Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

08|09 2019

FO/STP: Rychnov - Vamberk 5:1, Vamberk - Přepychy 13:1, Vamberk - Ohnišov 0:3

příští turnaj v neděli 15.9. v 9:00 v Doudlebách s Rychnovem, Slatina/Javornice a Doudeby/Sopotnice

8. 9. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Rychnov, tráva , 66 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

5:1

(3:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Paleček Vojtěch, 0. Petrů Jan, 0. Kuhn Matyáš, 0. Sala Michael, 0. Charvát Dominik - 0. Hájek Matyáš
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
3 B Červinková Andrea      
6 N Charvát Dominik      
4 N Kocman Ondřej      
7 N Kuhn Matyáš [K]      
2 N Lorenc Radim      
11 N Matejík Jakub      
13 N Paleček Vojtěch      
8 N Petrů Jan      
12 N Pícha Karel      
5 N Prokopec Josef      
9 N Sala Michael      
  Náhradníci
1 N Školník Filip      
10 N Školník Ondřej      
# P Jméno ŽK ČK  
1 N Klička Rudolf      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš [K]      
7 N Kušta Miroslav Václav      
9 N Pluháček Petr      
10 N Šimek František      
11 N Čapek Daniel      
12 N Čapek Samuel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Paleček Vojtěch Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Petrů Jan Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kuhn Matyáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Sala Michael Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Charvát Dominik Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0

8. 9. 2019 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Rychnov, tráva , 66 diváků | Rozhodčí: Plocek Luboš

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

13:1

(6:0)

Sportovní klub Přepychy, z.s.
Střelci: 0. Čapek Daniel, 0. Čapek Daniel, 0. Čapek Daniel, 0. Hájek Matyáš, 0. Hájek Matyáš, 0. Hájek Matyáš, 0. Klement Tomáš, 0. Klement Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Kušta Miroslav Václav, 0. Šimek František, 0. Čapek Samuel, 0. Čapek Samuel - 0. Piskorová Stella
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Přepychy, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 N Klička Rudolf      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš [K]      
7 N Kušta Miroslav Václav      
9 N Pluháček Petr      
10 N Šimek František      
11 N Čapek Daniel      
12 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Nardelli Nicolo      
3 N Zilvar Adam      
4 B Vostřez Kryštof      
5 N Vostřez Josef      
6 N Brandejs Jakub      
7 N Horák Štěpán      
8 N Brandejsová Klára      
9 N Kliková Sofie      
10 N Nováková Tereza [K]      
11 N Piskorová Stella      
12 N Kánský Václav      
  Náhradníci
13 N Cihlář Jakub      
14 N Nováková Klára      
15 N Paseková Amálie      
16 N Paseková Emilie      
17 N Koubová Tereza      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Daniel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Šimek František Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Čapek Samuel Branka 0
Sportovní klub Přepychy, z.s. Piskorová Stella Branka 0

8. 9. 2019 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2019

Rychnov, tráva , 66 diváků | Rozhodčí: Plocek Luboš

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:3

(0:0)

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
Střelci: 0. Fiala Patrik, 0. Hejzlar Pavel, 0. Syrovátko Tomáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 N Klička Rudolf      
2 N Franc Tomáš      
3 N Hájek Matyáš      
4 N Chochola Tomáš      
5 N Klement Tomáš [K]      
7 N Kušta Miroslav Václav      
9 N Pluháček Petr      
10 N Šimek František      
11 N Čapek Daniel      
12 N Čapek Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Fiala Patrik      
2 N Hejzlar Pavel      
3 N Moravec Vojtěch      
4 N Vlačiha Kristián      
5 N Šimonová Lenka      
6 N Šimon Petr      
7 N Syrovátko Tomáš [K]      
8 N Světlík Jakub      
9 N Rybáček Jakub      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Fiala Patrik Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Hejzlar Pavel Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Syrovátko Tomáš Branka 0