Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

16|09 2018

FO/STP: Doudleby - Vamberk 8:0, Vamberk - Kostelecká Lhota 6:4

Příští turnaj proběhne v neděli 23. 9. 2018 v 09:00 na hřišti V Lukách (Slatina/Javornice, Ohnišov)

16. 9. 2018 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Doudleby , 50 diváků

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

8:0

(5:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon, 0. Langr Lukáš, 0. Langr Lukáš, 0. Kostruha Kryštof, 0. Sedláček Petr
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kubíček Denis      
7 N Hvězda Josef      
8 N Peňáz Josef      
9 N Kostruha Kryštof [K]      
5 N Langr Lukáš      
6 N Dvořák Matěj      
10 N Švec Šimon      
13 N Sedláček Petr      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Kušta Miroslav Václav      
4 N Klement Tomáš      
5 N Penkin Pavel      
6 N Zeman Ondřej      
7 N Hájek Matyáš      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Bartoš Vojtěch      
10 N Felcman Martin [K]      
11 N Strassenský Tomáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langr Lukáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langr Lukáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Sedláček Petr Branka 0

 

16. 9. 2018 10:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Doudleby , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

6:4

(2:1)

TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s.
Střelci: 0. Hájek Matyáš, 0. Felcman Martin, 0. Felcman Martin, 0. Kvasnička Matěj, 0. Kvasnička Matěj, 0. Klement Tomáš - 0. Halíř Libor, 0. Halíř Libor, 0. Halíř Libor, 0. Svatoš Lukáš
TJ Baník Vamberk, z.s.
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Kušta Miroslav Václav      
4 N Klement Tomáš      
5 N Penkin Pavel      
6 N Zeman Ondřej      
7 N Hájek Matyáš      
8 N Bartoš Matěj      
9 N Bartoš Vojtěch      
10 N Felcman Martin [K]      
11 N Strassenský Tomáš      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Hubálek Pavel      
2 N Moravec Marek      
3 N Padrián Tomáš      
6 N Šťastný Pavel      
7 N Halíř Libor [K]      
8 N Svatoš Lukáš      
9 N Barvínek Matěj      
10 N Podstavek Matouš      
11 N Podstavek Tadeáš      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Hájek Matyáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Felcman Martin Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Felcman Martin Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kvasnička Matěj Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kvasnička Matěj Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Halíř Libor Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Halíř Libor Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Halíř Libor Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Svatoš Lukáš Branka 0