivany - Vamberk 0:3

08|04 2018

příští utkání v neděli 15.4. v 16:00 na hřišti V Lukách s Borohrádkem

FO/Muži A: Vamberk - TJ Velké Poříčí 2:3

07|04 2018

příští utkání v sobotu 14.4. v 17:00 v Českém Meziříčí

FO/SŽ: Nová/Stará Paka - Vamberk 0:3

07|04 2018

příští utkání v sobotu 14.4. ve 14:45 na hřišti V Lukách s TJ Dvůr Králové

FO/MLŽ: Vamberk - M. Lhota/Slavia HK 2:11, FK Černilov - Vamberk 7:3

07|04 2018

příští utkání v sobotu 14.4. v Kuklenách od 13:00 s Olympia/Malšovice a Rychnov n. K.

FO/MLP: Vamberk - Dobruška/Opočno 2:4, Vamberk - Týniště n. O. 3:5, Vamberk - Doudleby n. O. 0:8

07|04 2018

příští turnaj v Doudlebách nad Orlicí v neděli 15.4. od 9:00 s Dobruška/Opočno, Ohnišov a Doudleby n. O.

FO: Tréninky

05|04 2018

přehledně i s kontaktem

FO/Dorost: Vamberk - TJ Slavoj Předměřice n. L. 3:1

01|04 2018

příští zápas 8.4. v 10:00 ve Skřivanech

FO/SŽ: Vamberk - Týniště n. O. 0:1

31|03 2018

Příští zápas Nová/Stará Paka 7.4. ve 12:00

FO/Muži A: TJ Sokol Lípa n. O. - TJ Baník Vamberk 2:1

31|03 2018

příští zápas 7.4. v 16:30 na hřišti V Lukách.

Fotbal: Rozpis zápasů na 14 dní

31|03 2018

ST/ÚSPĚCH C-ČKA: KPST Záhornice B - Baník Vamberk C 8 :10

31|03 2018

Postup do vyšší soutěže.

FO/Dorost: Vamberk - Kopidlno/Libáň 6:0

30|03 2018

FO/Dorost: TJ Rudnik - Vamberk 1:3

25|03 2018

Příští zápas 30.3. v 15:00 na hřišti V Lukách.
 

FO/Muži A: Vamberk - SK Česká Skalice 1:6

24|03 2018

galerie

Příští zápas proběhne v Lípě nad Orlicí v sobotu 31.3. od 16:00.

ST/VETERÁNI V TIŠNOVĚ

19|03 2018

Druhý letošní turnaj.

FO/SŽ: Vamberk - Třebechovice pod Orebem 1:3

18|03 2018

Příští zápas v Černilově 29.3. od 16h.
Dále 31.3. od 13:45, doma proti Týništi nad Orlicí.

Barevný ples

07|03 2018

Srdečně zveme již na sedmý ročník tradičního plesu

ST/Další zápasy A-čka

19|02 2018

V oslabených sestavách důležité remízy.

FO/Muži A: Vamberk - Těchonín 9:0

17|02 2018

Přátelské utkání

ST/Veteráni v Holicích

11|02 2018

První letošní turnaj.

FO/MLŽ: Zimní halová liga mladších žáků OFS Rychnov n. K.

10|02 2018

Výsledky druhého turnaje.

FO/MLP: VI. BANÍK CUP 2018 pro hráče narozené 1.1.2007 a mladší

04|02 2018

V neděli 4. února 2018 jsme uspořádali tradiční turnaj pro mladší žáky

FO/MLP: ZHL OFS Rychnov nad Kněžnou Mladší přípravky

03|02 2018

Konečné výsledky zimní halové ligy.

ST/Nejlepší sportovec okresu Rychnov za rok 2017

02|02 2018

Předseda oddílu stolního tenisu Honza Podolka obdržel ocenění 

In-line stezka v Lukách - projekt TJ Baník Vamberk

02|02 2018

Popořte projekt areálu v Lukách!

FO/Muži A: Třebešský fotbalový pohár II. Ročník

27|01 2018

dne 27.1.2018 se část týmu A - mužstva zůčastnila halového turnaje v Třebši.

FO/STP: IV.Baník CUP 2018 - 20.1.2018

20|01 2018

20.1.2018 proběhl turnaj pro mladší a starší přípravky ročníky 2009 a ml.

