Detail aktuality

23|03 2019

FO/Muži A: Přátelské utkání: Černíkovice - Vamberk 1:3

městský stadion Solnice

Dnes jsme sehráli poslední přípravné utkaní na jarní sezonu na přírodní trávě v Solnici s Černíkovicemi. Z důvodu zranění a pracovních povinnosti, jsme zapas odehráli pouze ve 12 lidech. V 1 poločasu jsme měli zapas zcela ve své režii. Výsledkem toho byly 2 branky Míši Šroma a řada dalších brankových příležitostí, které jsme nevyužily. Hosté pouze z ojedinělé akce nastřelili tyč naší branky. Ve 2 poločasu se hosté přeci jen probudili a hra se vyrovnala. V naší hře se projevilo spoustu nepřesností, a tak se nemohl nikdo divit, že hoste v 55 min vstřelili kontaktní gól. Hoste byli v závěru lepší, ale naše obrana je do vyložené šance nepustila. Naopak v 80 min jsme zahrávali standartní situaci ze strany a střílený centr si hostující stoper za přispění Martina Bakuse srazil do vlastni branky. Konečný výsledek 3:1 pro Vamberk. Nicméně předvedená hra ve 2 poločasu je varovným signálem před 1 mistrovským zápasem, který odehrajeme příští sobotu od 16.30 na domácím stadionu s mužstvem Lukavice. Sestava: Cit, Bakus, Kotyza J, Ptáček, Halamka D, Hamerský D, Müller, Kárník, Šimeček, Kotyza O, Šrom. Střídali: Valášek, Potužník.