Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

15|09 2019

FO/MLŽ: Vamberk - SK Týniště 0:6, Vamberk - Kostelec 0:7, Vamberk - Červený Kostelec 0:6

příští turnaj proběhne v sobotu 21.9. od 9h v Rychnově nad Kněžnou s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Týniště, FC Spartak Rychnov

15. 9. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 30 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:6

(0:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Střelci: 0. Špryňar Viktor, 0. Špryňar Viktor, 0. Špryňar Viktor, 0. Fűsi Šimon, 0. Nadrchal Adam, 0. Valenta Jiří
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla [K]      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof      
# P Jméno ŽK ČK  
17 N Stodůlka Petr      
7 N Valenta Jiří      
2 N Burda Vojtěch      
4 N Fűsi Šimon      
3 N Kocián Pavel      
10 N Kvaček Jan      
5 N Mikulka Daniel      
14 N Zeman Štěpán      
12 N Nyč Matyáš [K]      
9 N Orság Tomáš      
11 N Wéber Adam      
  Náhradníci
15 N Nadrchal Adam      
8 N Špryňar Viktor      
6 N Strnad Sebastián      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Špryňar Viktor Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Špryňar Viktor Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Špryňar Viktor Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Nadrchal Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Valenta Jiří Branka 0

15. 9. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:7

(0:3)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
Střelci: 0. Páleník Ondřej, 0. Páleník Ondřej, 0. Beneš Michal, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Bolehovský Lukáš, 0. Švandrlík Jáchym, 0. Myšák Jakub
TJ Baník Vamberk, z.s.
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla [K]      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof      
# P Jméno ŽK ČK  
3 N Myšák Jakub      
4 B Myšák Václav      
6 N Barvínek Jan      
7 N Páleník Ondřej      
8 N Šeda David      
9 N Šlaj Martin      
10 N Švandrlík Jáchym      
12 N Hernych Sebastián      
13 N Bolehovský Lukáš [K]      
14 N Beneš Michal      
15 N Hodný Tomáš      
  Náhradníci
16 N Lux Šimon      
17 N Nechanická Melánie      
18 N Stříteský Jonáš      
19 N Juhas Jan      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Páleník Ondřej Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Páleník Ondřej Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Beneš Michal Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Bolehovský Lukáš Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Švandrlík Jáchym Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Myšák Jakub Branka 0

15. 9. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina D

Vamberk

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:6

(0:3)

TJ Červený Kostelec, z.s.
Střelci: 0. Kašpar Danny, 0. Kašpar Danny, 0. Kašpar Danny, 0. Kašpar Danny, 0. Podhajský Michal, 0. Štovíček Lukáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Červený Kostelec, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 N Bartoš Vojtěch      
3 N Horenská Veronika      
4 N Zeman Ondřej      
5 N Penkin Pavel      
6 N Veverka Vít      
7 N Macko Samuel      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Štveráková Adéla [K]      
10 N Felcman Martin      
11 N Várady Kryštof      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Podhajský Michal [K]      
3 N Rudolf Marek      
4 N Jasanský David      
5 N Štovíček Lukáš      
6 N Menšík Štěpán      
7 N Geisler Dan      
8 N Kašpar Danny      
9 N Ladnar Filip      
10 N Ježek Vladislav      
1 N Kaufman Patrik      
11 N Klusáček Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Červený Kostelec, z.s. Kašpar Danny Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Kašpar Danny Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Kašpar Danny Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Kašpar Danny Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Podhajský Michal Branka 0
TJ Červený Kostelec, z.s. Štovíček Lukáš Branka 0