Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

11|06 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice 2:1, Malšova Lhota - Vamberk 0:1

Mlaší žáci zakončili sezónu na šestém místě.

11. 6. 2019 19:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Malšova Lhota , 30 diváků | Rozhodčí: Krucký Dušan

 

Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota

0:1

(0:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 37. Kotlář Martin
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Perný Adam      
3 N Horn Jakub      
4 N Matys Samuel      
5 N Parsons Dominik      
6 N Dostál Jan [K]      
7 N Pršala Adam      
8 N Ťoupalík Adam      
9 N Benák Jakub      
10 N Trampota Vojtěch      
13 N Mazánik Tadeáš      
11 N Benák Matěj      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Felcman Martin      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
11 N Kotlář Martin      
12 N Štveráková Adéla      
  Náhradníci
13 N Kličková Kristýna [K]      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Kotlář Martin Branka 37

11. 6. 2019 18:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Malšova Lhota , 30 diváků | Rozhodčí: Krucký Dušan

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:1

(1:0)

Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
Střelci: 2. Soběslav Marek, 21. Várady Kryštof - 32. Kopecký Mikuláš
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Felcman Martin      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
11 N Kotlář Martin      
12 N Štveráková Adéla      
  Náhradníci
13 N Kličková Kristýna [K]      
# P Jméno ŽK ČK  
7 N Horák Martin      
2 N Kulhavý Radek [K]      
3 N Škoda Martin      
4 N Pácal Martin      
5 N Vícha Oldřich      
6 N Hořejší Adam      
8 N Marha Tadeáš      
9 N Havlíček Jáchym      
10 N Kopecký Mikuláš      
11 N Černý Štěpán      
12 N Moravec Matěj      
  Náhradníci
13 N Schüler Adam      
14 N Císař Denis      
15 N Hornych Jakub      
16 N Hladký Samuel      
1 B Mandache Filip      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 2
TJ Baník Vamberk, z.s. Várady Kryštof Branka 21
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Kopecký Mikuláš Branka 32