Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

20|10 2019

FO/STP: Černíkovice - Vamberk 4:0, Vamberk - Slatina/Javornice 1:5, Vamberk - Doudleby/Sopotnice 2:8

příští turnaj 27.10. od 9h v Týništi s Kostelec/Častolovice, Týniště, Slatina/Javornice, Rychnov

20. 10. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Černíkovice , 33 diváků

 

TJ Sokol Černíkovice,z.s.

4:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Jirsa Jakub, 0. Kašpar Tobiáš , 0. Čihák Matěj, 0. Štěpán Tomáš
TJ Sokol Černíkovice,z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
11 Ú Brandejs Pavel      
10 Ú Čihák Matěj      
7 Ú Čihák Patrik      
8 O Hoffman Jan      
9 Z Jirsa Jakub      
4 Ú Kašpar Tobiáš      
13 Ú Kopecký Pavel      
6 O Michl Matěj      
2 Ú Novotný Matouš      
14 Ú Patzenhauer Petr      
3 Ú Pšenička Matěj      
  Náhradníci
12 O Rázek Jan      
5 O Štěpán Tomáš      
15 N Baše Jan      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel [K]      
  Náhradníci
12 N Bartoš Samuel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Jirsa Jakub Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Kašpar Tobiáš Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Čihák Matěj Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Štěpán Tomáš Branka 0

 

20. 10. 2019 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Černíkovice , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:5

(1:3)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Čapek Samuel - 0. Košický Tobias, 0. Košický Tobias, 0. Hynek Šimon, 0. Široký Marek, 0. Aulich Václav
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel [K]      
  Náhradníci
12 N Bartoš Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Aulich Václav      
1 B Dostál František      
8 N Hynek Šimon      
12 N Šíla Jakub      
6 N Čapková Adéla      
10 N Gruncl Daniel      
5 N Janeček Radek      
9 N Košický Tobias      
3 N Mihulka Václav      
7 N Široký Marek      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Hynek Šimon Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Aulich Václav Branka 0

 

20. 10. 2019 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Černíkovice , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:8

(0:5)

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
Střelci: 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel - 0. Padrian Vojtěch, 0. Padrian Vojtěch, 0. Padrian Vojtěch, 0. Kostruha Kryštof, 0. Kostruha Kryštof, 0. Hvězda Josef, 0. Hvězda Josef, 0. Grulich Tomáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel [K]      
  Náhradníci
12 N Bartoš Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kubíček Denis      
2 N Felgr Štěpán      
4 N Michel Miloš      
5 N Hvězda Antonín      
6 N Grulich Tomáš      
7 N Hvězda Josef [K]      
9 N Kostruha Kryštof      
10 N Padrian Vojtěch      
12 N Hlavatý Pavel      
13 N Leimer Jonáš      
14 B Országh Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Padrian Vojtěch Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Padrian Vojtěch Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Padrian Vojtěch Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Josef Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Josef Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0