Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

12|10 2019

FO/STP: Vamberk - Přepychy 17:0, Javornice/Slatina - Vamberk 3:3, Týniště - Vamberk 2:4

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h v Černíkovicích

12. 10. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

17:0

(8:0)

Sportovní klub Přepychy, z.s.
Střelci: 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel, 0. Chochola Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Klička Rudolf, 0. Klička Rudolf, 0. Osvald Jan, 0. Osvald Jan, 0. Osvald Jan, 0. Kušta Miroslav Václav, 0. Hájek Matyáš, 0. Hájek Matyáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Přepychy, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf [K]      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
  Náhradníci
12 N Bartoš Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Nardelli Nicolo      
3 N Zilvar Adam      
4 B Vostřez Kryštof      
5 N Vostřez Josef      
6 N Brandejs Jakub      
7 N Horák Štěpán      
8 N Brandejsová Klára      
9 N Kliková Sofie      
10 N Nováková Tereza [K]      
17 N Piskorová Stella      
12 N Kánský Václav      
  Náhradníci
13 N Cihlář Jakub      
14 N Nováková Klára      
15 N Paseková Amálie      
16 N Paseková Emilie      
11 N Koubová Tereza      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Chochola Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0

 

12. 10. 2019 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.

3:3

(2:3)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Široký Marek, 0. Široký Marek, 0. Košický Tobias - 0. Osvald Jan, 0. Klička Rudolf, 0. Kušta Miroslav Václav
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Aulich Václav      
1 B Dostál František      
8 N Hynek Šimon      
12 N Šíla Jakub      
6 N Čapková Adéla      
10 N Gruncl Daniel      
4 N Havel Jakub      
5 N Janeček Radek      
9 N Košický Tobias      
3 N Mihulka Václav      
11 N Petrová Pavla      
  Náhradníci
7 N Široký Marek      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf [K]      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
  Náhradníci
12 N Bartoš Samuel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0

 

12. 10. 2019 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

2:4

(2:3)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Matouš David, 0. Matouš David - 0. Osvald Jan, 0. Osvald Jan, 0. Čapek Daniel, 0. Franc Tomáš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
8 N Hanyk Jakub      
2 N Hemelík Lukáš      
3 N Matouš David      
4 N Mikulka Adam      
5 N Novák David      
6 N Prokop Jakub      
7 N Rektor Matyáš [K]      
1 N Sklenář Tomáš      
9 N Gavlák Matyáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf [K]      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr      
10 N Čapek Daniel      
11 N Čapek Samuel      
  Náhradníci
12 N Bartoš Samuel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Matouš David Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Matouš David Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0