Detail aktuality

13|10 2020

ST/REGIONÁLNÍ PŘEBORY STARŠÍCH ŽÁKŮ

Dobré výsledky.

V neděli 11.10.2020 se v Kostelci nad Orlicí uskutečnily regionální přebory staršího žactva ve stolním tenisu, kterých se zúčastnili i hráči našeho oddílu. I když hráčů vzhledem k současné situaci s pandemií koronaviru bylo méně než v loňském či předloňském roce, tak celková účast byla poměrně slušná. Zúčastnilo se 21 chlapců a 6 dívek z oddílů našeho okresu. Z časových důvodů se obdobně jako na mistrovství republiky hrály pouze dvouhry a soutěže družstev. Z našeho oddílu se zúčastnili Martin Koblic, Antonín Skokan, Dalibor Šembera, Tomáš Urbánek a Martina Frejvaldová.
Ve dvouhrách chlapců zvítězil Jan Škalda z SK Dobré, který v současné době hostuje v Borové, kde hraje 3. ligu dospělých. Na 2. místě skončil Matěj Kovaříček též z SK Dobré a na 3. místě výborný hráč Lukáš Petr z TTC Kostelec nad Orlicí. Z našich chlapců se dostali do čtvrtfinále Tomáš Urbánek a Dalibor Šembera.
Ve dvouhře děvčat obsadila Martina Frejvaldová po výborném výkonu 3. místo, když v zápase o 1. místo ve skupině prohrála ve vyrovnaném pětisetovém souboji 2:3 s pozdější vítězkou Eliškou Čermákovou z SK Dobré, přičemž rozhodující set prohrála nejtěsnějším rozdílem 9:11. V semifinále prohrála rovněž po vyrovnaném souboji 1:3 s Terezou Kovaříčkovou z SK Dobré, kdy v prvním setu vedla 10:7, ale nepodařilo se jí jej dotáhnout do vítězného konce.
V soutěži družstev startovali pouze naši chlapci, a to ve složení T.Urbánek, D.Šembera a M.Koblic. A slavili úspěch, neboť obsadili 3. místo. Vyřadili 3:1 mužstvo TTC Kostelec n.O. B, když 2 body získal Tomáš Urbánek a 1 bod Dalibor Šembera. Po té prohráli s vysokým favoritem SK Dobré A 1:3, když jediný bod uhrál Tomáš Urbánek ve skvělém zápase s Jakubem Duškem, nad kterým zvítězil 3:1. V zápase o 3. místo porazili hochy z SK Týniště nad Orlicí 3:1. Bodoval Tomáš Urbánek se 2 body a 1 bod přidal Martin Koblic. Vítězem soutěže chlapců se stal SK Dobré A , na 2. místě skončilo mužstvo TTC Kostelec A.
Soutěž děvčat vyhrála děvčata z SK Dobré A.