Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

04|05 2019

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:2, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 0:4

příští utkání v sobotu 11.5. v 9h na hřišti V Lukách s Kostelec/Častolovice a s Kosteleckou Lhotou

4. 5. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Vamberk , 20 diváků | Rozhodčí: Špaček Ladislav

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:4

(0:2)

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s. - FK Kratonohy
Střelci: 7. Lhoták Krištof, 12. Lhoták Krištof, 26. Lhoták Krištof, 30. Hrabík Lukáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s. - FK Kratonohy
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch [K]      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Horenská Veronika      
11 N Kotlář Martin      
  Náhradníci
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
# P Jméno ŽK ČK  
2 B Ptáček Dominik      
5 N Lhoták Marián      
7 N Lokvenc Marek [K]      
8 N Pech Oliver      
11 N Popelka Lukáš      
14 N Špaček Petr      
15 N Klaus Tomáš      
16 N Hrabík Lukáš      
6 N Netík Vojtěch      
4 N Lhoták Krištof      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s. - FK Kratonohy Lhoták Krištof Branka 7
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s. - FK Kratonohy Lhoták Krištof Branka 12
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s. - FK Kratonohy Lhoták Krištof Branka 26
FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ z.s. - FK Kratonohy Hrabík Lukáš Branka 30

 

4. 5. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Vamberk , 20 diváků | Rozhodčí: Špaček Ladislav

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:2

(0:2)

Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Střelci: 4. Ryšavý Michael, 12. Schober Filip
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch [K]      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Horenská Veronika      
11 N Kotlář Martin      
  Náhradníci
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
# P Jméno ŽK ČK  
21 B Sciskala Jakub      
2 N Čermák Tomáš      
7 N Sovák Štěpán [K]      
8 N Ottmar Tadeáš      
10 N Schober Filip      
11 N Ryšavý Michael      
12 N Pašek Matěj      
15 N Viesner Daniel      
5 N Wallstein Vojta      
13 N Svoboda Martin      
14 N Stejskal František      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Ryšavý Michael Branka 4
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Schober Filip Branka 12