Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

03|11 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Týniště 1:6, Červený Kostelec - Vamberk 11:0, Kostele/Častolovice - Vamberk 8:0

příští turnaj v neděli 10.11. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kostelec/Častolovice, Rychnov, Třebechovice

3. 11. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Kostelec nad Orlicí , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:6

(1:3)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Střelci: 0. Várady Kryštof - 0. Valenta Jiří, 0. Valenta Jiří, 0. Valenta Jiří, 0. Nadrchal Adam, 0. Burda Vojtěch, 0. Wéber Adam
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Macko Sebastian [K]      
3 N Horenská Veronika      
4 N Jiroud Martin      
5 N Cerman Štěpán      
6 N Macko Samuel      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Felcman Martin      
10 N Bartoš Matěj      
11 N Málek Šimon      
  Náhradníci
12 N Koblása Patrik      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Stodůlka Petr      
7 N Valenta Jiří      
10 N Kvaček Jan      
5 N Mikulka Daniel [K]      
14 N Zeman Štěpán      
11 N Wéber Adam      
15 N Nadrchal Adam      
12 N Nyč Matyáš      
2 N Burda Vojtěch      
9 N Orság Tomáš      
4 N Fűsi Šimon      
  Náhradníci
3 N Kocián Pavel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Valenta Jiří Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Valenta Jiří Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Valenta Jiří Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Nadrchal Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Burda Vojtěch Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Várady Kryštof Branka 0

3. 11. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Kostelec nad Orlicí , 50 diváků

 

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.

8:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Švandrlík Jáchym, 0. Hodný Tomáš, 0. Myšák Jakub, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Šeda David, 0. Vik Filip, 0. Myšák Václav
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
3 N Myšák Jakub      
4 N Myšák Václav      
6 N Barvínek Jan      
7 N Páleník Ondřej      
8 N Šeda David      
9 N Šlaj Martin      
10 N Švandrlík Jáchym      
13 N Bolehovský Lukáš [K]      
12 N Hernych Sebastián      
14 N Lux Šimon      
15 B Vik Filip      
  Náhradníci
16 N Hodný Tomáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Macko Sebastian [K]      
3 N Horenská Veronika      
4 N Jiroud Martin      
5 N Cerman Štěpán      
6 N Macko Samuel      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Felcman Martin      
10 N Bartoš Matěj      
11 N Málek Šimon      
  Náhradníci
12 N Koblása Patrik      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Švandrlík Jáchym Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Hodný Tomáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Myšák Jakub Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šeda David Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Vik Filip Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Myšák Václav Branka 0

3. 11. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Kostelec nad Orlicí , 50 diváků

 

TJ Červený Kostelec, z.s.

11:0

(5:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Jasanský David, 0. Menšík Štěpán, 0. Menšík Štěpán, 0. Geisler Dan, 0. Ladnar Filip, 0. Kaufman Patrik, 0. Štovíček Lukáš, 0. Štovíček Lukáš, 0. Štovíček Lukáš, 0. Menšík Štěpán, 0. Geisler Dan
TJ Červený Kostelec, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Podhajský Michal      
3 N Rudolf Marek [K]      
4 N Jasanský David      
5 N Štovíček Lukáš      
6 N Menšík Štěpán      
7 N Geisler Dan      
8 N Kašpar Danny      
9 N Ladnar Filip      
10 N Ježek Vladislav      
11 N Kaufman Patrik      
1 B Klusáček Tomáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Macko Sebastian [K]      
3 N Horenská Veronika      
4 N Jiroud Martin      
5 N Cerman Štěpán      
6 N Macko Samuel      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Felcman Martin      
10 N Bartoš Matěj      
11 N Málek Šimon      
  Náhradníci
12 N Koblása Patrik      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Červený Kostelec, z.s. Jasanský David Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Menšík Štěpán Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Menšík Štěpán Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Geisler Dan Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Ladnar Filip Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Kaufman Patrik Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Štovíček Lukáš Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Štovíček Lukáš Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Štovíček Lukáš Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Menšík Štěpán Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Geisler Dan Branka 0