Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

26|05 2019

FO/MLP: Solnice - Vamberk 3:2, Vamberk - Borohrádek 3:4, Rychnov - Vamberk 4:4

příští utkání v sobotu 1.6 od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Českým Meziříčím a Slatina/Javornice

26. 5. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Rychnov , 66 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

Sportovní klub Solnice, z.s.

3:2

(1:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Brož Sebastian, 0. Brož Sebastian, 0. Brož Sebastian - 0. Hamerský Marek, 0. Franc Tomáš

SPORTOVNÍ KLUB SOLNICE, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
23 B Fajstauer Jakub      
10 N Brož Sebastian [K]      
6 N Dubánek Jakub      
5 N Bendjeddou Adam      
7 N Herman Alex      
4 N Jureček Jaroslav      
9 N Novotný Jakub      
11 N Vávrová Adéla      
3 N Zehetgruberová Klára      
8 N Práza Filip      
2 N Cvejn Václav      
  NÁHRADNÍCI
16 N Seidl Daniel      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Sportovní klub Solnice, z.s. Brož Sebastian Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Brož Sebastian Branka 0
Sportovní klub Solnice, z.s. Brož Sebastian Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0

 

 

26. 5. 2019 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Rychnov , 66 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:4

(1:1)

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

STŘELCI: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Cvejn Lukáš, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TJ LOKOMOTIVA BOROHRÁDEK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek [K]      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Stejskal Daniel      
2 N Beránek Adam      
4 N Josková Viktorie [K]      
5 N Cvejn Lukáš      
6 N Kolibáč Jakub      
7 N Koželuh Hubert      
8 N Kocka Martin      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Cvejn Lukáš Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0

 

 

26. 5. 2019 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Rychnov , 66 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

4:4

(3:2)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Ehl Tomáš, 0. Ehl Tomáš, 0. Školník Ondřej, 0. Klapal Sebastián - 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Klička Rudolf

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 N David Filip      
2 N Banas Ondřej      
3 N Slanina Matyáš      
4 N Šíma Vojtěch      
5 N Veselý Jakub      
6 N Felix Jan Jakub      
7 N Školník Ondřej      
8 N Ehl Tomáš      
9 N Vojka Adam      
10 N Klapal Sebastián [K]      
11 N Rufr Robin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kopecký Matyáš      
13 N Pícha Karel      
14 N Kuhn Matyáš      
15 N Flégl Zdeněk      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Ehl Tomáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Ehl Tomáš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Školník Ondřej Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Klapal Sebastián Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0