Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

25|02 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice 1:1, Malšova Lhota - Vamberk 0:1

příští utkání v sobotu 1.6. od 9h s TJ Sokol Třebeš a FC Olympia HK/FK Kratonohy

25. 5. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Malšova Lhota , 20 diváků | Rozhodčí: Kánská Blažena

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:1

(1:0)

Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

STŘELCI: 7. Várady Kryštof - 33. Císař Denis

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SPORTOVNÍ KLUB TŘEBECHOVICE POD OREBEM

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Koblása Patrik      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Forche Adam      
11 N Kotlář Martin [K]      
  NÁHRADNÍCI
13 N Felcman Martin      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Moravec Matěj      
2 N Kulhavý Radek [K]      
3 N Škoda Martin      
13 N Schüler Adam      
5 N Vícha Oldřich      
9 N Havlíček Jáchym      
6 N Hořejší Adam      
10 N Kopecký Mikuláš      
11 N Černý Štěpán      
14 N Císař Denis      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Várady Kryštof Branka 7
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Císař Denis Branka 33

 

 

25. 5. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Malšova Lhota , 20 diváků | Rozhodčí: Kánská Blažena

 

Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota

0:1

(0:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 10. Dostál Dominik

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL MALŠOVA LHOTA

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Perný Adam [K]      
2 N Hertík Jakub      
3 N Horn Jakub      
4 N Matys Samuel      
5 N Parsons Dominik      
6 N Dostál Jan      
7 N Pršala Adam      
8 N Ťoupalík Adam      
9 N Benák Jakub      
10 N Trampota Vojtěch      
11 N Šklíba Jan      
  NÁHRADNÍCI
12 N Šklíba Tomáš      
13 N Mazánik Tadeáš      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Koblása Patrik      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Forche Adam      
11 N Kotlář Martin [K]      
  NÁHRADNÍCI
12 N Horenská Veronika      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Dostál Dominik Branka 10