Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

12|10 2019

FO/MLŽ: FK Černilov - Vamberk 7:0, Vamberk - TJ Červený Kostelec A 0:9, Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:23

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov, FK Kostelec/AFK Častolovice a SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

12. 10. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Černilov , 15 diváků | Rozhodčí: Nohejl Kryštof

 

FK Černilov

7:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Taclík Jakub, 0. Beneš Lukáš, 0. Rybín Matěj, 0. Taclík Jakub, 0. Jakub Tomáš, 0. Hojný Václav, 0. Beneš Lukáš
FK Černilov
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Dvořák Jiří      
2 N Jakub Tomáš      
3 N Havelka Jakub      
4 N Rybín Matěj      
9 N Beneš Lukáš [K]      
10 N Täubner Aleš      
11 N Černý Alfréd      
13 N Taclík Jakub      
5 N Dvořák Matěj      
6 N Matlák Kryštof      
8 N Hojný Václav      
  Náhradníci
7 N Šulc David      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FK Černilov Taclík Jakub Branka 0
FK Černilov Beneš Lukáš Branka 0
FK Černilov Rybín Matěj Branka 0
FK Černilov Taclík Jakub Branka 0
FK Černilov Jakub Tomáš Branka 0
FK Černilov Hojný Václav Branka 0
FK Černilov Beneš Lukáš Branka 0

 

12. 10. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Černilov , 10 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:9

(0:5)

TJ Červený Kostelec, z.s.
Střelci: 12. Geisler Dan, 26. Geisler Dan, 2. Geisler Dan, 3. Kašpar Danny, 30. Kašpar Danny, 6. Menšík Štěpán, 22. Menšík Štěpán, 16. Rudolf Marek, 21. Rudolf Marek
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Červený Kostelec, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Podhajský Michal      
3 N Rudolf Marek      
4 N Jasanský David      
5 N Štovíček Lukáš      
6 N Menšík Štěpán      
7 N Geisler Dan [K]      
8 N Kašpar Danny      
9 N Ladnar Filip      
10 N Ježek Vladislav      
1 N Kaufman Patrik      
11 B Klusáček Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Červený Kostelec, z.s. Geisler Dan Branka 12
TJ Červený Kostelec, z.s. Geisler Dan Branka 26
TJ Červený Kostelec, z.s. Geisler Dan Branka 2
TJ Červený Kostelec, z.s. Kašpar Danny Branka 3
TJ Červený Kostelec, z.s. Kašpar Danny Branka 30
TJ Červený Kostelec, z.s. Menšík Štěpán Branka 6
TJ Červený Kostelec, z.s. Menšík Štěpán Branka 22
TJ Červený Kostelec, z.s. Rudolf Marek Branka 16
TJ Červený Kostelec, z.s. Rudolf Marek Branka 21

 

12. 10. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Černilov , 15 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:23

(0:12)

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Střelci: 1. Červinka Tadeáš, 3. Červinka Tadeáš, 6. Červinka Tadeáš, 10. Červinka Tadeáš, 7. Červinka Tadeáš, 2. Široký Filip, 14. Široký Filip, 17. Široký Filip, 26. Široký Filip, 8. Šimon Daniel, 21. Šimon Daniel, 11. Hůlka Ondřej, 16. Hůlka Ondřej, 12. Adamec Jan, 24. Adamec Jan, 28. Adamec Jan, 13. Šťovíček Jiří, 18. Šťovíček Jiří, 23. Šťovíček Jiří, 29. Šťovíček Jiří, 20. Filip Miroslav, 22. Filip Miroslav, 25. Tomas Michal
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Šimon Daniel      
4 N Koráb Josef      
5 N Červinka Tadeáš      
6 N Široký Filip [K]      
8 N Šťovíček Jiří      
9 N Filip Miroslav      
11 N Tomas Michal      
12 N Adamec Jan      
14 N Hůlka Ondřej      
1 B Syrový Vojtěch      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 1
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 3
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 6
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 10
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 7
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 2
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 14
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 17
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Široký Filip Branka 26
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šimon Daniel Branka 8
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šimon Daniel Branka 21
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Hůlka Ondřej Branka 11
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Hůlka Ondřej Branka 16
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Adamec Jan Branka 12
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Adamec Jan Branka 24
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Adamec Jan Branka 28
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šťovíček Jiří Branka 13
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šťovíček Jiří Branka 18
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šťovíček Jiří Branka 23
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šťovíček Jiří Branka 29
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 20
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 22
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Tomas Michal Branka 25