Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

15|09 2018

FO/MLP: Vamberk - Č. Meziříčí 4:0, Vamberk - Borohrádek 8:14

Příští turnaj proběhne v sobotu 22. 9. 2018 od 09:00 v Albrechticích (Týniště/Albrechtice, Častolovice).

15. 9. 2018 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2018

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

4:0

(3:0)

FC České Meziříčí, z.s.
Střelci: 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Kupka Tadeáš, 0. Klička Rudolf
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš [K]      
2 N Halamka David      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
5 N Klička Rudolf      
6 N Kocián Jan      
7 N Kotyza Kristián      
8 N Kubas Adam      
9 N Kupka Tadeáš      
10 N Strassenský Tomáš      
11 N Figueiredo Afonso      
# P Jméno ŽK ČK  
2 N Coufal Tomáš      
3 N Hofman Adam      
4 N Hanc Matyas      
5 N Broučková Michaela [K]      
6 N Rind Karel      
7 N Janeček Lukáš      
8 N Krajňák Matyas      
9 N Šoun Martin      
10 N Juhaňák Martin      
11 N Vostřel Lukáš      
12 N Jílek Jakub      
  Náhradníci
13 N Kryštov Pavel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kupka Tadeáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0

 

 

15. 9. 2018 11:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2018

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

8:14

(4:7)

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
Střelci: 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Franc Tomáš, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek, 0. Hamerský Marek - 0. Kolibáč Jakub, 0. Kolibáč Jakub, 0. Kolibáč Jakub, 0. Kolibáč Jakub, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Beránek Adam, 0. Koželuh Hubert, 0. Koželuh Hubert
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš [K]      
2 N Halamka David      
3 N Hamerský Marek      
4 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
5 N Klička Rudolf      
6 N Kocián Jan      
7 N Kotyza Kristián      
8 N Kubas Adam      
9 N Kupka Tadeáš      
10 N Strassenský Tomáš      
11 N Figueiredo Afonso      
# P Jméno ŽK ČK  
1 O Josková Viktorie      
2 Ú Kolibáč Jakub      
3 Ú Stejskal Daniel      
4 Ú Cvejn Lukáš [K]      
5 Ú Vilímek Michal      
6 Ú Zielinský Stanislaw      
7 Ú Beránek Adam      
8 O Koželuh Hubert      
9 N Kocka Martin      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Franc Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Hamerský Marek Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kolibáč Jakub Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kolibáč Jakub Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kolibáč Jakub Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kolibáč Jakub Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Beránek Adam Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Koželuh Hubert Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Koželuh Hubert Branka 0