Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

27|10 2018

ST/REGIONÁLNÍ SOUTĚŽE 43.TÝDEN

Výsledky.

Regionální soutěže pokračovaly dalšími zápasy. B-mužstvo pokračovalo v dobrých výkonech
a v pátek zvítězilo na domácích stolech nad celkem z Rokytnice v Orlických horách, čímž 
stále drží v tabulce regionálního přeboru první třídy druhé místo.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Bohužel ostatní naše mužstva v uplynulém týdnu prohrála. 
D-mužstvo podlehlo v RP 3 doma již ve středu hráčům z Olešnice v Orlických horách.         
C-mužstvo v RP 2 prohrálo v pátek se Lhotami u Potštejna. A E-mužstvo také v pátek prohrálo.
V RP 4 nestačilo na hráče v Olešnici v Orlických horách. V tomto zápase však mile překvapil
svým výkonem Zdeněk Chudý, který v soutěži získal první body a hned byl v tomto zápase nejlepším
hráčem našeho mužstva.  Dobře také v tomto mužstvu stále hraje žák Tomáš Urbánek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Baník Vamberk B - 1.FC Rokytnice v Orlických horách A   10:2  
Body: Kotyza 3, Melkes ml. 2, Michera st. 2, Podolka 2, čtyřhra Melkes ml.-Michera st. 1.

TTC Lhoty u Potštejna C - Baník Vamberk C   13:5   
Body: Melkes st. 2, Novotný 1, Novák 0, Panocha 0, čtyřhra Melkes st.-Novák 1, WO 1.

Baník Vamberk D - TJ Start Olešnice v Orlických horách B   6:12   
Body: Panocha 2, Müller 2, Poslušný 1, Martinek 0, čtyřhra Panocha-Müller 1.

TJ Start Olešnice v Orlických horách C - Baník Vamberk E   15:3    
Body: Chudý 2, Urbánek 1, Zezulka 0, Antal 0.