Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

21|09 2019

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 1:7, Vamberk - Ohnišov 1:2, Vamberk - Slatina/Javornice 1:4, Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:2

příští turnaj v neděli 6.10. na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Týniště, Rychnov

21. 9. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:7

(1:4)

TJ Sokol Černíkovice,z.s.
Střelci: 0. Čapek Daniel - 0. Baše Jan, 0. Baše Jan, 0. Baše Jan, 0. Jirsa Jakub, 0. Jirsa Jakub, 0. Jirsa Jakub, 0. Čihák Patrik
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Sokol Černíkovice,z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Hájek Matyáš      
3 N Chochola Tomáš      
4 N Klement Tomáš      
5 N Klička Rudolf      
6 N Kušta Miroslav Václav      
7 N Osvald Jan      
8 N Šimek František      
9 N Čapek Daniel [K]      
10 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kašpar Tobiáš      
10 N Čihák Matěj      
7 N Čihák Patrik      
8 N Hoffman Jan      
9 N Jirsa Jakub      
11 N Brandejs Pavel      
13 N Kopecký Pavel      
6 N Michl Matěj      
2 N Novotný Matouš      
14 N Patzenhauer Petr      
12 N Rázek Jan      
  Náhradníci
5 N Štěpán Tomáš      
15 N Baše Jan [K]      
3 N Šimek Daniel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Baše Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Baše Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Baše Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Jirsa Jakub Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Jirsa Jakub Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Jirsa Jakub Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Čihák Patrik Branka 0

 

21. 9. 2019 09:35

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:2

(1:1)

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
Střelci: 0. Klička Rudolf - 0. Šimon Petr, 0. Syrovátko Tomáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Hájek Matyáš      
3 N Chochola Tomáš      
4 N Klement Tomáš      
5 N Klička Rudolf      
6 N Kušta Miroslav Václav      
7 N Osvald Jan      
8 N Šimek František      
9 N Čapek Daniel [K]      
10 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
6 B Fiala Patrik      
1 N Hejzlar Pavel      
3 N Moravec Vojtěch      
5 N Vlačiha Kristián      
4 N Šimonová Lenka      
9 N Šimon Petr      
11 N Syrovátko Tomáš [K]      
2 N Světlík Jakub      
8 N Rybáček Jakub      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Šimon Petr Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Syrovátko Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0

 

21. 9. 2019 10:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 25 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:2

(1:1)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
Střelci: 0. Kušta Miroslav Václav, 0. Čapek Daniel, 0. Čapek Daniel - 0. Kopsa Michal, 0. Kopsa Michal
TJ Baník Vamberk, z.s.
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Hájek Matyáš      
3 N Chochola Tomáš      
4 N Klement Tomáš      
5 N Klička Rudolf      
6 N Kušta Miroslav Václav      
7 N Osvald Jan      
8 N Šimek František      
9 N Čapek Daniel [K]      
10 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kopsa Michal      
2 N Juhas Jiří      
3 N Padrián Tomáš      
4 N Svátek Filip      
5 N Archman David      
6 N Petrlák Daniel      
7 N Horák Vojtěch      
8 N Hrubeš Jakub      
9 N Kapucián Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Kopsa Michal Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Kopsa Michal Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0

21. 9. 2019 11:20

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 25 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:4

(1:3)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Klička Rudolf - 0. Široký Marek, 0. Široký Marek, 0. Široký Marek, 0. Košický Tobias
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Hájek Matyáš      
3 N Chochola Tomáš      
4 N Klement Tomáš      
5 N Klička Rudolf      
6 N Kušta Miroslav Václav      
7 N Osvald Jan      
8 N Šimek František      
9 N Čapek Daniel [K]      
10 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Aulich Václav      
1 B Dostál František      
8 N Hynek Šimon [K]      
12 N Šíla Jakub      
6 N Čapková Adéla      
10 N Gruncl Daniel      
5 N Janeček Radek      
9 N Košický Tobias      
3 N Mihulka Václav      
11 N Petrová Pavla      
7 N Široký Marek      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0