24|03 2019

FO/Dorost: Vamberk - Skřivany 3:4

příští utkání v neděli 31.3. v 10:00 v Dohalicích

Komentář:

O víkendu jsme odehráli první mistrovské utkání na domácím hřišti proti soupeři TJ Slavoj Skřivany/ TJ Sokol Myštěves ten to zápas byl z naší strany od začátečních minut ustrašený. Nehráli jsme tak jak jsme si řekli před zápasem. Soupeř trestal z našich chyb v rozehrávce, které jsme mu lacině darovali. I když se nám podařilo v prvním poločase obrátit výsledek na naší stranu zásluhou Žáka, Hagary, Šimečka. Druhý poločas jsme šly na plac za účelem držet balón v naší moci a hrát po krajích hřiště ale to se nám nedařilo. Hráli jsme nakopávané balóny a průniky hráčů Dostála a Šimečka kteří šli sami na bránu neproměnili a završení našeho zápasu byla neproměněna penalta Šimečka. Trest přišel od soupeře z našich chyb, který korigoval zápas ke svém prospěchu. Mohu vyzdvihnout výkon Mariana Žáka, který milé překvapil svojí hrou. Baník Vamberk – TJ Slavoj Skřivany 3:4 Sestava. Martinec, Hagara, Ptáček, Mikyska, Ksandr, Šafařík, Muller R., Kotyza, Šimeček, Dostál, Svrbík Na střídání. Žák

TJ Slavoj Skřivany, z. s.

STŘELCI: 24. Žák Marián, 28. Hagara Patrik, 44. Šimeček Petr - 16. Ponocný Štěpán, 36. Novotný Ondřej, 49. Staněk Aleš, 55. Haluza Filip