Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

15|09 2019

FO/STP: Doudleby - Vamberk 7:1, Vamberk - Slatina 1:7, Vamberk - Rychnov 3:8

příští turnaj v sobotu 21.9. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Ohnišov, Slatina/Javornice

15. 9. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Doudleby , 60 diváků

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

7:1

(4:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Kostruha Kryštof, 0. Grulich Tomáš, 0. Grulich Tomáš, 0. Grulich Tomáš, 0. Felgr Štěpán, 0. Felgr Štěpán, 0. Padrian Vojtěch - 0. Klement Tomáš
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kubíček Denis      
2 N Felgr Štěpán      
4 N Michel Miloš      
6 N Grulich Tomáš      
7 N Hvězda Josef      
8 N Švec Šimon      
9 N Kostruha Kryštof [K]      
10 N Padrian Vojtěch      
11 B Országh Lukáš      
12 N Mládek Maxmilián      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr [K]      
10 N Šimek František      
11 N Čapek Daniel      
  Náhradníci
12 N Čapek Samuel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Felgr Štěpán Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Felgr Štěpán Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Padrian Vojtěch Branka 0

15. 9. 2019 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Doudleby , 55 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:7

(0:5)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Čapek Daniel - 0. Čapková Adéla, 0. Čapková Adéla, 0. Čapková Adéla, 0. Čapková Adéla, 0. Široký Marek, 0. Široký Marek, 0. Košický Tobias
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr [K]      
10 N Šimek František      
11 N Čapek Daniel      
  Náhradníci
12 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Aulich Václav      
1 B Dostál František      
8 N Hynek Šimon [K]      
12 N Šíla Jakub      
6 N Čapková Adéla      
4 N Havel Jakub      
10 N Gruncl Daniel      
5 N Janeček Radek      
9 N Košický Tobias      
3 N Mihulka Václav      
11 N Petrová Pavla      
  Náhradníci
7 N Široký Marek      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Čapková Adéla Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Čapková Adéla Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Čapková Adéla Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Čapková Adéla Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Široký Marek Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0

15. 9. 2019 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Doudleby , 55 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:8

(1:4)

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
Střelci: 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Kušta Miroslav Václav - 0. Charvát Dominik, 0. Charvát Dominik, 0. Charvát Dominik, 0. Charvát Dominik, 0. Kocman Ondřej, 0. Kocman Ondřej, 0. Kuhn Matyáš, 0. Kuhn Matyáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš      
6 N Klička Rudolf      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Osvald Jan      
9 N Pluháček Petr [K]      
10 N Šimek František      
11 N Čapek Daniel      
  Náhradníci
12 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
3 N Červinková Andrea      
6 N Charvát Dominik      
4 N Kocman Ondřej [K]      
7 N Kuhn Matyáš      
2 N Lorenc Radim      
11 N Matejík Jakub      
13 N Paleček Vojtěch      
8 N Petrů Jan      
12 N Pícha Karel      
5 N Prokopec Josef      
9 N Sala Michael      
  Náhradníci
1 B Školník Filip      
10 N Školník Ondřej      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Charvát Dominik Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Charvát Dominik Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Charvát Dominik Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Charvát Dominik Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kocman Ondřej Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kocman Ondřej Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kuhn Matyáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kuhn Matyáš Branka 0