Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

12|10 2019

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice 5:2, Doudleby - Vamberk 4:4, Solnice A - Vamberk 6:10

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h v Českém Meziříčí

12. 10. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Doudleby , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

5:2

(4:0)

Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s.
Střelci: 0. Kubas Adam, 0. Kubas Adam, 0. Kubas Adam, 0. Mazúch Ondřej, 0. Hamerský Marek - 0. Prezbruchý Patrik, 0. Přibyl Štěpán
TJ Baník Vamberk, z.s.
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Grund Matěj      
2 N Fígl Jan Richard      
3 N Joukl Michal      
4 N Koukol Miloš      
5 N Pelant Zdeněk      
6 N Prezbruchý Patrik      
7 N Přibyl Štěpán      
8 N Rűcker Šimon [K]      
9 N Šteiner Adam      
10 N Taiš David      
11 N Vrba Vít      
  Náhradníci
12 N Walter Tobias      
13 N Bajerová Klára      
14 N Dunková Vanesa      
15 N Lenoci Josef      
16 N Moudrá Liliana      
17 N Michaličková Johana      
18 N Nguyen Jonny      
19 N Uhrin Josef      
20 N Vývlečka Samuel      
21 N Kubečková Kristýna      
22 N Ungerová Hana Daniela      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. Prezbruchý Patrik Branka 0
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. Přibyl Štěpán Branka 0

 

12. 10. 2019 09:45

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Doudleby , 40 diváků

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

4:4

(1:2)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Hvězda Antonín, 0. Hvězda Antonín, 0. Hvězda Antonín, 0. Leimer Jonáš - 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Štěpán Jiří      
2 N Hvězda Antonín      
3 N Hlavatý Pavel [K]      
4 N Javůrek Jaroslav      
6 N Rýdlová Jana      
7 N Novák Karel      
8 N Sedláček Adam      
9 N Kundrát Martin      
10 N Leimer Jonáš      
11 N Homolka Metoděj      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Leimer Jonáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0

 

12. 10. 2019 10:30

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Doudleby , 22 diváků

 

Sportovní klub Solnice, z.s.

6:10

(2:6)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Dubánek Pavel, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Zehetgruber Tomáš - 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Kubas Adam
Sportovní klub Solnice, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Feja Michal      
3 N Zelinger Max      
4 N Jarkovský Tomáš      
5 N Hronovský Jakub      
6 N Skalický Tobiáš      
7 N Spanilý Jakub      
8 N Dubánek Šimon      
9 N Pop Adam      
10 N Zehetgruber Tomáš [K]      
11 N Dubánek Pavel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Solnice, z.s. Dubánek Pavel Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0