FO/Muži A, Dorost, St. žáci: ZIMNÍ PŘÍPRAVA

15|01 2018

Rozpis přátelských utkání a turnajů.

Sportovní ples

15|01 2018

vyhlášení sportovce Vamberka roku 2017

TERMÍNOVÁ LISTINA CMKV 2018

10|01 2018

Turnaje.

Veselé Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novém roce 2018

23|12 2017

Poděkování ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy

22|12 2017

Program VIII. - Organizace sportu ve sportovních klubech 2017

ST/Zápasy A-čka.

22|12 2017

Střídavé úspěchy.

ST/OKRESNÍ PŘEBORY STARŠÍCH ŽÁKŮ 2017

20|12 2017

Velký úspěch Adélky Hamerské.

FO/MLP:XXI VÁNOČNÍ ESAB CUP 2017 pro roční 2007 a ml.

17|12 2017

Výsledky turnaje mladších a starších přípravek.

Ocenění Jana Podolky Českou unií sportu

11|12 2017

 na valné hromadě OS ČUS 9.12.2017

FO/MLP:XXI MIKULÁŠSKÝ ESAB CUP 2017 pro roční 2009 a ml.

10|12 2017

Výsledky halového turnaje mladších a starších přípravek.

ST/OKRESNÍ PŘEBORY MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2017

10|12 2017

Dobré 3.12.2017.

FO/STP: ZIMNÍ HALOVÁ LIGA STARŠÍ PŘÍPRAVKY

09|12 2017

Výsledky třetího turnaje zimní halové ligy starších přípravek.

FO/MLŽ: Zimní halová liga mladších žáků OFS Rychnov n.K.

02|12 2017

Výsledky prvního turnaje.

ST/Výsledky A-čka

20|11 2017

Další zápasy.

FO/STP: Zimní halová liga starší přípravky

19|11 2017

Výsledky druhého turnaje halové ligy starších přípravek a rozpis na finálový turnaj v Rokytnici nad Orlicí.

FO/MLP: Zimní halové turnaje

15|11 2017

Kategorie - ročníky 2007/2009/2010

FO/Muži A: SK Albrechtice n. O. - Vamberk 4:0

12|11 2017

FO/SŽ: Rokytnice/Vamberk - TJ Sokol Hoříněves 6:1

11|11 2017

FO/Dorost: TJ Sokol Stěžery - Vamberk 1:3

11|11 2017

FO/Dorost: Vamberk/Rokytnice - Dobruška/Opočno 4:0

05|11 2017

FO/MLŽ: SK Týniště n. O. - Vamberk/Rokytnice 0:6, Vamberk/Rokytnice - TJ Sokol Třebeš II.

05|11 2017

ST/Historické vítězství D-čka

04|11 2017

Baník Vamberk D - Sokol Slatina nad Zdobnicí C  17:1

FO/SŽ: TJ Velké Poříčí - Vamberk 0:8

04|11 2017

FO/Muži A: Vamberk - SK Solnice 1:2

04|11 2017

Tenis:Drama o záchranu vyměnili za postup!

02|11 2017

Letošní léto je již nenávratně minulostí a antuková tenisová sezóna spěje ke  svému závěru. I  letošní rok jsme se účastnili soutěže neregistrované ligy tenisu. Soutěž před lety vznikla v  rychnovském okrese, ale rozšířila se i o družstva z Královéhradecka a Náchodska.

Tenis:První gamy vambereckého tenisu

02|11 2017

Život občas přináší paradoxy. Kdo by věřil, že vamberecký tenis vděčí za svůj zrod Hitlerově rozpínavosti vedoucí k zabrání našeho pohraničí…To byl důvod, proč se do dřívější Hernychovy tkalcovny přesunula v roce 1938 Báňská a hutní společnost z Bohumína.

