Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

01|06 2019

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, České Meziříčí - Vamberk 4:6

Finálový turnaj proběhne 8.6. Od 9h v Rokytnici v O. h.

1. 6. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Slatina n.Zd. , 15 diváků

 

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.

3:3

(2:2)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Aulich Václav, 0. Mazura Ondřej, 0. Mazura Ondřej - 0. Franc Tomáš, 0. Hamerský Marek, 0. Klička Rudolf

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL SLATINA NAD ZDOBNICÍ, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
4 N Mazura Václav      
7 N Mazura Čeněk      
6 N Mazura Ondřej      
3 N Mazura Prokop      
5 N Šíla Jakub [K]      
11 N Řezníček Josef      
2 N Aulich Václav      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Aulich Václav Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Mazura Ondřej Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Mazura Ondřej Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0

 

 

1. 6. 2019 09:50

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

FC České Meziříčí, z.s.

4:6

(2:3)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Janeček Lukáš, 0. Janeček Lukáš, 0. Janeček Lukáš, 0. Rind Karel - 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Bartoš Samuel, 0. Bartoš Samuel, 0. Klička Rudolf, 0. Franc Tomáš

FC ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
2 N Coufal Tomáš [K]      
4 N Hanc Matyas      
5 N Křeček Ivo      
7 N Janeček Lukáš      
8 N Havel Vojtěch      
9 N Bilanych Yulian      
10 N Juhaňák Martin      
11 N Vostřel Lukáš      
12 N Jílek Jakub      
13 N Kryštov Pavel      
6 N Rind Karel      
  NÁHRADNÍCI
3 N Šoun Martin      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
FC České Meziříčí, z.s. Janeček Lukáš Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Janeček Lukáš Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Janeček Lukáš Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Rind Karel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Bartoš Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Bartoš Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0