Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

05|10 2019

FO/MLP: Vamberk - Solnice A 5:4, Vamberk - Union/1.FC Rokytnice 6:4, Vamberk - Slatina/Javornice 7:3

příští turnaj v sobotu 12.10. od 9h v Doudlebách s Union/1. FC Rokytnice, Doudleby/Sopotnice, Solnice A

5. 10. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

5:4

(3:3)

Sportovní klub Solnice, z.s.
Střelci: 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Dlabka Pavel, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Dubánek Pavel, 0. Dubánek Pavel, 0. Dubánek Pavel, 0. Skalický Tobiáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Solnice, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Feja Michal      
3 N Zelinger Max      
5 N Hronovský Jakub      
6 N Skalický Tobiáš      
7 N Spanilý Jakub      
8 N Dubánek Šimon      
9 N Pop Adam      
10 N Zehetgruber Tomáš [K]      
11 N Dubánek Pavel      
4 N Jarkovský Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Dlabka Pavel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Dubánek Pavel Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Dubánek Pavel Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Dubánek Pavel Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Skalický Tobiáš Branka 0

 

5. 10. 2019 09:45

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

6:4

(2:2)

Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s.
Střelci: 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Chaloupka Filip, 0. Klička Štěpán Jaroslav, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Rűcker Šimon, 0. Vrba Vít, 0. Vrba Vít, 0. Koukol Miloš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Grund Matěj      
2 N Fígl Jan Richard      
3 N Joukl Michal      
4 N Koukol Miloš      
5 N Pelant Zdeněk      
6 N Prezbruchý Patrik      
7 N Přibyl Štěpán      
8 N Rűcker Šimon [K]      
9 N Šteiner Adam      
10 N Taiš David      
11 N Vrba Vít      
  Náhradníci
12 N Walter Tobias      
13 N Bajerová Klára      
14 N Vývlečka Samuel      
15 N Uhrin Josef      
16 N Pešková Gabriela      
17 N Nguyen Jonny      
18 N Michaličková Johana      
19 N Lenoci Josef      
20 N Kubečková Kristýna      
21 N Dunková Vanesa      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. Rűcker Šimon Branka 0
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. Vrba Vít Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Chaloupka Filip Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Štěpán Jaroslav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. Vrba Vít Branka 0
Viking Union Rokytnice v Orlických horách, z.s. Koukol Miloš Branka 0

 

5. 10. 2019 10:30

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

7:3

(4:1)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Klička Štěpán Jaroslav, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Chaloupka Filip - 0. Dvořák Radek, 0. Dvořák Radek, 0. Dvořák Radek
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
11 N Falta Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
8 N Mazura Čeněk      
2 N Mazura Ondřej      
3 N Mazura Prokop      
1 N Václavek Filip      
5 N Dvořák Radek      
9 N Petrová Pavla      
10 N Plesl Lubomír      
7 N Žbánek Vojtěch      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Štěpán Jaroslav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Chaloupka Filip Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Dvořák Radek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Dvořák Radek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Dvořák Radek Branka 0