FO/SŽ: Vamberk/Rokytnice - Slavia HK/Malšova Lhota 5:0

28|10 2017

FO/Muži A: TJ Slavoj Předměřice nad Labem - Vamberk 3:1

28|10 2017

FO/Dorost: Dvůr/Třemešná - Vamberk 4:3

28|10 2017

FO/MLŽ: FC Spartak Rychnov n.K. - Vamberk 8:0, FC České Meziříčí - Vamberk 4:1

26|10 2017

FO/SŽ: Roudnice/Kunčice - Rokytnice/Vamberk 1:6

22|10 2017

FO/Dorost: Třebechovice - Vamberk 4:3p

22|10 2017

FO/MLP: Týniště n. O. - Vamberk 12:1, Rychnov n. K. - Vamberk 14:1

22|10 2017

FO/Muži A: Vamberk - Doudleby 3:2

21|10 2017

FO/STP: Vamberk - Doudleby n. O 0:1, Vamberk - Borohrádek 2:6, Vamberk - Ohnišov 0:2

21|10 2017

ST:Výsledky A-mužstva

20|10 2017

TJ:Podpora sportující mládeže: jedna z priorit vyspělé společnosti

18|10 2017

TJ Baník Vamberk spolu s ostatními sportovními oddíly ve městě každoročně řeší sezónní obsazenost městských krytých sportovních zařízení. Rok od roku se situace zhoršuje, kapacity těchto zařízení v posledních letech nestačí požadavkům jednotlivých oddílů. Tímto neudržitelným stavem pak nejvíce trpí mládež. Nedostatečná kapacita nezbytného sportovního zázemí totiž omezuje nejen její sportovní růst, ale může dokonce mladé zájemce o sport odradit.

FO/STP: Vamberk - České Meziříčí 3:0, Vamberk - Ohnišov 2:2

15|10 2017

FO/Muži A: Sokol Provodov - Vamberk 8:1

15|10 2017

21.10.2017 v 15:30 bude naše áčko hostit sousední Doudleby nad Orlicí. Přijďte nás podpořit!

FO/Dorost: Vamberk/Rokytnice - Babí/Poříčí 4:2

15|10 2017

FO/SŽ: Vamberk - Žacléř 0:2

15|10 2017

FO/MLP: Borohrádek - Vamberk 7:3, Vamberk - Lípa n. o. 0:5

14|10 2017

FO/MLŽ: Vamberk/Rokytnice - Týniště n. o. 5:1, Vamberk/Rokytnice - Třebeš 1:4

14|10 2017

FO/Muži B: Vamberk - České Meziříčí B 4:0

14|10 2017

Béčko úspěšně ukončilo podzimní část sezony na krásném druhém místě s 23 body. Hodně štěstí na jaře.

TSM: Nábor Rebelles

12|10 2017

FO: Osvětlení na novém hřišti ve fotbalovém areálu V Lukách

10|10 2017

Brzká tma nás již nezastaví v tréninkových procesech :)

ST:Milá vzpomínka - již je to 62 let.

09|10 2017

ST:Úspěch našeho veterána.

09|10 2017

Fotbal/Muži B: Doudleby n. o. B - Vamberk 1:2p

08|10 2017

Fotbal/MLŽ: Kostelec/Častolovice - Vamberk/Rokytnice 8:0, Vamberk/Rokytnice - Třebechovice p. O. 1:7

08|10 2017

Fotbal/Dorost: Vamberk/Rokytnice - Rasošky/Smiřice 8:1

08|10 2017

Fotbal/MLP: Slatina - Vamberk 4:9, Doudleby n. O. A - Vamberk 8:2, Týniště n. O. - Vamberk 5:2

07|10 2017

Fotbal/SŽ: Rokytnice/Vamberk - Solnice 1:5

07|10 2017

Fotbal/STP: Borohrádek - Vamberk 9:2, Vamberk - Kostelec n. O./Častolovice C 9:0

07|10 2017

Fotbal/Muži A: Vamberk - Třebechovice pod Orebem 0:2

07|10 2017

ST:Poděkování městu Vamberk

04|10 2017

Fotbal: Pozvánka na seminář trenéru mládeže

02|10 2017

který se koná na městském fotbalovém stadionu ve Vamberku v pondělí 2. 10. 2017 od 16:15 hodin

Fotbal/MLP: České Meziříčí - Vamberk 10:1, Častolovice - Vamberk 10:2

01|10 2017

V sobotu 7.10. jede mladší přípravka do Slatiny kde se utká s domácími v 9:00, s Doudlebama v 9:40 a s Týništěm v 10:20.

