Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

19|05 2019

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice 6:3, Vamberk - Týniště 1:9, Vamberk - Doudleby 1:6

příští utkání v neděli 26.5. v 9:00 v Rychnově se Solnicí, Borohrádkem a Rychnovem

19. 5. 2019 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:6

(1:4)

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
Střelci: 0. Strassenský Tomáš - 0. Országh Lukáš, 0. Padrian Vojtěch, 0. Padrian Vojtěch, 0. Hvězda Antonín, 0. Grulich Tomáš, 0. Hlavatý Pavel
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
17 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  Náhradníci
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
2 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Országh Lukáš      
2 N Grulich Tomáš      
3 N Hvězda Antonín      
4 N Padrian Vojtěch      
5 N Hlavatý Pavel      
6 N Javůrek Jaroslav      
7 N Michel Miloš      
8 N Mládek Maxmilián      
9 N Rýdlová Jana      
10 N Leimer Jonáš [K]      
11 N Štěpán Jiří      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Strassenský Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Országh Lukáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Padrian Vojtěch Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Padrian Vojtěch Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hlavatý Pavel Branka 0

19. 5. 2019 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:9

(1:2)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Střelci: 0. Strassenský Tomáš - 0. Mrázek Matouš, 0. Mrázek Matouš, 0. Mrázek Matouš, 0. Mrázek Matouš, 0. Rydrych Petr, 0. Rydrych Petr, 0. Mikulka Adam, 0. Mikulka Adam, 0. Mikulka Adam
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
17 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  Náhradníci
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
2 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Bezdíček Václav      
4 N Falta David      
1 N Gavlák Dominik      
7 N Gavlák Matyáš [K]      
15 N Gavula Adam      
5 N Mikulka Adam      
8 N Mrázek Matouš      
10 N Prokop Jakub      
11 N Rektor Matyáš      
6 N Rydrych Petr      
9 N Wéber Ondřej      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Strassenský Tomáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mrázek Matouš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mrázek Matouš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mrázek Matouš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mrázek Matouš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Rydrych Petr Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Rydrych Petr Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mikulka Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mikulka Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mikulka Adam Branka 0

 

19. 5. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

6:3

(1:3)

1.FC Rokytnice v O.h., z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Klička Rudolf, 0. Klička Rudolf, 0. Klička Rudolf - 0. Šteiner Adam, 0. Fígl Jan Richard, 0. Walter Tobias
TJ Baník Vamberk, z.s.
1.FC Rokytnice v O.h., z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
17 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  Náhradníci
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
2 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
# P Jméno ŽK ČK  
5 O Fígl Jan Richard      
8 N Danihel Jáchym      
3 N Joukl Michal      
7 N Pelant Zdeněk      
9 N Prezbruchý Patrik      
1 B Přibyl Štěpán      
4 N Rűcker Šimon [K]      
2 N Šteiner Adam      
10 N Taiš David      
6 N Walter Tobias      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
1.FC Rokytnice v O.h., z.s. Šteiner Adam Branka 0
1.FC Rokytnice v O.h., z.s. Fígl Jan Richard Branka 0
1.FC Rokytnice v O.h., z.s. Walter Tobias Branka 0