Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

03|11 2019

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 0:4, Vamberk - Týniště 2:1, Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:2, Vamberk - Přepychy 7:1

Starší přípravka zakončila podzimní část sezóny

3. 11. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:4

(0:3)

TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Střelci: 0. Čihák Patrik, 0. Jirsa Jakub, 0. Brandejs Pavel, 0. Kopecký Pavel
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Sokol Černíkovice,z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš [K]      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
11 Ú Brandejs Pavel      
10 Ú Čihák Matěj      
7 Ú Čihák Patrik      
8 O Hoffman Jan      
9 Z Jirsa Jakub      
4 Ú Kašpar Tobiáš      
13 Ú Kopecký Pavel      
6 O Michl Matěj      
2 Ú Novotný Matouš      
14 Ú Patzenhauer Petr      
3 Ú Pšenička Matěj      
  Náhradníci
12 O Rázek Jan      
5 O Štěpán Tomáš      
15 N Baše Jan      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Čihák Patrik Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Jirsa Jakub Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Brandejs Pavel Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Kopecký Pavel Branka 0

 

3. 11. 2019 09:35

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:1

(0:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Střelci: 0. Klička Rudolf, 0. Klement Tomáš - 0. Mrázek Matouš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš [K]      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
9 N Falta David      
2 N Hanyk Jakub      
3 N Kubánek Marek      
4 N Mrázek Matouš      
5 N Novák David      
6 N Prokop Jakub [K]      
7 N Roll Martin      
8 N Rydrych Petr      
1 N Sklenář Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mrázek Matouš Branka 0

 

3. 11. 2019 10:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:2

(0:2)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
Střelci: 0. Klička Rudolf, 0. Klička Rudolf, 0. Osvald Jan - 0. Šťastný Pavel, 0. Bartošová Nela
TJ Baník Vamberk, z.s.
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš [K]      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Juhas Jiří      
3 N Padrián Tomáš      
4 N Svátek Filip      
5 N Archman David      
6 N Hrubeš Jakub      
7 N Sládek Josef      
8 N Kyncl Václav      
9 N Šťastný Pavel      
10 N Bartošová Nela      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šťastný Pavel Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bartošová Nela Branka 0

 

3. 11. 2019 11:20

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

7:1

(6:0)

Sportovní klub Přepychy, z.s.
Střelci: 0. Pluháček Petr, 0. Pluháček Petr, 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Čapek Samuel - 0. Horák Štěpán
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Přepychy, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš [K]      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Nardelli Nicolo      
3 N Zilvar Adam      
4 N Vostřez Kryštof      
5 N Vostřez Josef      
1 B Brandejs Jakub      
7 N Horák Štěpán      
8 N Brandejsová Klára      
9 N Kliková Sofie      
10 N Nováková Tereza [K]      
12 N Kánský Václav      
13 N Cihlář Jakub      
  Náhradníci
11 N Koubová Tereza      
14 N Paseková Amálie      
15 N Dekov Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Pluháček Petr Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Pluháček Petr Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
Sportovní klub Přepychy, z.s. Horák Štěpán Branka 0