Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

14|09 2019

FO/MLP: Slatina - Vamberk 0:2, Vamberk - Černíkovice 5:4, Vamberk - České Meziříčí 7:2, Vamberk - Rychnov 4:7

příští turnaj v sobotu 21.9. od 9h v Lípě n. O. s  Borohrádek, Lípa, Černíkovice

14. 9. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 20 diváků

 

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.

0:2

(1:3)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Dvořák Radek - 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Mazúch Ondřej
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
8 N Mazura Čeněk      
2 N Mazura Ondřej      
3 N Mazura Prokop      
4 N Václavek Filip      
9 N Dvořák Radek      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Dvořák Radek Branka 0

14. 9. 2019 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

5:4

(4:2)

TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Střelci: 0. Mazúch Ondřej, 0. Kubas Adam, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Pšenička Matěj, 0. Pšenička Matěj, 0. Pšenička Matěj, 0. Janský Ondřej
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Sokol Černíkovice,z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Novotný Matouš      
2 N Hoffman Jan      
8 N Holoubek David      
4 N Holoubek Štěpán      
5 N Janský Ondřej      
6 N Šimek Daniel      
9 N Martinec Filip      
7 N Čihák Patrik      
14 N Pšenička Matěj      
12 N Seidl Samuel      
13 N Kopecký Pavel [K]      
  Náhradníci
15 N Kráčmer Jan      
16 N Plašil Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Pšenička Matěj Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Pšenička Matěj Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Pšenička Matěj Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Janský Ondřej Branka 0

14. 9. 2019 11:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

7:2

(4:0)

FC České Meziříčí, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Klička Štěpán Jaroslav, 0. Klička Štěpán Jaroslav, 0. Klička Štěpán Jaroslav - 0. Rind Karel, 0. Rind Karel
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
2 B Coufal Tomáš [K]      
3 N Hurdálek Daniel      
4 N Hanc Matyas      
6 N Rind Karel      
7 N Janeček Lukáš      
8 N Havel Vojtěch      
9 N Štěpán Marek      
10 N Vojnar Jáchym      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Štěpán Jaroslav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Štěpán Jaroslav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Štěpán Jaroslav Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Rind Karel Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Rind Karel Branka 0

14. 9. 2019 11:40

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Slatina n.Zd. , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

4:7

(3:2)

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Banas Ondřej, 0. Ehl Tomáš, 0. Ehl Tomáš, 0. Ehl Tomáš, 0. Felix Jan Jakub, 0. Felix Jan Jakub, 0. Vojka Adam
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B David Filip      
2 N Banas Ondřej      
16 N Čermák Milan      
3 N Draský Patrik      
13 N Ehl Tomáš      
7 N Felix Jan Jakub      
8 N Flégl Zdeněk      
17 N Klabzuba Vojtěch      
10 N Klapal Sebastián [K]      
14 N Koblása Jan      
5 N Kopecký Matyáš      
  Náhradníci
11 N Rufr Robin      
4 N Slanina Matyáš      
12 N Šíma Vojtěch      
15 N Trejtnar Jakub      
6 N Vašina Adam      
18 N Veselý Jakub      
9 N Vojka Adam      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Banas Ondřej Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Ehl Tomáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Ehl Tomáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Ehl Tomáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Felix Jan Jakub Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Felix Jan Jakub Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Vojka Adam Branka 0