Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

11|05 2019

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, Černíkovice - Vamberk 6:0, Týniště - Vamberk 9:0

příští utkání v neděli 19.5. od 9h na hřišti V Lukách s Týniště, Doudleby/Sopotnice a Rokytnice.

11. 5. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.

3:3

(1:2)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Aulich Václav, 0. Košický Tobias, 0. Košický Tobias - 0. Franc Tomáš, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL SLATINA NAD ZDOBNICÍ, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
4 N Mazura Václav      
7 N Mazura Čeněk      
6 N Mazura Ondřej      
3 N Mazura Prokop      
5 N Šíla Jakub [K]      
11 N Řezníček Josef      
1 N Plesl Lubomír      
2 N Aulich Václav      
8 N Dvořák Radek      
10 N Košický Tobias      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf [K]      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Aulich Václav Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Košický Tobias Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0

 

11. 5. 2019 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

TJ Sokol Černíkovice,z.s.

6:0

(3:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Rázek Jan, 0. Rázek Jan, 0. Rázek Jan, 0. Rázek Jan, 0. Štěpán Tomáš, 0. Kopecký Pavel

TJ SOKOL ČERNÍKOVICE,Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
7 Ú Čihák Patrik [K]      
8 O Hoffman Jan      
1 B Kašpar Tobiáš      
13 Ú Kopecký Pavel      
3 Ú Martinec Filip      
15 B Novotný Matouš      
10 O Rázek Jan      
2 Ú Seidl Samuel      
9 Ú Šimek Daniel      
5 O Štěpán Tomáš      
14 Ú Pšenička Matěj      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek [K]      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Rázek Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Rázek Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Rázek Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Rázek Jan Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Štěpán Tomáš Branka 0
TJ Sokol Černíkovice,z.s. Kopecký Pavel Branka 0

 

 

11. 5. 2019 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Slatina n.Zd. , 30 diváků

 

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

9:0

(4:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Bezdíček Václav, 0. Bezdíček Václav, 0. Gavlák Matyáš, 0. Gavlák Matyáš, 0. Rydrych Petr, 0. Rydrych Petr, 0. Mrázek Matouš, 0. Mikulka Adam, 0. Falta David

SPORTOVNÍ KLUB TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, Z. S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
2 N Bezdíček Václav      
4 N Falta David      
1 N Gavlák Dominik      
7 N Gavlák Matyáš [K]      
15 N Gavula Adam      
5 N Mikulka Adam      
8 N Mrázek Matouš      
10 N Prokop Jakub      
11 N Rektor Matyáš      
6 N Rydrych Petr      
9 N Wéber Ondřej      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Chaloupka Filip      
11 N Kupka Tadeáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Franc Tomáš [K]      
14 N Dlabka Pavel      
15 N Halamka David      
16 N Mazúch Ondřej      
17 N Chochola Tomáš      
18 N Kocián Jan      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Bezdíček Václav Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Bezdíček Václav Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Gavlák Matyáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Gavlák Matyáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Rydrych Petr Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Rydrych Petr Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mrázek Matouš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Mikulka Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Falta David Branka 0