Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

20|10 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Černilov 0:2, Vamberk - Kostelec/Častolovice 0:9, Vamberk - Dobruška/Opočno 0:18

příští turnaj v sobotu 26.10. v 9h v Červeném Kostelci s TJ Červený Kostelec, SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Třebechovice pod Orebem

20. 10. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:2

(0:0)

FK Černilov
Střelci: 0. Taclík Jakub, 0. Rybín Matěj
TJ Baník Vamberk, z.s.
FK Černilov
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dvořák Jiří      
2 N Jakub Tomáš      
3 N Havelka Jakub      
4 N Rybín Matěj      
9 N Beneš Lukáš [K]      
10 N Täubner Aleš      
11 N Černý Alfréd      
13 N Taclík Jakub      
5 N Dvořák Matěj      
6 N Matlák Kryštof      
8 N Hojný Václav      
  Náhradníci
7 N Šulc David      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FK Černilov Taclík Jakub Branka 0
FK Černilov Rybín Matěj Branka 0

 

20. 10. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:9

(0:5)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
Střelci: 0. Bolehovský Lukáš, 0. Beneš Michal, 0. Beneš Michal, 0. Beneš Michal, 0. Myšák Jakub, 0. Šlaj Martin, 0. Šlaj Martin, 0. Hodný Tomáš, 0. Barvínek Jan
TJ Baník Vamberk, z.s.
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Vik Filip [K]      
4 N Myšák Václav      
3 N Barvínek Jan      
10 N Švandrlík Jáchym      
12 N Hernych Sebastián      
9 N Bolehovský Lukáš      
7 N Myšák Jakub      
13 N Šlaj Martin      
6 N Páleník Ondřej      
8 N Šeda David      
23 N Kalousek Richard      
  Náhradníci
24 N Lux Šimon      
25 N Hodný Tomáš      
26 N Beneš Michal      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Beneš Michal Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Beneš Michal Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Beneš Michal Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Myšák Jakub Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šlaj Martin Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šlaj Martin Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Hodný Tomáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Barvínek Jan Branka 0

 

20. 10. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:18

(0:9)

SK Dobruška z.s.
Střelci: 0. Krunčík Marek, 0. Krunčík Marek, 0. Krunčík Marek, 0. Krunčík Marek, 0. Krunčík Marek, 0. Horák Patrik, 0. Horák Patrik, 0. Horák Patrik, 0. Drašnar David, 0. Drašnar David, 0. Drašnar David, 0. Dostál Dominik, 0. Dostál Dominik, 0. Dostál Dominik, 0. Lhotský Kryštof, 0. Lhotský Kryštof, 0. Holeček Martin, 0. Němeček Petr
TJ Baník Vamberk, z.s.
SK Dobruška z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Lhotský Kryštof      
3 N Němeček Petr      
6 N Zilvar Tadeáš      
7 N Horák Patrik [K]      
8 N Dostál Dominik      
2 N Krunčík Marek      
4 N Matoulek Marcel      
5 N Fábera Šimon      
10 N Holeček Martin      
11 N Drašnar David      
12 N Majer Dominik      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
SK Dobruška z.s. Krunčík Marek Branka 0
SK Dobruška z.s. Krunčík Marek Branka 0
SK Dobruška z.s. Krunčík Marek Branka 0
SK Dobruška z.s. Krunčík Marek Branka 0
SK Dobruška z.s. Krunčík Marek Branka 0
SK Dobruška z.s. Horák Patrik Branka 0
SK Dobruška z.s. Horák Patrik Branka 0
SK Dobruška z.s. Horák Patrik Branka 0
SK Dobruška z.s. Drašnar David Branka 0
SK Dobruška z.s. Drašnar David Branka 0
SK Dobruška z.s. Drašnar David Branka 0
SK Dobruška z.s. Dostál Dominik Branka 0
SK Dobruška z.s. Dostál Dominik Branka 0
SK Dobruška z.s. Dostál Dominik Branka 0
SK Dobruška z.s. Lhotský Kryštof Branka 0
SK Dobruška z.s. Lhotský Kryštof Branka 0
SK Dobruška z.s. Holeček Martin Branka 0
SK Dobruška z.s. Němeček Petr Branka 0