Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

26|10 2019

FO/MLP: Vamberk - Slatina/Javornice 6:1, Vamberk - Týniště 4:6, Vamberk - Doudleby/Sopotnice 3:9, Vamberk - České Meziříčí 12:3

příští turnaj v sobotu 2.11. od 9h v Doudlebách s Doudleby/Sopotnice, Slatina/Javornice, Solnice B

26. 10. 2019 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

6:1

(3:1)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Falta Lukáš - 0. Petrová Pavla
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
8 N Mazura Čeněk      
2 N Mazura Ondřej      
3 N Mazura Prokop      
1 N Václavek Filip      
5 N Dvořák Radek      
13 N Havel Jakub      
9 N Petrová Pavla      
4 N Plesl Lubomír      
6 N Žbánek Vojtěch      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Falta Lukáš Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Petrová Pavla Branka 0

 

26. 10. 2019 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

4:6

(1:0)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Střelci: 0. Falta Lukáš, 0. Falta Lukáš, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Mikulka Adam, 0. Wéber Ondřej, 0. Wéber Ondřej, 0. Wéber Ondřej, 0. Rektor Matyáš, 0. Matička František
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Gavlák Dominik      
2 N Hanyk Tadeáš [K]      
3 N Marek Robin      
4 N Matička František      
5 N Mikulka Adam      
6 N Mrázek Matouš      
7 N Orság Lukáš      
8 N Procházka Dominik      
9 N Rektor Matyáš      
10 N Revaj Filip      
11 N Wéber Ondřej      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Falta Lukáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Falta Lukáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mikulka Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Ondřej Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Ondřej Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Ondřej Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Rektor Matyáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Matička František Branka 0

 

26. 10. 2019 11:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:9

(2:4)

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Mazúch Ondřej - 0. Hvězda Antonín, 0. Hvězda Antonín, 0. Hvězda Antonín, 0. Homolka Metoděj, 0. Homolka Metoděj, 0. Hlavatý Pavel, 0. Hlavatý Pavel, 0. Novák Karel, 0. Novák Karel
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Štěpán Jiří      
2 N Hvězda Antonín [K]      
3 N Hlavatý Pavel      
4 N Javůrek Jaroslav      
6 N Rýdlová Jana      
7 N Novák Karel      
8 N Sedláček Adam      
9 N Kundrát Martin      
10 N Leimer Jonáš      
11 N Homolka Metoděj      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Homolka Metoděj Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Homolka Metoděj Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hlavatý Pavel Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hlavatý Pavel Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Novák Karel Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Novák Karel Branka 0

 

26. 10. 2019 11:40

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

12:3

(7:2)

FC České Meziříčí, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Falta Lukáš, 0. Falta Lukáš, 0. Kupka Tadeáš, 0. Kupka Tadeáš, 0. Kupka Tadeáš - 0. Šoun Martin, 0. Šoun Martin, 0. Rind Karel
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Coufal Tomáš [K]      
3 N Hurdálek Daniel      
4 N Hanc Matyas      
5 N Švorc Štěpán      
6 N Rind Karel      
7 N Janeček Lukáš      
8 N Havel Vojtěch      
9 N Štěpán Marek      
10 N Vojnar Jáchym      
11 N Šoun Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Falta Lukáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Falta Lukáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kupka Tadeáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kupka Tadeáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kupka Tadeáš Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Šoun Martin Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Šoun Martin Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Rind Karel Branka 0