Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

14|04 2019

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:4, Vamberk - Borohrádek 0:8, Rychnov - Vamberk 4:3,

příští utkání v sobotu 20.4. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovicemi a s Borohrádkem.

14. 4. 2019 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Rychnov , 50 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s.

3:4

(1:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Mazura Čeněk, 0. Mazura Čeněk, 0. Šíla Jakub - 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Strassenský Tomáš, 0. Strassenský Tomáš

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL SLATINA NAD ZDOBNICÍ, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
4 B Mazura Václav      
7 N Mazura Čeněk      
6 N Mazura Ondřej      
2 N Mazura Prokop      
3 N Aulich Václav      
5 N Šíla Jakub      
1 N Žbánek Vojtěch      
8 N Dvořák Radek      
9 N Plesl Lubomír      
11 N Košický Tobias      
10 N Neubauer Ondřej      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf [K]      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Franc Tomáš      
11 N Kocián Jan      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Kupka Tadeáš      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Mazura Čeněk Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Mazura Čeněk Branka 0
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina nad Zdobnicí, z.s. Šíla Jakub Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Strassenský Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Strassenský Tomáš Branka

 

14. 4. 2019 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Rychnov , 50 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:8

(0:4)

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

STŘELCI: 0. Kašpar Josef, 0. Kašpar Josef, 0. Kašpar Josef, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Morávek Matěj, 0. Morávek Matěj, 0. Morávek Matěj

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TJ LOKOMOTIVA BOROHRÁDEK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf [K]      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Franc Tomáš      
11 N Kocián Jan      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Kupka Tadeáš      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Stejskal Daniel      
2 N Beránek Adam      
3 N Kolibáč Jakub      
4 N Morávek Matěj      
5 N Cvejn Lukáš      
6 N Josková Viktorie [K]      
7 N Kašpar Josef      
9 N Kocka Martin      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kašpar Josef Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kašpar Josef Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kašpar Josef Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Morávek Matěj Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Morávek Matěj Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Morávek Matěj Branka 0

 

14. 4. 2019 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Jaro 2019

Rychnov , 50 diváků | Rozhodčí: Reichl Petr

 

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

4:3

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Klapal Sebastián, 0. Felix Jan Jakub, 0. Vojka Adam, 0. Vojka Adam - 0. Strassenský Tomáš, 0. Hamerský Marek, 0. Franc Tomáš

FC SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 N David Filip      
2 N Banas Ondřej      
3 N Slanina Matyáš      
4 N Šíma Vojtěch      
5 N Veselý Jakub      
6 N Felix Jan Jakub      
7 N Školník Ondřej      
8 N Ehl Tomáš      
9 N Vojka Adam      
10 N Klapal Sebastián [K]      
11 N Rufr Robin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kopecký Matyáš      
13 N Pícha Karel      
14 N Kuhn Matyáš      
15 N Flégl Zdeněk      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Bolehovský Vilém      
2 N Bartoš Samuel      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klička Rudolf [K]      
5 N Klička Štěpán Jaroslav      
6 N Kotyza Kristián      
7 N Kubas Adam      
8 N Strassenský Tomáš      
9 N Veverka Karel      
10 N Franc Tomáš      
11 N Kocián Jan      
  NÁHRADNÍCI
12 N Kraus Robin      
13 N Kupka Tadeáš      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Klapal Sebastián Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Felix Jan Jakub Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Vojka Adam Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Vojka Adam Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Strassenský Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0