Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

06|10 2019

FO/MLŽ: Rychnov - Vamberk 13:0, Kostelec/Častolovice - Vamberk 7:1, Třebechovice - Vamberk 3:1

příští turnaj v sobotu 12.10.2019 od 9h v Černilově s FK Černilov, TJ Červený Kostelec A, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

6. 10. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Třebechovice , 50 diváků

 

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

13:0

(7:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 3. Červinka Tadeáš, 5. Adamec Jan, 5. Červinka Tadeáš, 9. Filip Miroslav, 11. Filip Miroslav, 12. Filip Miroslav, 4. Koráb Josef, 13. Filip Miroslav, 21. Filip Miroslav, 23. Filip Miroslav, 0. Filip Miroslav, 24. Tomas Michal, 25. Červinka Tadeáš, 29. Filip Miroslav
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Šimon Daniel      
4 N Koráb Josef      
5 N Červinka Tadeáš      
6 N Široký Filip [K]      
8 N Šťovíček Jiří      
9 N Filip Miroslav      
10 N Horák Marek      
11 N Tomas Michal      
12 N Adamec Jan      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 3
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Adamec Jan Branka 5
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 5
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 9
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 11
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 12
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Koráb Josef Branka 4
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 13
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 21
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 23
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Tomas Michal Branka 24
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Červinka Tadeáš Branka 25
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 29

 

6. 10. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Třebechovice , 50 diváků

 

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.

7:1

(3:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Bolehovský Lukáš, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Páleník Ondřej, 0. Barvínek Jan, 0. Lux Šimon, 0. Šeda David - 0. Macko Samuel
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Myšák Jakub [K]      
1 B Myšák Václav      
3 N Barvínek Jan      
10 N Páleník Ondřej      
12 N Šeda David      
8 N Šlaj Martin      
5 N Švandrlík Jáchym      
6 N Hernych Sebastián      
9 N Bolehovský Lukáš      
99 N Kalousek Richard      
4 N Lux Šimon      
  Náhradníci
11 N Beneš Michal      
7 N Hodný Tomáš      
100 N Vik Filip      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Páleník Ondřej Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Barvínek Jan Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Lux Šimon Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šeda David Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Macko Samuel Branka 0

 

6. 10. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Třebechovice

 

Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

3:1

(1:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Pácal Martin, 0. Pácal Martin, 0. Císař Denis - 0. Várady Kryštof
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Hladký Samuel      
2 N Škoda Martin      
3 N Horák Martin      
4 N Kubec Jiří      
5 N Vícha Oldřich      
6 N Kašpar Martin      
7 N Pácal Martin      
8 N Mánek Jiří      
9 N Marha Tadeáš      
10 N Císař Denis      
11 N Černý Štěpán      
  Náhradníci
13 N Schüler Adam [K]      
14 N Kubálek Jindřich      
12 N Halaxa Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof [K]      
  Náhradníci
12 N Cerman Štěpán      
13 N Jiroud Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Pácal Martin Branka 0
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Pácal Martin Branka 0
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Císař Denis Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Várady Kryštof Branka 0