Detail aktuality

17|03 2019

FO/Dorost: Pohárové utkání: Vamberk - Kostelec nad Orlicí/Častolovice 1:2

UMT Rychnov nad Kněžnou

Dnes jsme odehráli 2 zápas zimního poháru proti týmu Kostelce n. O. První poločas jsme soupeře nepustili ke hře. Soupeř jen nakopával balóny, které obrana pobrala. Z naší strany už v 10 minutě Muller R. orazítkoval břevno branky. Další 100% šance přišla v 23 minutě kdy Halamka K. netrefil prázdnou branku. Z následného rohu na zadní tyči vybojoval Ptáček R. balón kterému se dostal Muller R. a z dorážky skóruje. Druhý poločas z naší strany byl kámen úrazu. Přestali jsme běhat, nepodrželi jsme balón, prohrané souboje a špatná nahrávka. První trest přišel po našem faulu před vápnem. Soupeř nepohrdl přímém kopu a srovnáno.1:1. Další trest z naší standardky, kterou jsme špatně sehráli soupeř utekl do brejku a skóruje 1:2. A kámen úrazu přišel ve 30 minutě zranění hráče Tobišky Z. pro kterého musela přijet rychlá záchranná služba a bylo po zápasu. Nevím, zda rozhodčí bere faul jako napomenutí, ale otočit hráče do kleští a obrátit ho jako na americkém fotbale se mě nechce komentovat. Na závěr mě nemrzí prohra týmu, který odvedl dobrou práci, ale zranění hráče Tobišky Z. kterému přeji brzké uzdravení a vrácení na fotbalové hřiště. TJ Baník Vamberk – Kostelec nad Orlicí 1:2

Sestava. Martinec, Ptáček, Mikyska, Ksandr, Hagara, Svrbík, Tobiška, Kotyza, Šafařík, Muller R., Halamka. Na střídání. Dostál