Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

06|04 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:1, Vamberk - Týniště 4:2

příští utkání v neděli 14. 4. 2019 11:00 v Chlumci nad Cidlinou

6. 4. 2019 09:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Vamberk , 28 diváků | Rozhodčí: Hlavsa Václav

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:1

(2:0)

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.

STŘELCI: 0. Soběslav Marek, 0. Soběslav Marek, 0. Soběslav Marek - 0. Páleník Ondřej

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

FOTBALOVÝ KLUB KOSTELEC NAD ORLICÍ Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 N Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch [K]      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Várady Kryštof      
10 N Felcman Martin      
11 N Kotlář Martin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
14 N Koblása Patrik      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kuzba Tomáš      
2 N Horák Marek      
3 N Myšák Jakub      
4 N Beneš Michal      
5 N Hodný Tomáš      
6 N Barvínek Jan      
7 N Plocek Michal [K]      
8 N Sládek Václav      
9 N Hernych Sebastián      
10 N Páleník Ondřej      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 0
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Páleník Ondřej Branka

0

 

 

6. 4. 2019 11:00

ČP KP mladších žáků U 13 - skupina F, jaro 2019

Vamberk , 25 diváků | Rozhodčí: Hlavsa Václav

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

4:2

(1:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

STŘELCI: 0. Dostál Dominik, 0. Soběslav Marek, 0. Štveráková Adéla, 0. Kotlář Martin - 0. Wéber Adam, 0. Fűsi Šimon

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SPORTOVNÍ KLUB TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 N Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek [K]      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Várady Kryštof      
10 N Felcman Martin      
11 N Kotlář Martin      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
14 N Koblása Patrik      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Valenta Jiří      
2 N Bezdíček Martin      
3 N Zeman Štěpán      
4 N Fűsi Šimon      
10 N Kvaček Jan      
15 N Nadrchal Adam      
9 N Paděra Jiří [K]      
7 N Touc Jiří      
8 N Mikulka Daniel      
11 N Wéber Adam      
14 N Černý Ondřej      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Dostál Dominik Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Štveráková Adéla Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kotlář Martin Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 0