Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

19|04 2019

FO/MLŽ: Malšova Lhota - Vamberk 3:0, Třebechovice - Vamberk 2:1

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h na městském stadionu ve Vamberku V Lukách s FC Olympia HK/FK Kratonohy a TJ Sokol Třebeš II.

19. 4. 2019 10:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Třebechovice , 33 diváků | Rozhodčí: Hlavsa Václav

 

Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota

3:0

(1:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Matys Samuel, 0. Trampota Vojtěch, 0. Ťoupalík Adam

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL MALŠOVA LHOTA

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Perný Adam      
2 N Hertík Jakub      
3 N Horn Jakub      
4 N Matys Samuel      
5 N Parsons Dominik      
6 N Dostál Jan [K]      
7 N Pršala Adam      
8 N Ťoupalík Adam      
9 N Benák Jakub      
10 N Trampota Vojtěch      
11 N Šklíba Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Šklíba Jan      
13 N Mazánik Tadeáš      
14 N Jakubovits Štěpán      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Forche Vojtěch      
6 N Hostinský Vojtěch      
7 N Soběslav Marek [K]      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Zeman Ondřej      
11 N Kotlář Martin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota Matys Samuel Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota Trampota Vojtěch Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota Ťoupalík Adam Branka 0

 

 

19. 4. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Třebechovice , 28 diváků | Rozhodčí: Hlavsa Václav

 

Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

2:1

(2:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Škoda Martin, 0. Černý Štěpán - 0. Koblic Martin

SPORTOVNÍ KLUB TŘEBECHOVICE POD OREBEM

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Mandache Filip      
2 N Kulhavý Radek [K]      
3 N Škoda Martin      
14 N Císař Denis      
5 N Vícha Oldřich      
6 N Hořejší Adam      
7 N Horák Martin      
8 N Marha Tadeáš      
9 N Havlíček Jáchym      
10 N Kopecký Mikuláš      
11 N Černý Štěpán      
  NÁHRADNÍCI
12 N Moravec Matěj      
13 N Schüler Adam      
16 N Hladký Samuel      
4 N Pácal Martin      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Várady Kryštof      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Forche Vojtěch      
6 N Hostinský Vojtěch      
7 N Soběslav Marek [K]      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Zeman Ondřej      
11 N Kotlář Martin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Škoda Martin Branka 0
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Černý Štěpán Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Koblic Martin Branka 0