Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

04|11 2018

FO/MLŽ: Vamberk - Týniště 2:1, Vamberk - Třebeš 0:8

Skončila podzimní část sezóny.

4. 11. 2018 09:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Vamberk , 25 diváků | Rozhodčí: Jehlička František

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:1

(1:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Střelci: 12. Kotlář Martin, 32. Koblic Martin - 20. Stodůlka Jiří
TJ Baník Vamberk, z.s.
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Koblása Patrik      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Horenská Veronika      
11 N Kotlář Martin      
  Náhradníci
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna [K]      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Valenta Jiří      
2 N Touc Jiří      
3 N Zeman Štěpán      
4 N Nyč Matyáš      
5 N Stodůlka Jiří [K]      
6 N Nadrchal Adam      
7 N Šrajbr Miroslav      
8 N Fűsi Šimon      
9 N Paděra Jiří      
10 N Kvaček Jan      
11 N Bezdíček Martin      
  Náhradníci
12 N Štuller Matěj      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Kotlář Martin Branka 12
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Stodůlka Jiří Branka 20
TJ Baník Vamberk, z.s. Koblic Martin Branka 32

 

4. 11. 2018 11:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Vamberk , 25 diváků | Rozhodčí: Jehlička František

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:8

(0:2)

Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
Střelci: 4. Ryšavý Michael, 6. Ryšavý Michael, 24. Kopp Adam, 28. Šafránek Matěj, 33. Kocián Petr, 34. Kocián Petr, 35. Kocián Petr, 36. Ryšavý Michael
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Koblása Patrik      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Horenská Veronika      
11 N Kotlář Martin      
  Náhradníci
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna [K]      
# P Jméno ŽK ČK  
12 N Skořepa Jiří      
14 N Pašek Matěj      
2 N Šafránek Matěj      
8 N Kopp Adam      
9 N Machala Ondřej [K]      
10 N Drapák David      
11 N Ryšavý Michael      
18 N Svoboda Martin      
7 N Jelínek Oliver      
13 N Kocián Petr      
21 B Sciskala Jakub      
  Náhradníci
3 N Bavor Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Ryšavý Michael Branka 4
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Ryšavý Michael Branka 6
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kopp Adam Branka 24
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Šafránek Matěj Branka 28
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kocián Petr Branka 33
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kocián Petr Branka 34
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kocián Petr Branka 35
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Ryšavý Michael Branka 36