Fotbal/Dorost: TJ Lokomotiva Borohrádek - Vamberk 3:2p

01|10 2017

V neděli 8.10.2017 v 15:00 se dorost utká s Rasošky/Smiřice ve Vamberku na novém hřišti.

Fotbal/Muži A: TJ Spartak Opočno - Vamberk 3:0

01|10 2017

V sobotu 7.10. v 16:00 Vamberečtí přivítají na hřišti V Lukách Třebechovice pod Orebem.

Fotbal/SŽ: TJ Lokomotiva Borohrádek - Rokytnice/Vamberk 3:2

01|10 2017

V sobotu 7.10. ve 13:45 se starší zácí doma utkají se Solnicí.

Fotbal/STP: Vamberk - Týniště/Albrechtice 2:4, Vamberk - Černíkovice 1:4

01|10 2017

V sobotu 7.10. jede starší přípravka do Borohrádku kde se utká v 9:00 s domácími a v 10:00 s Kostelcem/Častolovicemi.

Taneční skupina: Rozpis tréninků

30|09 2017

Fotbal/Muži B: Vamberk - Rychnov n. k. B 3:2p

30|09 2017

V neděli 8.10. v 16:00 jede béčko do Doudleb.

Fotbal/MŽ: Vamberk - Nové Město n. m. 1:3, Vamberk - Černilov 3:3

30|09 2017

V neděli 8.10. jedou mladší žáci do Kostelce kde se utkají s domácími v 9:00 a v 10:00 s Třebechovicemi.

Rozpis haly

25|09 2017

pro zimní období 2017/2018

Fotbal/Dorost: Vamberk/Rokytnice - TJ Slavoj Skřivany 3:2

24|09 2017

Dorostenci v neděli 1.10. ve 13:30 sehrají utkání s TJ Lokomotiva Borohrádek.

Fotbal/MLP: Černíkovice/Solnice - Vamberk 9:3, Rychnov n. K. - Vamberk 13:0

24|09 2017

Mladší přípravka jede příští týden v neděli 1.10. do Častolovic kde se utká s domácím týmem a s hochy z Českého Meziříčí.

Fotbal/MLŽ: Rychnov n. K. - Vamberk 10:0, České meziříčí - Vamberk 4:1

23|09 2017

30.9.2017 hostí mladší žáci Nové Město n. M. a Černilov od 9:00 ve Vamberku V Lukách.

Fotbal/STP: Rokytnice v o.h. - Vamberk 1:2, Týniště/Albrechtice - Vamberk 6:1

23|09 2017

Vamberk hostí v neděli 1.10. od 9:00 Týniště/Albrechtice a od 11:00 Černíkovice.

Fotbal/Muži A: TJ Sokol Malšovice - Vamberk 1:3

23|09 2017

1.10. od 16:30 odehrají muži A týmu zápas v Opočně.

FO/Muži B: Vamberk - Voděrady 2:1

23|09 2017

Muži B vyzvou Rychnov n. K. B v sobotním utkání 30.9. v 16:30 na Vambereckém fotbalovém hřišti V Lukách.

Fotbal/SŽ: Rokytince/Vamberk - TJ Tatran Hostinné 14:0

23|09 2017

Starší žácí odehrají utkání proti Dobrušce/Opočno ve čtvrtek 28.9. v 16:30, dále pak v neděli 1.10. v 10:00 proti TJ Lokomotiva Borohrádek.

ST/ Úspěšné zahájení sezóny.

20|09 2017

Fotbal: Dovednostní olympiáda

18|09 2017

slibuje zvýšení úrovně pohybových a fotbalových schopností hráčů ve věku do 15 let a soutěživost mezi jednotlivými hráči

Fotbal/Muži B: Javornice B - Vamberk 3:4

17|09 2017

V sobotu 23.9. ve Vamberku v areálu V Lukách odehraje béčko v 16:30 utkání s Voděrady.

Fotbal/Dorost: Předměřice - Vamberk/Rokytnice 2:1

17|09 2017

V neděli 24.9. odehrají naši dorostenci na novém hřišti ve Vamberku v 15:30 utkání s chlapci ze Skřivan.

Fotbal/Muži A: Vamberk - České Meziříčí

17|09 2017

Naši muži A jedou v sobotu 23.9. vyhrát do Malšovic, výkop v 16:30.

