Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

13|10 2018

FO/MLŽ: Vamberk - Týniště 0:5, Vamberk - Třebeš 0:13

příští turnaj v sobotu 20. 10. 2018 od 13h v Rychnově nad Kněžnou s Dobruška/Opočno a s Rychnov n. K..

13. 10. 2018 09:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Vamberk , 35 diváků | Rozhodčí: Valihora Jaromir

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:5

(0:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

STŘELCI: 20. Fűsi Šimon, 23. Kvaček Jan, 24. Touc Jiří, 33. Fűsi Šimon, 39. Nyč Matyáš

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SPORTOVNÍ KLUB TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
1 B Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
11 N Kotlář Martin [K]      
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
4 N Felcman Martin      
  NÁHRADNÍCI
10 N Penkin Pavel      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 N Kučera Jakub      
3 N Zeman Štěpán      
4 N Nyč Matyáš      
5 N Stodůlka Jiří [K]      
6 N Nadrchal Adam      
7 N Šrajbr Miroslav      
8 N Fűsi Šimon      
9 N Paděra Jiří      
10 N Kvaček Jan      
11 N Bezdíček Martin      
12 N Nepovím Matěj      
  NÁHRADNÍCI
2 N Touc Jiří      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 20
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Kvaček Jan Branka 23
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Touc Jiří Branka 24
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 33
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Nyč Matyáš Branka 39

 

 

13. 10. 2018 11:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Vamberk , 35 diváků | Rozhodčí: Valihora Jaromir

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:13

(0:6)

Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.

STŘELCI: 2. Machala Ondřej, 5. Skořepa Jiří, 8. Pašek Matěj, 13. Ryšavý Michael, 18. Svoboda Martin, 19. Svoboda Martin, 21. Jelínek Oliver, 25. Jelínek Oliver, 28. Skořepa Jiří, 30. Jelínek Oliver, 34. Kopp Adam, 35. Kopp Adam, 36. Jelínek Oliver

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL TŘEBEŠ, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Kodytek Jan      
11 N Kotlář Martin [K]      
  NÁHRADNÍCI
12 N Štveráková Adéla      
13 N Kličková Kristýna      
# P JMÉNO ŽK ČK  
12 N Skořepa Jiří [K]      
14 N Pašek Matěj      
2 N Šafránek Matěj      
8 N Kopp Adam      
9 N Machala Ondřej      
10 N Drapák David      
11 N Ryšavý Michael      
18 N Svoboda Martin      
7 N Jelínek Oliver      
21 B Sciskala Jakub      
3 N Bavor Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
17 N Wallstein Vojta      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Machala Ondřej Branka 2
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Skořepa Jiří Branka 5
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Pašek Matěj Branka 8
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Ryšavý Michael Branka 13
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Svoboda Martin Branka 18
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Svoboda Martin Branka 19
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Jelínek Oliver Branka 21
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Jelínek Oliver Branka 25
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Skořepa Jiří Branka 28
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Jelínek Oliver Branka 30
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kopp Adam Branka 34
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kopp Adam Branka 35
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Jelínek Oliver Branka 36