Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

04|05 2019

FO/STP: Sopotnice/Doudleby - Vamberk 7:0, Javornice/Slatina - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 1:1

příští utkání proběhnou v neděli 12.5. v 9h na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornice/Slatina

4. 5. 2019 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Jaro 2019

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:0

(0:0)

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
Střelci: 0. Kvasnička Matěj
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Kušta Miroslav Václav      
3 N Kvasnička Matěj      
5 N Klement Tomáš      
6 N Bartoš Vojtěch      
7 N Bartoš Matěj      
8 N Hájek Matyáš      
9 N Koblása Patrik      
11 N Horenská Veronika      
10 N Felcman Martin      
4 N Penkin Pavel      
  Náhradníci
13 N Šimek František      
12 N Osvald Jan [K]      
14 N Várady Kryštof      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Aulich Václav      
1 B Dostál František      
9 N Hynek Šimon      
10 N Čapková Adéla      
3 N Gruncl Daniel      
6 N Janeček Radek      
7 N Košický Tobias      
8 N Mihulka Václav      
4 N Havel Jakub      
11 N Široký Marek [K]      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Kvasnička Matěj Branka 0

 

4. 5. 2019 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Jaro 2019

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

7:0

(4:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Langr Lukáš, 0. Hvězda Josef, 0. Kostruha Kryštof, 0. Dvořák Matěj, 0. Sedláček Petr, 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Langr Lukáš      
7 N Hvězda Josef [K]      
9 N Kostruha Kryštof      
8 N Peňáz Josef      
6 N Dvořák Matěj      
4 N Kubíček Denis      
2 N Novák Karel      
11 N Sedláček Adam      
13 N Sedláček Petr      
10 N Švec Šimon      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Kušta Miroslav Václav      
3 N Kvasnička Matěj      
5 N Klement Tomáš      
6 N Bartoš Vojtěch      
7 N Bartoš Matěj      
8 N Hájek Matyáš      
9 N Koblása Patrik      
11 N Horenská Veronika      
10 N Felcman Martin      
4 N Penkin Pavel      
  Náhradníci
13 N Šimek František      
12 N Osvald Jan [K]      
14 N Várady Kryštof      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langr Lukáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Josef Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Dvořák Matěj Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Sedláček Petr Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0

 

4. 5. 2019 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Jaro 2019

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:1

(0:0)

FC České Meziříčí, z.s.
Střelci: 0. Felcman Martin - 0. Fabián Jakub
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Zeman Ondřej      
2 N Kušta Miroslav Václav      
3 N Kvasnička Matěj      
5 N Klement Tomáš      
6 N Bartoš Vojtěch      
7 N Bartoš Matěj      
8 N Hájek Matyáš      
9 N Koblása Patrik      
11 N Horenská Veronika      
10 N Felcman Martin      
4 N Penkin Pavel      
  Náhradníci
13 N Šimek František      
12 N Osvald Jan [K]      
14 N Várady Kryštof      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Štěpán Radek      
2 N Jančárek Filip      
3 N Coufal Jaroslav      
4 N Fabián Jakub      
5 N Broučková Michaela      
6 N Jarkovský Jakub      
7 N Baše Matyáš [K]      
8 N Bouša Jan      
9 N Lehký Tobiáš      
10 N Vais Jiří      
11 N Rejchrt Karel      
  Náhradníci
13 N Coufal Marek      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Felcman Martin Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Fabián Jakub Branka 0