Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

08|09 2018

FO/STP: Vamberk - České Meziříčí 1:3, Doudleby n. O./Sopotnice - Vamberk 5:0, Vamberk - Ohnišov B 0:0

příští turnaj v neděli 16. 9. 2018 09:00 v Doudlebách n. O. (Doudleby / Sopotnice, K. Lhota)

8. 9. 2018 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:3

(1:1)

FC České Meziříčí, z.s.
Střelci: 0. Kušta Miroslav Václav - 0. Štěpán Radek, 0. Jančárek Filip, 0. Rejchrt Karel
TJ Baník Vamberk, z.s.
FC České Meziříčí, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Zeman Ondřej      
4 N Várady Kryštof      
10 N Felcman Martin      
6 N Penkin Pavel      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Hájek Matyáš [K]      
9 N Bartoš Matěj      
5 N Bartoš Vojtěch      
11 N Šimek František      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Bouša Jan      
7 N Baše Matyáš      
9 N Lehký Tobiáš      
2 N Jančárek Filip      
3 N Coufal Jaroslav      
6 N Jarkovský Jakub      
10 N Vais Jiří      
5 N Broučková Michaela      
8 N Štěpán Radek      
4 N Fabián Jakub [K]      
11 N Rejchrt Karel      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Štěpán Radek Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Jančárek Filip Branka 0
FC České Meziříčí, z.s. Rejchrt Karel Branka 0

 

8. 9. 2018 09:45

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

5:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 0. Švec Šimon, 0. Švec Šimon, 0. Sedláček Petr, 0. Langr Lukáš, 0. Kostruha Kryštof
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kubíček Denis      
5 N Langr Lukáš      
6 N Dvořák Matěj [K]      
7 N Hvězda Josef      
8 N Peňáz Josef      
9 N Kostruha Kryštof      
10 N Švec Šimon      
13 N Sedláček Petr      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Zeman Ondřej      
4 N Várady Kryštof      
10 N Felcman Martin      
6 N Penkin Pavel      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Hájek Matyáš [K]      
9 N Bartoš Matěj      
5 N Bartoš Vojtěch      
11 N Šimek František      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Švec Šimon Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Sedláček Petr Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langr Lukáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0

 

8. 9. 2018 10:30

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2018

Sopotnice , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:0

(0:0)

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Horenská Veronika      
3 N Zeman Ondřej      
4 N Várady Kryštof      
10 N Felcman Martin      
6 N Penkin Pavel      
7 N Kušta Miroslav Václav      
8 N Hájek Matyáš [K]      
9 N Bartoš Matěj      
5 N Bartoš Vojtěch      
11 N Šimek František      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian [K]      
10 N Macko Samuel      
5 N Moravec Vojtěch      
14 N Hejzlar Pavel      
2 N Vlačiha Kristián      
13 N Tkáč Matěj      
15 N Tkáč Jakub