Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

22|08 2017

Program mistrovských utkání mužstev FO TJ Baník Vamberk podzim 2017

Muži A, Muži B, dorost, starší žáci, mladší žáci, starší přípravka, mladší přípravka

Program utkání
Skupina: Datum: Den: Čas: Domácí: Hosté1: Hosté2: Hosté3: Jiné hřiště:
19.8.2017 So 14:30 Třebechovice Rokytnice Vamberk      
A 19.8.2017 So 17:00 Vamberk Častolovice      
B 20.8.2017 NE 17:00 Dobruška B Vamberk      
Dor. 20.8.2017 Ne 17:00 Dobruška/Opočno Vamberk/Rychnov     (hřiště Opočno)
26.8.2017 So 14:45 Rokytnice/Vamberk Kostelec/Častolovice     (hřiště Rokytnice)
B 26.8.2017 So 17:00 Vamberk Roveň      
Dor. 27.8.2017 ne 16:00 Vamberk/Rokytnice Stěžery     (hřiště Vamberk)
A 27.8.2017 ne 17:00 Česká Skalice Vamberk      
Dor. 30.8.2017 St 17:30 Vamberk/Rokytnice Dvůr/Třemešná     (hřiště Vamberk)
30.8.2017 St 17:30 Rokytnice/Vamberk Černilov     (hřiště Rokytnice)
MLP 2.9.2017 So 9:00 Borohrádek Vamberk Kostelec      
STP 2.9.2017 So 9:00 Ohnišov Vamberk Kostelec/Častol K.Lhota  
MLŽ 2.9.2017 So 9:00 Černilov Vamberk/Rokytnice Nové Město    
Dor. 2.9.2017 So 14:30 Libáň/Kopidlno Vamberk/Rokytnice     (hřiště Libáň)
A 2.9.2017 So 17:00 Vamberk Lípa n. O.      
B 2.9.2017 So 17:00 Dobré Vamberk      
3.9.2017 ne 0:00 Týniště Rokytnice/Vamberk      
STP 9.9.2017 So 9:00 České Meziříčí Vamberk Doudleby n.O Ohnišov  
MLŽ 9.9.2017 So 9:00 Kost/Čast Vamberk/Rokytnice Třebechovice Kostelec n/o  
9.9.2017 So 14:45 Rokytnice/Vamberk Nová/Stará Paka     (hřiště Rokytnice)
A 9.9.2017 So 17:00 Velké Poříčí Vamberk      
B 9.9.2017 So 17:00 Vamberk Slatina n. Z.      
MLP 10.9.2017 ne 9:00 Vamberk Doudleby B Ohnišov    
Dor. 10.9.2017 ne 16:00 Vamberk/Rokytnice Rudník     (hřiště Vamberk)
MLŽ 16.9.2017 So 9:00 Vamberk/Rokytnice Týniště Třebeš II     (hřiště Vamberk)
A 16.9.2017 So 17:00 Vamberk České Meziříčí      
MLP 17.9.2017 ne 9:00 Slatina Vamberk Ohnišov    
STP 17.9.2017 ne 9:00 Vamberk Doudleby n.O K.Lhota    
17.9.2017 ne 9:30 Dvůr Králové Rokytnice/Vamberk      
B 17.9.2017 ne 10:00 Javornice B Vamberk      
Dor. 17.9.2017 ne 15:00 Předměřice Vamberk/Rokytnice      
STP 23.9.2017 So 9:00 Týniště Vamberk Rokytnice    
MLŽ 23.9.2017 So 9:00 České Meziříčí Vamberk/Rokytnice Rychnov n/Kn    
23.9.2017 So 14:15 Rokytnice/Vamberk Hostinné     (hřiště Rokytnice)
A 23.9.2017 So 16:30 Malšovice Vamberk      
B 23.9.2017 So 16:30 Vamberk Voděrady      
MLP 24.9.2017 ne 9:00 Rychnov n.Kn Vamberk Černikov/Solnice      
Dor. 24.9.2017 ne 15:30 Vamberk/Rokytnice Skřivany     (hřiště Vamberk)
