Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

23|09 2018

FO/MLŽ: Rychnov n. K. - Vamberk 4:1, Dobruška - Vamberk 8:1

příští turnaj proběhne 29.9.2018 od 9h v Černilově (Černilov, Nové Město n. M.)

23. 9. 2018 11:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Dobruška , 70 diváků | Rozhodčí: Hlavsa Václav

 

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

4:1

(2:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Adamec Jan, 0. Dyčka Luboš, 0. Hůlka Jakub, 0. Brož Samuel - 0. Koblic Martin
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
3 N Hůlka Jakub      
4 N Koráb Josef      
5 N Červinka Tadeáš      
6 N Široký Filip      
7 N Dyčka Luboš [K]      
8 N Šťovíček Jiří      
9 N Filip Miroslav      
10 N Kameník František      
11 N Tomas Michal      
12 N Adamec Jan      
13 N Horák Dominik      
  Náhradníci
15 N Brož Samuel      
22 B Šimon Daniel      
1 B Syrový Vojtěch      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch [K]      
8 N Horenská Veronika      
9 N Koblic Martin      
10 N Kodytek Jan      
13 N Kličková Kristýna      
  Náhradníci
14 N Štveráková Adéla      
15 N Kotlář Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Adamec Jan Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Dyčka Luboš Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Hůlka Jakub Branka 0
FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s. Brož Samuel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Koblic Martin Branka 0

 

23. 9. 2018 12:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Dobruška , 42 diváků | Rozhodčí: Hlavsa Václav

 

SK Dobruška z.s.

8:1

(5:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Holeček Martin, 0. Holeček Martin, 0. Holeček Martin, 0. Fiala Erik, 0. Lhotský Kryštof, 0. Matoulek Marcel, 0. Fiala Erik, 0. Drašnar David - 0. Soběslav Marek
SK Dobruška z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
12 N Lhotský Kryštof      
2 N Bílek Ondřej      
3 N Prostředník Jonáš      
4 N Matoulek Marcel [K]      
5 N Langr Šimon      
6 N Zilvar Tadeáš      
8 N Dostál Dominik      
9 N Němeček Petr      
10 N Holeček Martin      
11 N Drašnar David      
16 N Pšenička Samuel      
  Náhradníci
7 N Fiala Erik      
14 N Šindléry Jan      
15 N Ohnoutek Martin      
13 N Krunčík Marek      
1 B Horák Patrik      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch [K]      
9 N Koblic Martin      
8 N Horenská Veronika      
15 N Kotlář Martin      
13 N Kličková Kristýna      
  Náhradníci
14 N Štveráková Adéla      
10 N Kodytek Jan      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
SK Dobruška z.s. Holeček Martin Branka 0
SK Dobruška z.s. Holeček Martin Branka 0
SK Dobruška z.s. Holeček Martin Branka 0
SK Dobruška z.s. Fiala Erik Branka 0
SK Dobruška z.s. Lhotský Kryštof Branka 0
SK Dobruška z.s. Matoulek Marcel Branka 0
SK Dobruška z.s. Fiala Erik Branka 0
SK Dobruška z.s. Drašnar David Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Soběslav Marek Branka 0