Detail aktuality

10|03 2019

FO/Dorost: Pohárové utkání: Borohrádek - Vamberk 1:4

UMT Rychnov nad Kněžnou

Dnes jsme odehráli zimní pohár s týmem Borohrádku. Od začátku jsme převzali hru do naší péče. Kluci nedávali soupeři čas na rozehrávku, ale od 10 minuty z rohového kopu jsme prohrávali. Kluci nesložili hlavy a pokračovali v naší hře nevyužili jsme gólové 100% šance Hagary, Šimečka. Vyrovnání o 10minut později Muller Radkem. Soupeř neproměnil v prvním poločase 2 tutovky. Druhý poločas začal z naší aktivity, lépe střelecky se prosadil ve 4 minutě Radek Muller. Soupeř nakopával balóny a naše obrana byla dá se říci bezchybná. V útočné fázi jsme zklamali v neproměněných šancích Müllera, Halamky. 25 minuta, přímý kop a k odraženému balónů se dostal Tobiška zvyšuje na 3:1. Soupeř si vypracoval dvě standardky, které neproměnil. Završení hetriku dokonal Müller Radek v 35 minutě. Děkuji za týmový výkon celého mužstva. Konečný stav zápasu TJ Baník Vamberk: Borohrádek 4:1 Sestava Martinec, Šafařík, Mikyska, Ptáček, Ksandr, Šimeček, Tobiška, Kotyza, Hagara, Muller R, Halamka Na střídání Müller H, Svrbík.