Detail aktuality

03|07 2020

ST/GRAND PRIX 2020

Oddílový seriál turnajů mládeže.

Jelikož se naši žáčkové letos nezúčastnili z důvodu pandemie koronavirusu seriálu GRAND PRIX, který pořádá TTC Ústí nad Orlicí s podporou pardubického kraje, MÚ Ústí nad Orlicí a ČAST pro mládež z pardubického i královehradeckého kraje, byl pro naší mládež uspořádán oddílový seriál GRAND PRIX 2020, kterého se zúčastnilo 19 hráčů. Jednalo se o 4 turnaje. Hráči byli rozděleni dle výkonnosti do jednotlivých skupin nazvaných ligy. Vítěz postoupil do vyšší ligy a poslední sestoupil do nižší ligy. Za umístění v každém turnaji získal každý hráč body, které se sčítaly a po posledním turnaji bylo provedeno vyhlášení celkových výsledků. Na turnaj se mohli přijít podívat i rodiče dětí, což řada z nich využila. Na závěr obdrželi účastníci odměny ve formě medailí, pohárů a diplomů. Domníváme se, že se tato akce podařila. Vítězem se stal Tomáš Urbánek, na druhém místě skončil Martin Michera ml. a třetí místo obsadil Dalibor Šembera.