Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

07|09 2019

FO/MLP: Vamberk - Lípa 1:6, Vamberk - Solnice 9:6, Vamberk - České Meziříčí 15:1

příští turnaj v neděli 14.9. v 9:00 ve Slatině s Černíkovicemi, Doudleby/Slatina, Českým Meziříčím a Rychnovem

7. 9. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:6

(0:3)

TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek - 0. Prošvic Lukáš, 0. Prošvic Lukáš, 0. Provazník Dominik, 0. Provazník Dominik, 0. Provazník Dominik, 0. Sršeň Matěj
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Pamánek Leoš      
2 N Miler Jiří      
3 N Kupka Vojtěch      
4 N Revollo Sebastian      
5 N Vrbata Jan      
6 N Sršeň Matěj      
7 N Prošvic Lukáš [K]      
8 N Řičař Hugo      
9 N Provazník Dominik      
10 N Žid Jakub Lukáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Prošvic Lukáš Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Prošvic Lukáš Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Provazník Dominik Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Provazník Dominik Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Provazník Dominik Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Sršeň Matěj Branka 0

7. 9. 2019 09:45

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

9:6

(7:3)

Sportovní klub Solnice, z.s.
Střelci: 0. Mazúch Ondřej, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Zelinger Max, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Zehetgruber Tomáš, 0. Dubánek Pavel, 0. Dubánek Pavel
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Solnice, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Feja Michal      
3 N Zelinger Max      
5 N Hronovský Jakub      
6 N Skalický Tobiáš      
7 N Spanilý Jakub      
8 N Dubánek Šimon      
9 N Pop Adam      
10 N Zehetgruber Tomáš [K]      
11 N Dubánek Pavel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Solnice, z.s. Zelinger Max Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Zehetgruber Tomáš Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Dubánek Pavel Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Dubánek Pavel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0

7. 9. 2019 10:30

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2019

Vamberk , 22 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

15:1

(9:0)

FC České Meziříčí, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Mazúch Ondřej, 0. Mazúch Ondřej, 0. Kubas Adam, 0. Kubas Adam, 0. Chaloupka Filip - 0. Rind Karel
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Klička Štěpán Jaroslav      
2 N Hamerský Marek [K]      
3 N Chaloupka Filip      
4 N Kubas Adam      
5 N Kupka Tadeáš      
6 N Mazúch Ondřej      
7 N Veverka Karel      
8 N Dlabka Pavel      
9 N Kocián Jakub      
10 N Procházka Lukáš      
# P Jméno ŽK ČK  
2 B Coufal Tomáš [K]      
3 N Hurdálek Daniel      
4 N Hanc Matyas      
6 N Rind Karel      
7 N Janeček Lukáš      
8 N Havel Vojtěch      
9 N Štěpán Marek      
10 N Vojnar Jáchym      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Mazúch Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kubas Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Chaloupka Filip Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Rind Karel Branka 0