Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

10|11 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec/Častolovice 1:5, Vamberk - Rychnov 0:15, Vamberk - Třebechovice 0:4

Mladší žáci zakončili podzimní část sezóny

10. 11. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:5

(0:3)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
Střelci: 0. Čapek Daniel - 0. Myšák Jakub, 0. Hodný Tomáš, 0. Páleník Ondřej, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Bolehovský Lukáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Kušta Miroslav Václav      
3 N Horenská Veronika      
4 N Jiroud Martin      
5 N Cerman Štěpán      
6 N Macko Samuel      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Felcman Martin      
10 N Bartoš Matěj      
11 N Málek Šimon      
  Náhradníci
12 N Čapek Daniel      
13 N Čapek Samuel      
14 N Klement Tomáš      
15 N Franc Tomáš [K]      
# P Jméno ŽK ČK  
3 N Myšák Jakub      
4 N Myšák Václav      
6 N Barvínek Jan      
7 N Páleník Ondřej      
8 N Šeda David      
9 N Šlaj Martin      
10 N Švandrlík Jáchym      
13 N Bolehovský Lukáš [K]      
12 N Hernych Sebastián      
14 N Hodný Tomáš      
15 N Lux Šimon      
  Náhradníci
16 B Vik Filip      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Myšák Jakub Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Hodný Tomáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Páleník Ondřej Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0

 

10. 11. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:15

(0:8)

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Střelci: 0. Široký Filip, 0. Široký Filip, 0. Široký Filip, 0. Široký Filip, 0. Červinka Tadeáš, 0. Červinka Tadeáš, 0. Červinka Tadeáš, 0. Tomas Michal, 0. Tomas Michal, 0. Filip Miroslav, 0. Filip Miroslav, 0. Adamec Jan, 0. Koráb Josef, 0. Hůlka Ondřej, 0. Šťovíček Jiří
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Kušta Miroslav Václav      
3 N Horenská Veronika      
4 N Jiroud Martin      
5 N Cerman Štěpán      
6 N Macko Samuel      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Felcman Martin      
10 N Bartoš Matěj      
11 N Málek Šimon      
  Náhradníci
12 N Čapek Daniel      
13 N Čapek Samuel      
14 N Klement Tomáš      
15 N Franc Tomáš [K]      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Syrový Vojtěch      
4 N Koráb Josef      
5 N Červinka Tadeáš      
6 N Široký Filip [K]      
8 N Šťovíček Jiří      
9 N Filip Miroslav      
11 N Tomas Michal      
12 N Adamec Jan      
14 N Hůlka Ondřej      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Tomas Michal Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Tomas Michal Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Adamec Jan Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Koráb Josef Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Hůlka Ondřej Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šťovíček Jiří Branka 0

 

10. 11. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:4

(0:3)

Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
Střelci: 0. Císař Denis, 0. Schüler Adam, 0. Černý Štěpán, 0. Pácal Martin
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Kušta Miroslav Václav      
3 N Horenská Veronika      
4 N Jiroud Martin      
5 N Cerman Štěpán      
6 N Macko Samuel      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Felcman Martin      
10 N Bartoš Matěj      
11 N Málek Šimon      
  Náhradníci
12 N Čapek Daniel      
13 N Čapek Samuel      
14 N Klement Tomáš      
15 N Franc Tomáš [K]      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Hladký Samuel      
2 N Škoda Martin      
3 N Horák Martin      
4 N Kubec Jiří      
5 N Vícha Oldřich      
6 N Kašpar Martin      
7 N Pácal Martin      
8 N Mánek Jiří      
9 N Marha Tadeáš      
10 N Císař Denis      
11 N Černý Štěpán      
  Náhradníci
13 N Schüler Adam [K]      
14 N Kubálek Jindřich      
12 N Halaxa Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Císař Denis Branka 0
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Schüler Adam Branka 0
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Černý Štěpán Branka 0
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Pácal Martin Branka 0