Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

27|10 2019

FO/STP: Týniště - Vamberk 2:1, Vamberk - Slatina/Javornice 2:3, Vamberk - Rychnov 0:5

příští turnaj v neděli 3.11. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Týniště, Kostelec/Častolovice, Přepychy

27. 10. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Týniště , 50 diváků

 

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

2:1

(0:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Hanyk Tadeáš, 0. Matouš David - 0. Franc Tomáš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Hanyk Jakub      
3 N Hanyk Tadeáš      
4 N Kubánek Marek [K]      
5 N Matouš David      
6 N Novák David      
7 N Prokop Jakub      
8 N Rektor Matyáš      
9 N Roll Martin      
1 N Gavlák Dominik      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan [K]      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
12 N Bartoš Samuel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Hanyk Tadeáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Matouš David Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0

 

27. 10. 2019 10:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Týniště , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:3

(1:1)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Klement Tomáš, 0. Hájek Matyáš - 0. Čapková Adéla, 0. Čapková Adéla, 0. Košický Tobias
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan [K]      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
12 N Bartoš Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Aulich Václav      
1 B Dostál František      
8 N Hynek Šimon      
12 N Šíla Jakub      
6 N Čapková Adéla      
10 N Gruncl Daniel      
4 N Havel Jakub      
5 N Janeček Radek      
9 N Košický Tobias      
3 N Mihulka Václav      
11 N Petrová Pavla      
  Náhradníci
7 N Široký Marek      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Čapková Adéla Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Čapková Adéla Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0

 

27. 10. 2019 11:20

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Týniště , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:5

(0:2)

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Střelci: 0. Lorenc Radim, 0. Prokopec Josef, 0. Školník Ondřej, 0. Paleček Vojtěch, 0. Paleček Vojtěch
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan [K]      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
12 N Bartoš Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Školník Filip      
2 N Lorenc Radim      
3 N Červinková Andrea [K]      
4 N Kocman Ondřej      
5 N Prokopec Josef      
6 N Charvát Dominik      
8 N Petrů Jan      
9 N Sala Michael      
10 N Školník Ondřej      
13 N Paleček Vojtěch      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Lorenc Radim Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Prokopec Josef Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Školník Ondřej Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Paleček Vojtěch Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Paleček Vojtěch Branka 0