28.9.2017 Čt 16:30 Dobruška/Opočno Rokytnice/Vamberk      
MLŽ 30.9.2017 So 9:00 Vamberk/Rokytnice Nové Město Černilov   (hřiště Vamberk)
B 30.9.2017 So 16:30 Vamberk Rychnov n. K. B      
MLP 1.10.2017 ne 9:00 Častolovice Vamberk České Meziříčí    
STP 1.10.2017 ne 9:00 Vamberk Černíkovice Týniště    
1.10.2017 ne 10:00 Borohrádek Rokytnice/Vamberk      
Dor. 1.10.2017 ne 13:30 Borohrádek Vamberk/Rokytnice      
A 1.10.2017 Ne 16:30 Opočno Vamberk      
MLP 7.10.2017 So 9:00 Týniště (Albrechtice) Vamberk Doudleby A Slatina (hřiště Albrechtice)
STP 7.10.2017 So 9:00 Borohrádek Vamberk Kostel/Častol C    
7.10.2017 So 13:45 Rokytnice/Vamberk Solnice     (hřiště Rokytnice)
A 7.10.2017 So 16:00 Vamberk Třebechovice      
MLŽ 8.10.2017 ne 9:00 Kost/Čast Vamberk/Rokytnice Třebechovice Kostelec n/o  
Dor. 8.10.2017 ne 15:00 Vamberk/Rokytnice Rasošky/Smiřice     (hřiště Vamberk)
B 8.10.2017 ne 16:00 Doudleby n. O. B Vamberk      
MLP 14.10.2017 So 9:00 Borohrádek Vamberk Lípa      
MLŽ 14.10.2017 So 9:00 Vamberk/Rokytnice Týniště Třebeš II     (hřiště Vamberk)
14.10.2017 So 13:45 Rokytnice/Vamberk Žacléř     (hřiště Rokytnice)
B 14.10.2017 So 16:00 Vamberk České Meziříčí B      
STP 15.10.2017 ne 9:00 Vamberk České Meziříčí Ohnišov    
Dor. 15.10.2017 ne 15:00 Vamberk/Rokytnice Babí/Poříčí     (hřiště Vamberk)
A 15.10.2017 ne 16:00 Provodov Vamberk      
STP 21.10.2017 So 9:00 Vamberk Borohrádek Doudleby Ohnišov  
A 21.10.2017 So 15:30 Vamberk Doudleby n. O.      
MLP 22.10.2017 ne 9:00 Rychnov n.Kn Vamberk Týniště    
MLŽ 22.10.2017 ne 9:00 České Meziříčí Vamberk/Rokytnice Rychnov n/Kn    
Dor. 22.10.2017 ne 13:00 Třebechovice Vamberk/Rokytnice      
22.10.2017 ne 15:30 Roudnice/Kunčice Rokytnice/Vamberk      
Dor. 28.10.2017 So 12:15 Dvůr Král./Třemešná Vamberk/Rokytnice    
28.10.2017 So 12:15 Rokytnice/Vamberk Slavia HK/Malšova Lhota     (hřiště Rokytnice)
A 28.10.2017 So 14:30 Předměřice Vamberk      
MLP 29.10.2017 Ne 9:00 Vamberk Doudleby A Týniště    
STP 29.10.2017 Ne 9:00 České Meziříčí Vamberk Týniště K.Lhota    
MLŽ 29.10.2017 Ne 9:00 Černilov Vamberk/Rokytnice Nové Město    
4.11.2017 So 12:00 Velké Poříčí Rokytnice/Vamberk      
A 4.11.2017 So 14:00 Vamberk Solnice      
MLŽ 5.11.2017 ne 10:00 Týniště Vamberk/Rokytnice Třebeš II    
Dor. 5.11.2017 ne 13:00 Vamberk/Rokytnice Dobruška/Opočno     (hřiště Vamberk)
Dor. 11.11.2017 So 9:30 Stěžery Vamberk/Rokytnice      
11.11.2017 So 11:45 Rokytnice/Vamberk Hořiněves     (hřiště Rokytnice)
A 12.11.2017 ne 14:00 Albrechtice n. O. Vamberk