Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

21|10 2018

FO/STP: Doudleby - Vamberk 4:0, Vamberk - Ohnišov 0:0

příští turnaj proběhne 28.10.2018 v 9h v Kostelecké Lhotě (Ohnišov, Č. Meziříčí, Kostelecká Lhota).

21. 10. 2018 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Sopotnice

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

4:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
8 N Peňáz Josef      
11 N Hvězda Antonín      
7 N Padrian Vojtěch      
6 N Dvořák Matěj      
1 B Langr Lukáš      
2 N Novák Karel      
15 N Sedláček Adam      
13 N Sedláček Petr [K]      
10 N Švec Šimon      
9 N Grulich Tomáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 N Koblása Patrik      
2 N Kvasnička Matěj      
3 N Klement Tomáš      
4 B Zeman Ondřej      
5 N Várady Kryštof      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel [K]      
8 N Kušta Miroslav Václav      
9 N Hájek Matyáš      
10 N Felcman Martin      
11 N Osvald Jan      
  Náhradníci
12 N Bartoš Matěj      
13 N Šimek František      
14 N Bartoš Vojtěch      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0

 

21. 10. 2018 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:0

(0:0)

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 N Koblása Patrik      
2 N Kvasnička Matěj      
3 N Klement Tomáš      
4 B Zeman Ondřej      
5 N Várady Kryštof      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel [K]      
8 N Kušta Miroslav Václav      
9 N Hájek Matyáš      
10 N Felcman Martin      
11 N Osvald Jan      
  Náhradníci
12 N Bartoš Matěj      
13 N Šimek František      
14 N Bartoš Vojtěch      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian [K]      
10 N Macko Samuel      
16 N Moravec Vojtěch      
2 N Vlačiha Kristián      
14 N Hejzlar Pavel      
15 N Tkáč Jakub      
13 N Tkáč Matěj