Detail aktuality

17|03 2019

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - České Meziříčí 2:6

UMT Dobruška

Dnes jsme sehráli další přípravné utkání z Českým Meziříčím. Byl to zapas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme se snažili hrát fotbal a po brankách Kotyzy O. a Šroma M. jsme vedli 2:1. Ve druhem poločase jsme přestali běhat a plnit si své úkoly, čehož soupeř využil a nemilosrdně nás trestal. Spousta individuálních chyb a neobsazovaní soupeře nemohlo vest k ničemu jinému než k inkasovaní gólů. Už dlouho jsem neviděl tolik chyb od některých hráčů. Konečný výsledek 2:6 mluví za vše. Příští týden hrajeme generálku na 1 mistrovské utkání v sobotu od 11 hod v Solnici na přírodním trávníku s Černíkovicemi. Věřím, že se kluci poučí z dnešní „sebevraždy“ a předvedou odlišný výkon, který je hoden Baníku Vamberk. Sestava: Klofanda, Hájek, Kotyza J., Bakus, Šponar, Muller, Ptáček, Hamerský D., Halamka D., Šrom, Kotyza O. Střídali: Kráčmer, Cit, Dostal, Malý M.