Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

15|09 2018

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 2:1, Třebeš - Vamberk 10:0

Příští turnaj v neděli 23. 9. 2018 v 11:00 v Dobrušce (Rychnov, Dobruška/Opočno).

15. 9. 2018 13:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Třebeš , 20 diváků | Rozhodčí: Koutník Michal

 

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

2:1

(1:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 5. Stodůlka Jiří, 39. Šrajbr Miroslav - 19. Dostál Dominik
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Valenta Jiří      
2 N Touc Jiří      
3 N Zeman Štěpán      
4 N Nyč Matyáš      
5 N Stodůlka Jiří [K]      
6 N Nadrchal Adam      
7 N Šrajbr Miroslav      
8 N Fűsi Šimon      
9 N Paděra Jiří      
10 N Kvaček Jan      
11 N Bezdíček Martin      
  Náhradníci
12 N Nepovím Matěj      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch [K]      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Pavelka Matěj      
11 N Horenská Veronika      
  Náhradníci
13 N Kličková Kristýna      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Stodůlka Jiří Branka 5
TJ Baník Vamberk, z.s. Dostál Dominik Branka 19
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Šrajbr Miroslav Branka 39

 

 

15. 9. 2018 14:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Třebeš , 20 diváků | Rozhodčí: Koutník Michal

 

Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.

10:0

(7:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 3. Machala Ondřej, 4. Svoboda Martin, 5. Kopp Adam, 9. Drapák David, 10. Skořepa Jiří, 19. Skořepa Jiří, 2. Kopp Adam, 21. Wallstein Vojta, 26. Ryšavý Michael, 37. Svoboda Martin
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kocián Petr      
12 N Skořepa Jiří [K]      
14 N Pašek Matěj      
3 N Bavor Tomáš      
2 N Šafránek Matěj      
8 N Kopp Adam      
9 N Machala Ondřej      
10 N Drapák David      
11 N Ryšavý Michael      
5 N Wallstein Vojta      
6 N Svoboda Martin      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam      
5 N Hostinský Vojtěch [K]      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Pavelka Matěj      
11 N Horenská Veronika      
  Náhradníci
13 N Kličková Kristýna      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Machala Ondřej Branka 3
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Svoboda Martin Branka 4
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kopp Adam Branka 5
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Drapák David Branka 9
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Skořepa Jiří Branka 10
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Skořepa Jiří Branka 19
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Kopp Adam Branka 2
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Wallstein Vojta Branka 21
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Ryšavý Michael Branka 26
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. Svoboda Martin Branka 37