Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

02|11 2019

ST/REGIONÁLNÍ PŘEBORY DOROSTU

Dobré výsledky.

V sobotu 26.10.2019 se v Dobrém uskutečnily regionální přebory dorostu. Těchto přeborů se zúčastnili také naši dorostenci a někteří žáci, což soutěžní řád umožňuje, aby mladší mohli hrát i ve starších kategoriích.
V soutěži družstev chlapců vybojoval náš tým ve složení Martin Michera ml., Jiří Panocha a Tomáš Urbánek pohár za třetí místo. A v soutěži dívek získalo naše družstvo ve složení Adéla Hamerská a Martina Frejvaldová dokonce pohár za druhé místo.
Ani v soutěžích jednotlivců se naši hráči neztratili a přivezli řadu medailí a diplomů.

Konečné pořadí na stupních vítězů
DRUŽSTVA
Chlapci                                                                                Dívky
                1.  SK Dobré A                                                                   1.  SK Dobré A
                2.  TTC Kostelec n.O.                                                       2.  Baník Vamberk
                3.  Baník Vamberk                                                            3.  SK Dobré B
JEDNOTLIVCI
Dvouhra chlapci
                 1.  Jan Škalda              SK Dobré
                 2.  Jakub Michl            SK Dobré
                 3.  Filip Dubský           TTC Kostelec n.O.
                     Matěj Kovaříček     SK Dobré
Čtyřhra chlapci
                 1.  Jan Škalda, Matěj Kovaříček     SK Dobré
                 2.  Lukáš Petr, Radim Petr               TTC Kostelec n.O.
                 3.  Tomáš Urbánek, Filip Dubský   Baník Vamberk, TTC Kostelec n.O.
                       Jiří Panocha, Martin Michera   Baník Vamberk
Dvouhra dívky
                 1.  Elena Kuchařová   SK Dobré
                 2.  Eliška Čermáková  SK Dobré
                 3.  Adéla Hamerská    Baník Vamberk
Čtyřhra dívky
                 1.  Eliška Čermáková, Elena Kuchařová      SK Dobré
                 2.  Adéla Hamerská, Martina Frejvaldová  Baník Vamberk
                 3.  Karolína Píčová, Ester Vyskočilová        SK Dobré
Smíšená čtyřhra
                 1.  Matěj Kovaříček, Eliška Čermáková    SK Dobré
                 2.  Jan Škalda, Elena Kuchařová                SK Dobré
                 3.  Adéla Hamerská, Tomáš Urbánek       Baník Vamberk
                      Jakub Michl, Ester Vyskočilová             SK Dobré