Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

11|05 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec 2:3, Vamberk - Týniště 3:1

příští utkání v sobotu 18.5. od 9h na hřišti V Lukách s Novým Městem nad Metují a Chlumcem nad Cidlinou

11. 5. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Vamberk , 30 diváků | Rozhodčí: Broulík Miroslav

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:3

(0:3)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.

STŘELCI: 26. Soběslav Marek, 40. Kotlář Martin - 4. Beneš Michal, 11. Hodný Tomáš, 12. Páleník Ondřej

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

FOTBALOVÝ KLUB KOSTELEC NAD ORLICÍ Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam [K]      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Forche Vojtěch      
7 N Soběslav Marek      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Horenská Veronika      
11 N Kotlář Martin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Felcman Martin      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kuzba Tomáš      
2 N Barvínek Jan      
3 N Myšák Jakub      
4 N Švandrlík Jáchym      
5 N Lux Šimon      
6 N Žežule Jan [K]      
7 N Plocek Michal      
8 N Šreibr Michael      
9 N Hodný Tomáš      
10 N Páleník Ondřej      
11 N Beneš Michal      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Beneš Michal Branka 4
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Hodný Tomáš Branka 11
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Páleník Ondřej Branka 12
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 26
TJ Baník Vamberk, z.s. Kotlář Martin Branka 40

 

11. 5. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Vamberk , 30 diváků | Rozhodčí: Broulík Miroslav

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:1

(1:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

STŘELCI: 3. Soběslav Marek, 33. Várady Kryštof, 36. Koblic Martin - 17. Šrajbr Miroslav

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SPORTOVNÍ KLUB TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam [K]      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Forche Vojtěch      
7 N Soběslav Marek      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Horenská Veronika      
11 N Kotlář Martin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Felcman Martin      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Valenta Jiří      
5 N Bezdíček Martin      
14 N Zeman Štěpán      
4 N Fűsi Šimon      
9 N Paděra Jiří      
7 N Touc Jiří      
2 N Burda Vojtěch      
6 N Stodůlka Jiří [K]      
8 N Šrajbr Miroslav      
10 N Kvaček Jan      
15 N Nadrchal Adam      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 3
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Šrajbr Miroslav Branka 17
TJ Baník Vamberk, z.s. Várady Kryštof Branka 33
TJ Baník Vamberk, z.s. Koblic Martin Branka 36