Fotbal/STP: Vamberk - Doudleby 1:4, Vamberk - Kostelecká Lhota 3:3

17|09 2017

23.9. odehraje naše starší přípravka v Týništi s Rokytnicí a Týništěm/Albrechticemi.

Fotbal/MLP: Ohnišov - Vamberk 18:0, Slatina - Vamberk 2:3

17|09 2017

24.9. se naše mladší přípravka utká s Rychnovem a Černíkovicí/Solnicí v Rychnově.

Fotbal/SŽ: Dvůr Králové - Rokytnice/Vamberk 3:0

17|09 2017

Příští utkání sehrají naši starší žácí proti Hostinnému v sobotu 23.9. ve Vamberku ve 14:15 proti Hostinnému.

Fotbal/MLŽ: Vamberk/Rokytnice - Týniště 5:2, Vamberk/Rokytnice - Třebeš 1:3

16|09 2017

23.9. jedou naši mladší žáci do Českého Meziříčí.

Měsíc náborů

Fotbal: Měsíc náborů!

15|09 2017

Naše týmy jsou otevřeny novým zájemcům po celý rok, stačí přijít na trénink, či kontaktovat daného trenéra.

Fotbal/Dorost: Vamberk/Rokytnice - TJ Rudník 4:1

10|09 2017

Příští utkání odehrají naši dorostenci v neděli 17.9. v 15:00 v Předměřicích.

Fotbal/MLP: Vamberk - Doudleby n.O. B 0:12, Vamberk - Ohnišov 4:10

10|09 2017

Příští utkání sehrají naše mladší přípravka ve Slatině v neděli 17.9. v 9:50 proti Ohnišovu a v 10:40 proti Slatině.

Fotbal/STP: Ohnišov - Vamberk 6:0, Doudleby n.O. - Vamberk 3:4, České Meziříčí - Vamberk 2:1

09|09 2017

Příští utkání 17.9. v neděli na fotbalovém hřišti V Lukách v 9:00 proti Doudlebám n. O. a 11:00 protiKostelecké Lhotě.

Fotbal/SŽ: Rokytnice/Vamberk - Nová Paka/Stará Paka 1:2p

09|09 2017

Příští utkání sehrají naši starší žáci v neděli 17.9. ve Dvoře Králové v 9:30

Fotbal/Muži A: TJ Velké Poříčí - Vamberk 4:0

09|09 2017

Těžký zápas proti prvnímu v tabulce dopadl pro áčko bez bodově, avšak v neděli 17.9. v 17:00 ve Vamberku může bodovat proti Českému Meziříčí.

Fotbal/Muži B: Vamberk - Slatina n.Z. 2:2 (PK:3:5)

09|09 2017

Příští utkání sehraje béčko v Javornici v neděli 17.9. v netradičních 10:00 proti Javornici B.

Fotbal/MLŽ: Kostelec/Častolovice - Vamberk/Rokytnice 12:1, Vamberk/Rokytnice/Třebechovice 0:2

09|09 2017

Další utkání naši mladší žáci odehrají v sobotu 16.9. ve Vamberku na fotbalovém hřišti V Lukách v 9:00 proti Týništi n.O a v 11:00 proti TJ Sokol Třebeš II.

Fotbal/STŽ: Týniště n.O. - Vamberk 1:1 (PK 4:2)

03|09 2017

Naši starší žáci si vedou velmi dobře a stále se drží v horní části tabulky. Příští utkání odehrají v Rokytnici n.O. proti Nová/Stará Paka 9.9.2017

Fotbal/MLŽ Vamberk/Rokytnice - Nové Město n.M. 2:5, Černilov - Vamberk/Rokytnice 14:1

02|09 2017

Přejeme našim mladším žákům mnoho úspěchů v nadcházejících utkáních v Kostelci n.O. 9.9.2017.

Fotbal/MLP: Kostelec n.O. - Vamberk 13:2, Borohrádek - Vamberk 11:0

02|09 2017

Přejeme naši mladší přípravce mnoho úspěchů v nadcházejících utkáních ve Vamberku 10.9.2017.

Fotbal/STP: Kostelec n.O./Častolovice - Vamberk 7:5, Ohnišov - Vamberk 5:1, Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2

02|09 2017

Přejeme naši starší přípravce mnoho úspěchů v nadcházejících utkáních v Českém Meziříčí 9.9.2017.

