Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

20|10 2018

FO/MLŽ: Vamberk - Dobruška 1:4, Rychnov n. K. - Vamberk 14:0

příští utkání v sobotu 27.10.2018 od 9h na hřišti V Lukách s Nový Městem n. M. a Černilovem.

20. 10. 2018 14:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Rychnov nad Kněžnou , 30 diváků | Rozhodčí: Halamka Jakub

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:4

(0:4)

SK Dobruška z.s.
Střelci: 28. Koblic Martin - 3. Fiala Erik, 12. Holeček Martin, 17. Němeček Petr, 20. Drašnar David
TJ Baník Vamberk, z.s.
SK Dobruška z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
6 B Soběslav Marek [K]      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
14 N Horenská Veronika      
  Náhradníci
10 N Koblása Patrik      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Lhotský Kryštof      
2 N Bílek Ondřej      
3 N Prostředník Jonáš      
4 N Matoulek Marcel      
5 N Langr Šimon      
7 N Horák Patrik [K]      
8 N Dostál Dominik      
9 N Němeček Petr      
10 N Holeček Martin      
11 N Drašnar David      
12 N Pšenička Samuel      
  Náhradníci
13 N Krunčík Marek      
6 N Fiala Erik      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
SK Dobruška z.s. Fiala Erik Branka 3
SK Dobruška z.s. Holeček Martin Branka 12
SK Dobruška z.s. Němeček Petr Branka 17
SK Dobruška z.s. Drašnar David Branka 20
TJ Baník Vamberk, z.s. Koblic Martin Branka 28

 

20. 10. 2018 13:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Rychnov nad Kněžnou , 30 diváků | Rozhodčí: Halamka Jakub

 

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

14:0

(8:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 5. Horák Dominik, 6. Hůlka Jakub, 8. Dyčka Luboš, 9. Dyčka Luboš, 15. Kameník František, 15. Kameník František, 17. Šťovíček Jiří, 20. Brož Samuel, 23. Filip Miroslav, 28. Filip Miroslav, 34. Koráb Josef, 36. Dyčka Luboš, 38. Dyčka Luboš, 39. Dyčka Luboš
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
22 B Šimon Daniel      
3 N Hůlka Jakub      
4 N Koráb Josef      
5 N Červinka Tadeáš      
6 N Široký Filip      
7 N Dyčka Luboš [K]      
8 N Šťovíček Jiří      
9 N Filip Miroslav      
10 N Kameník František      
12 N Adamec Jan      
13 N Horák Dominik      
  Náhradníci
15 N Brož Samuel      
1 B Syrový Vojtěch      
# P Jméno ŽK ČK  
6 B Soběslav Marek [K]      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
14 N Horenská Veronika      
  Náhradníci
10 N Koblása Patrik      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Horák Dominik Branka 5
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Hůlka Jakub Branka 6
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Dyčka Luboš Branka 8
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Dyčka Luboš Branka 9
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kameník František Branka 15
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Kameník František Branka 15
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Šťovíček Jiří Branka 17
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Brož Samuel Branka 20
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 23
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Filip Miroslav Branka 28
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Koráb Josef Branka 34
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Dyčka Luboš Branka 36
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Dyčka Luboš Branka 38
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Dyčka Luboš Branka 39