Fotbal/Dorost: Libáň/Kopidlno - Vamberk/Rokytnice 1:4

02|09 2017

Naši dorostenci pokračují neporaženi! Přijďte podpořit naše dorostence na utkání s TJ Rudník v neděli 10.9.2017, které se odehraje na novém fotbalovém hřišti V Lukách.

Fotbal/Muži B: Dobré - Vamberk 2:3

02|09 2017

Naše béčko opět bodovalo a drží v tabulce první místo! Předvedou naši borci stejný výkon i proti Slatině n.Z. na hřišti ve Vamberku v sobotu 9.9.2017?

Fotbal/Muži A: Vamberk - Lípa n.O. 3:4

02|09 2017

Věříme, že naše áčko posbírá body ve Velkém Poříčí 9.9.2017!

Taneční skupina a Aerobic

30|08 2017

Rozvrh a základní informace

FO/Dorost Vamberk/Rokytnice - Dvůr/Třemešná 3:3 (PK:4:1)

30|08 2017

Fotbal/Dorost: Vamberk - TJ Sokol Stěžery 2:1

27|08 2017

Fotbal/St. žáci: Vamberk - Kostelec/Častolovice 10:0

26|08 2017

Fotbal/Muži B: Vamberk - Roveň 3:1

26|08 2017

Program mistrovských utkání mužstev FO TJ Baník Vamberk podzim 2017

22|08 2017

Muži A, Muži B, dorost, starší žáci, mladší žáci, starší přípravka, mladší přípravka

Fotbal/Přípravky

21|08 2017

První trénink 22.8. v 16:00 na fotbalovém hřišti V Lukách.

Fotbal/Starší žáci:SK Třebechovice pod Orebem - Rokytnice/Vamberk 3:3 (PK:5:6)

20|08 2017

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017

20|08 2017

Fotbal/Dorost: Dobruška/Opočno - Vamberk/Rokytnice 1:2

20|08 2017

Fotbal/Muži B: Vamberk B - Dobruška B 4:1

20|08 2017

Fotbal/muži A: TJ Baník Vamberk - AFK Častolovice 4:4 (PK:2:4)

19|08 2017

FO: Měsíc náborů

17|08 2017

přiveďte Vaše děti na tréninky po celé září

 

FO: Modernizace fotbalového areálu v Lukách

09|08 2017

Zastupitelé a vedení Města na svém mimořádném zasedání 9. srpna projednali a poté schválili podání žádosti o dotaci na modernizaci fotbalového areálu V Lukách. Investiční dotační podprogram sloužící k modernizaci a výstavbě sportovišť pro ÚSC, SK a TJ vypsalo MŠMT ČR (podprogram 133D 530 a 133D 531).

Stolní tenis: A mužstvo pro sézonu 2017-2018

09|08 2017

Fotbal: Předpřípravka ve Vamberku?

08|08 2017

Výzva komise mládeže OFS Rychnov nad Kněžnou

FO/Muži B

07|08 2017

Trénink čtvrtek 18:00

FO/St. Žáci

02|08 2017

PU JUNI FC HK ženy - kluci TJ BANÍK Vamberk 2.8.2017 a zvítězil 7:2

Poděkování za práci na webu TJ Baník Vamberk, z. s.

01|08 2017

Tento web vznikl ve spolupráci s EasyWay snadnacesta.eu 

Volejbal:Volejbalový smutek ve Vamberku

01|07 2017

Volejbal jako kolektivní sport provozovaný masově jak mužskou tak i  ženskou populací patří po  fotbalu k  nejrozšířenějším sportovním odvětvím v  naší republice. Má-li se představit občanům Vamberka volejbalový oddíl, je nutné nahlédnout alespoň stručně do historie.

Badminton: Článek ve Vambereckém zpravodaji

01|07 2017

Badmintonisté se na konec letošních prázdnin těší…

Fotbal: Trenérská online licence Grassroots leader

01|07 2017

Od 1. 7. 2017 musí mít alespoň tuto licenci povinně všichni trenéři, kteří působí u týmů mládeže v roli trenérů nebo asistentů.

 

GRAND PRIX 2017

11|06 2017

FO/Muži B

06|06 2017

Změna ve vedení mužstva B